Katowice

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
LenaKato
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wt 07 kwie, 2015 15:10
Lokalizacja: Katowice

Re: Katowice

Post autor: LenaKato »

Nie ma czego żałować. Były wielkości kciuka, całe w tłuszczu, twarde jak skała. Być może muszą je dopracować i będzie ok. Lepsze już te do odparowania z Balvitenu.
skwaruch
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob 11 kwie, 2015 11:57

Re: Katowice

Post autor: skwaruch »

Czy ktoś z okolić rudy śląskiej kupuje produkty czeskiej firmy probio? Dzisiaj kupiłem w Mikołowie, ale ceny tam rosną z miesiąca na miesiąc.
Awatar użytkownika
xymi
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 263
Rejestracja: ndz 11 sty, 2015 22:35
Lokalizacja: Cieszyn/Katowice

Re: Katowice

Post autor: xymi »

Ja czeskie produkty kupuję w Cieszynie jeśli tam jestem. Muszę jeszcze sprawdzić jak cenowo wychodzi w Czeskim Cieszynie po przeliczeniu koron.
skwaruch
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob 11 kwie, 2015 11:57

Re: Katowice

Post autor: skwaruch »

Ja mam plan zamówić bezpośrednio u producenta, ale najlepiej by było zrobić zakupy za 1000zł, za tyle to aż towaru nie potrzebuję i chętnie bym się tym podzielił. Towar bez pośredników wychodzi do 30% taniej jak w Mikołowie gdzie kasza jaglana kosztuje 6,83zł.
artiba
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt 07 lut, 2014 20:15

Re: Katowice

Post autor: artiba »

Skwaruch - na Wawelskiej jest na tyle tanio, że nie opłaca sie zamawiać na zapas, a kasza jaglana jest tam po 6 zl za kg. Zajrzyj.

Natomiast bardzo nie podobaja mi sie metody pań ze sklepu z Teatralnej, bo wysyłają smsy ( do mnie też!), korzystając z tego, że kiedyś pracowaly na Pocztowej i mialy nr telefonów klientów sklepiku TPD.
To nie jest uczciwe, drogie panie, inforacje w tych smsach też nie byly prawdziwe, wstyd! Nie jesteście sklepem TPD, ktory ma 20 lat tradycji!
skwaruch
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob 11 kwie, 2015 11:57

Re: Katowice

Post autor: skwaruch »

Lepiej 6zł niż 6,8zł ale nadal się opłaca zamawiać bezpośrednio.
artiba
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt 07 lut, 2014 20:15

Re: Katowice

Post autor: artiba »

Skwaruch-pewnie masz racje, jak potrzebujesz asortymentu tylko jednego producenta. Ale jak kupujesz np chleb, mąki i słodycze, oleje-a masz swoich ulubionych producentow, to raczej nie da rady tak zrobić. Chyba, zeby dużo osób robilo jedno zamówienie w jednej firmie, potem w drugiej firmie...raczej ciężko, choc dzięki za pomysł, by troche zaoszczędzić :)
skwaruch
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob 11 kwie, 2015 11:57

Re: Katowice

Post autor: skwaruch »

Chleba praktycznie nie jem (sama chemia), słodycze walcze by nie jeść, najwięcej zjadamy kasz, ryż itp. 0,5 kg na dzień. Mnie poza tym co jest w probio mniej interesuje. Olej to kupuję zwykły (zakładam że przy produkcji oleju nie używa się glutenu).
artiba
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt 07 lut, 2014 20:15

Re: Katowice

Post autor: artiba »

LenaKato - sklep zakątek zdrowia to najstarszy w Katowicach sklep z żywnością bezglutenową, zalożony przez Panią Władzię z Towarzystwa Przyjacioł Dzieci. Sklep był dawno temu na ulicy Jana, potem parę lat na Pocztowej i od roku na Wawelskiej. Ale to nadal sklep TPD i Pani Władzia nadal tam dziala i np robi darmowe kolonie dla dzieci na diecie bezglutnowej i niskobialkowej.
Awatar użytkownika
xymi
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 263
Rejestracja: ndz 11 sty, 2015 22:35
Lokalizacja: Cieszyn/Katowice

Re: Katowice

Post autor: xymi »

Hm... nie wiem czy myślimy o tej samej Pani Władzi. Jeśli tak to ona już od pół roku nie pracuje na Wawelskiej tylko od jakiegoś miesiąca na teatralnej :)
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Re: Katowice

Post autor: Justyna1982 »

do mnie nikt sms nie wysyła a nr chyba mają bo byłam na mikołaju przez nich organizowanym
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
Awatar użytkownika
xymi
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 263
Rejestracja: ndz 11 sty, 2015 22:35
Lokalizacja: Cieszyn/Katowice

Re: Katowice

Post autor: xymi »

ja też nigdy nie dostałam sms'a, mimo, że na pocztowej mieli mój nr tel, bo zamawiałam i chleby i garmażeryjne produkty. Nie wiem o czym mówi artiba ;/
artiba
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt 07 lut, 2014 20:15

Re: Katowice

Post autor: artiba »

Do Xymi i Justyny - może do Was nie piszą sms, bo robiliście zakupy na Teatralnej. Piszą do klientów sklepu TPD.
A Pani Wladzia to legenda TPD i zalozycielka Koła bezglutenowego a poza wszystkim złoty i najuczciwszy na świecie czlowiek i nigdy by nikogo nie oszukała ani nie okłamała. Kto byl z Nią na koloniach, albo kupował jeszcze w sklepiku na Jana, to wie o czym piszę!
A Xymi pisze o Pani Mirelli, ktorą zatrudniła Pani Władzia, wszystkiego nauczyła, po czym Pani Mirella stwierdziła, że czas na przejście do konkurencji-też do bylego pracownika TPD, czyli na Teatralną.
I może nie byloby w tym nic złego, bo dziś konkurencja to norma i dla nas klientów lepiej:)
ale podszywanie się pod TPD i pisanie, że sklep TPD z Wawelskiej przeniesiony na Teatralną dla mnie dyskwalifikuje obie Panie. Brak zasad mnie raczej zniechęca do bywania na Teatralnej, zresztą ani wybór, ani ceny też nie są tam nadzwyczajne.
To moje zdanie, bo każdy przecież ma wybór-wspiera kogoś nieuczciwego, lub nie.
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Re: Katowice

Post autor: Justyna1982 »

Ja zakupów na teatralnej akurat nie robiłam. O Mikołaju dowiedziałam się przypadkiem od naszej pani doktor bo byliśmy w tym czasie na wizycie. Panią Władzię moja mama pamięta jak jeszcze mi zakupy robiła. Ja to przez internet zakupy robię bo do Katowic mam daleko
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
artiba
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt 07 lut, 2014 20:15

Re: Katowice

Post autor: artiba »

Czy ktośs kupował juz te słodycze dla dzieci?
https://www.facebook.com/ZakatekZdrowia ... e_internal
Chodzi i o te fasolki.
ODPOWIEDZ