Katowice

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez wieczorynka » Pn 13 maja, 2013 11:47

A knajpka, restauracja jakaś ale taka z pierogami jest już coś????
wieczorynka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz

Postprzez solaris » Cz 16 maja, 2013 15:10

W e.leclercu jest dosyć duży wybór: są mąki, chleby, bułki wyroby cukiernicze z bezglutenu, schara, są także wędliny oraz piwko dla dorosłych. Można również przesyłać emailem swoje sugestie w sprawie powiększenia oferty.
solaris
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez wieczorynka » Cz 16 maja, 2013 22:39

A gdzie jest ten sklep i jakie piwko tam mają, bo w sobotę mam grila:)
wieczorynka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz

Postprzez solaris » Pt 17 maja, 2013 11:02

E.leclerc Katowice Ochojec ul. Jankego 15d :)
solaris
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez tareczka » So 29 cze, 2013 10:29

czy ktoś wie czy gdzieś może przerzucono ten sklep który był na Pocztowej ? bo został zamknięty do odwołania,przeniesiono,zlikwidowano całkowicie ?
tareczka
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Ela5 » So 29 cze, 2013 14:22

Byłam w tym sklepie na początku czerwca,był otwarty.Czyżby się coś zmieniło?Pozdrawiam cieplutko. :)
Ela5
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez tareczka » Pn 01 lip, 2013 09:16

Ela5 napisał(a):Byłam w tym sklepie na początku czerwca,był otwarty.Czyżby się coś zmieniło?Pozdrawiam cieplutko. :)

nie,to ja mam stare info,bo ostatnim razem jak tam byłam to zamykano go,myślałam że już nie otworzą go :) więc jutro się tam wybiorę :)
Ostatnio edytowano Pn 01 lip, 2013 09:20 przez tareczka, łącznie edytowano 1 raz
tareczka
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Fiomen » So 05 paź, 2013 20:00

Witam
W Katowicach na ulicy Piotrowickiej 25 (róg z Poleską) powstał mały ekologiczny sklep LUBCZYK, w charakterystycznej jasno drewnianej oprawie. Jestem współwłaścicielem oraz osoba cierpiąca na nietolerancje glutenu. Mamy bogata ofertę Bezglutenu i Schara. Cen szczerze mowić nie porównywałam jeszcze, mam nadzieje ze sa konkurencyjne. Zamówiłam nawet pierogi ruskie, kluski śląskie, kopytka i sama to tez próbowałam bo w żadnym sklepie nie widziałam takiej oferty. Całkiem smaczne. Mamy tez próbki demonstracyjnie makaronów ciastek i pieczywa. Mam nadzieje, ze dotrę do osób zainteresowanych jak nie, to będę miała co jeść w najbliższych miesiącach :-)
Fiomen
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez leonarda » Pn 07 paź, 2013 20:31

Dzięki za wiadomość ! :)
leonarda
Nowicjusz
Nowicjusz

Nowy sklep z żywnością bezglutenową w Katowicach!

Postprzez IlonaS » Cz 21 lis, 2013 17:49

Serdecznie zapraszam do nowego sklepu z żywnością bezglutenową - ul. Teatralna 6/1 Katowice
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
IlonaS
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez meggy » Pn 09 gru, 2013 18:22

Polecam sklep na Teatralnej 6/1. Duży wybór, przystępne ceny.
W Kuchniach Świata w Galerii Katowickiej można kupić mrożonki firmy Schar.
"Świat pełen jest osób pilnujących własnych przywilejów i cudzych obowiązków"
meggy
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz

Re: Katowice

Postprzez azozrb » Pt 13 gru, 2013 20:57

W Galerii Katowickiej polecam odwiedzić sklep Organic - poziom nr 0. Wiele produktów Bezglutenu, Balvitenu i przede wszystkim firmy Schar. Z tego co wiem, do końca grudnia cały asortyment 20 % taniej. Gdy tylko jestem w galerii, schodzę na dół po coś do przekąszenia ;)
azozrb
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez artiba » Pt 07 lut, 2014 21:24

Nadal polecam sklepik TPD na Pocztowej, od lat tam kupuję, zamowiam tam wszystko przez telefon i czeka na mnie:) no i zawsze fachowe porady - sprzedaje osoba, ktora sama ma takie problemy jak my, a o taką zyczliwość trudno w "normalnym" sklepie. No i ceny niskie.
mają też super wędliny, zawsze świezutkie i prawdziwe ekologiczne jajka, też w dobrej cenie.
Bylam też raz na Teatralnej, nowy sklep, niby tanio ale oszukanno mnie:(
artiba
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez mateuszpi » Śr 19 mar, 2014 13:53

W sklepie na teatralnej nie robię systematycznych zakupów jednak kilka razy w miesiącu tam bywam. Zawsze bardzo miła obsługa, zorientowana i doradzająca. Dużo dobrego i sprawdzonego towaru, dobra lokalizacja. Możliwość zamawiania towaru, która bardzo często się przydaje. Ogólnie bardzo polecam. Słyszałem że ruszyła również sprzedaż internetowa sklepu na stronie internetowej. Nie miałem okazji testować ale na pewno spróbuje.

pozdrawiam
Mateusz
Zapraszam do sklepu http://www.sklepbezglutek.pl nie jest mój, ale bywam w nim i szczerze polecam.
mateuszpi
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez mateuszpi » So 05 kwi, 2014 15:41

apropo powyższej wiadomości, sklep on-line jest i działa coraz prężniej. www.sklepbezglutek.pl

jest nawet oferta uczestnictwa w zorganizowanych koloniach. Cena wyjazdu przyzwoita.
Zapraszam do sklepu http://www.sklepbezglutek.pl nie jest mój, ale bywam w nim i szczerze polecam.
mateuszpi
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sklepy w Waszych miastach