Wrocław

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GosiaM
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 866
Rejestracja: pn 24 maja, 2004 22:49
Lokalizacja: Wrocław

"Sokoliki"

Post autor: GosiaM »

Mieszkam na Krzykach we Wrocławiu i szukałam "Sokolików" w kilku sklepach. Nigdzie nie znalazłam. Może ktoś pomoże? Resztę rzeczy kupuję na Januszowickiej, oraz zamawiam bezpośrednio w "Glutenexie" lub w Warszawie.
Ewik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw 23 wrz, 2004 23:25
Lokalizacja: wielkopolska

Post autor: Ewik »

Witam wszystkich (po raz pierwszy)
Od soboty mam przerzucić moje dziecko na dietę bezglutenową, bez drożdży i bez skrobi pszennej :( . Kompletnie nie wiem od czego zaczą i jak to zorganizować. Pytań mam tysiąc, a może więcej!! Np. czy glutaminian sodu można wykryć jodyną?!! Żeby było ciekawiej również w sobotę jadę z dzieckiem na badania do Wrocławia - to oznacza posiłek w trasie! Czym mogę nakarmić swoje dziecko (lat 11) poza frytkami w McDonaldzie?!! RATUNKU
Awatar użytkownika
Beata Bylina
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 214
Rejestracja: wt 31 sie, 2004 14:42
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Beata Bylina »

Witaj!
Niestety nie możesz kupować produktów ze skrobią pszenną bezglutenową :!:
Proponuję przeanalizować skład jedzonka z Glutenexu.Wszędzie kupisz wafle ryżowe,popcornowe,prawie wszędzie pieczywo chrupkie kukurydziano-ryżowe i kukurydziano-gryczane[Haber].
Do Wrocławia bezpieczniej zabrać wałówke ze sobą i przekąsić frytki w Mc Donaldzie.
My poza domem jemy tylko frytki,teraz do mnie to dotarło;i popcorn .
Może ktoś inny cos doradzi :?: Sobota tuż tuż :wink:
Awatar użytkownika
Beata Bylina
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 214
Rejestracja: wt 31 sie, 2004 14:42
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Beata Bylina »

Coś jednak mają;wyrób czekoladopodobny,makarony,biszkopty w polewie...

http://www.glutenex.com.pl/ioferta.htm
agama
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: sob 11 wrz, 2004 11:48
Lokalizacja: Wrocław

Re: "Sokoliki"

Post autor: agama »

GosiaM pisze:Mieszkam na Krzykach we Wrocławiu i szukałam "Sokolików" w kilku sklepach. Nigdzie nie znalazłam. Może ktoś pomoże? Resztę rzeczy kupuję na Januszowickiej, oraz zamawiam bezpośrednio w "Glutenexie" lub w Warszawie.
to kawalek od Ciebie ale Sokoliki dostaniesz na stoisku firmowym Sokołowa na Hali Strzegomskiej na Muchoborze Małym
Aga
ewak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: sob 26 cze, 2004 20:10
Lokalizacja: Bolesławiec

sokoliki

Post autor: ewak »

Witam!A ja kupowalam w Auchanie, mieli tam nawet salami z orzechami.Mojemu synkowi lepiej smakuja kielbaski, sa bardziej ,,tlustsze,, a paroweczki sa dosc mdle.Na pewno przebojem jest szyneczka. My w podroz zabieramy wafle ryzowe z firmy Good Food. sa one dosc cienkie, latwiejsze do pogryzienia przez dwulatka, wlasnie kielbaski sokoliki na zimno, owoce, danonki, chrupki kukurydziane. Powodzenia - Ewa i Bezglutek Krzys
agama
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: sob 11 wrz, 2004 11:48
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: agama »

czy ktos wie gdzie we Wroclawiu mozna kupic oplatek bezglutenowy?

Aga
Aga
Agnieszka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 17:23
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Agnieszka »

W poprzednich latach można go było kupić na Januszowickiej, ale już tego samego dnia co jest dostawa go nie ma.
GosiaM pisze:Mieszkam na Krzykach we Wrocławiu i szukałam "Sokolików" w kilku sklepach. Nigdzie nie znalazłam. Może ktoś pomoże? Resztę rzeczy kupuję na Januszowickiej, oraz zamawiam bezpośrednio w "Glutenexie" lub w Warszawie.
A patrzyłaś w Carrefourze? Tam jest duży wybór to może i te są.
Basia R.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: wt 09 mar, 2004 13:23

Sklep na Gajowej

Post autor: Basia R. »

Witam serdecznie. Delikatesy "VARIA" na Gajowej (Krzyki) mają stoisko ze zdrową żywnością do tego można zamówcić co się potrzebuje. Ostatnio zamawiałam mąkę z Celiko biszkoptową i makaronową i była dużo tańsza niż na Januszowickiej a do tego mam koło siebie. Bardzo sympatyczny właściciel P. Zbyszek sprowadzi co sobie życzcie ale najlepiej dać stare opakowanie po produkcie aby wiedział o co chodzi. Polecam serdecznie Basia
Betina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: pn 04 paź, 2004 13:00
Lokalizacja: Wrocław

nowy sklep we Wrocławiu

Post autor: Betina »

Jest nowy sklep z zywnością bezglutenowa .!!!! można zamawiać z dowozem do domu przy zamówieniu powyżej 40zł. Ja złożylam zamówienie dzisiaj na dostawe chleba z glutenexu. Bede go miała w czwartek 24.06, bo tak sie umowiłam. dostawy do domu są od czwartku do niedzieli.
Podaje namiary:

"ZYWNOSC EKOLOGICZNA"
UL. SZWEDZKA 15a, WROCŁAW
TEL. KOM. 0502 66 26 50
tel. stacj. 71/339 23 95 po 19 tej
email z.eko@wp.pl
www.z-eko.ir.pl

Osobiscie w sklepie jeszcze nie byłam ale załatwilam wszystko na telefon, no i zobaczymy.
pozdrawiam :D
beti
Gosia Sz.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czw 28 lip, 2005 12:14
Lokalizacja: Wrocław

Stoisko z zywnoscia bezglutenowa

Post autor: Gosia Sz. »

Ja osobiscie od pół roku robię zakupy na stoisku z zywnościa bezgl w DH ASTRA na pierwszym piętrze. I jestem bardzo zadowolona bo jezeli nie zdażę zamowic czegos przez internet to mam pewność że tam to będzie. :D
Mama z Joasi± na djecie bezglutenowej
Gosia Sz.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czw 28 lip, 2005 12:14
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Gosia Sz. »

Ewik pisze:Witam wszystkich (po raz pierwszy)
Od soboty mam przerzucić moje dziecko na dietę bezglutenową, bez drożdży i bez skrobi pszennej :( . Kompletnie nie wiem od czego zaczą i jak to zorganizować. Pytań mam tysiąc, a może więcej!! Np. czy glutaminian sodu można wykryć jodyną?!! Żeby było ciekawiej również w sobotę jadę z dzieckiem na badania do Wrocławia - to oznacza posiłek w trasie! Czym mogę nakarmić swoje dziecko (lat 11) poza frytkami w McDonaldzie?!! RATUNKU
Nie proponuje frytek z MC Donalda podobno sa glutenowe - ale nie sprawdzałam na wszelki wypadek :?
Mama z Joasi± na djecie bezglutenowej
Annawolcz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czw 24 cze, 2004 20:42

nowy sklep

Post autor: Annawolcz »

otwarto nowy sklep na ulicy Hallera obok kina Lwów jest to sklep ze zdrową zywnością oczywiście mówię o Wrocławiu
Awatar użytkownika
GosiaM
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 866
Rejestracja: pn 24 maja, 2004 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: GosiaM »

Sokoliki można kupić w TESCO na Bielanach.
Produkty bezglutenowe są także w EPI na Swobodnej.
Awatar użytkownika
nifu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw 16 lut, 2006 19:54
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: nifu »

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sklepu Żywność Ekologiczna Z-EKO.
Sklep mieści się we Wrocławiu przy ulicy Szwedzkiej 15A.
Dla słabiej znających Wrocław - niemal na wprost wyjścia z Hali Strzegomskiej.
Posiadamy bogatą ofertę produktów bezglutenowych, bezcukrowych, niskobiałkowych, sojowych, ect.
Szczególowe informacje na stronie internetowej www.z-eko.ir.pl
Bądź pod adresem e-mail: z.eko@wp.pl
ODPOWIEDZ