Inowrocław

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Agniesia
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 893
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004 09:50
Lokalizacja: Poznań

Inowrocław

Post autor: Agniesia »

Byłam ostatnio u rodziny pod Inowrocławiem, miałam ze sobą zapas jedzenia, jednak tak na przyszłość chciałabym wiedzieć, gdzie można kupić nasze jedzonko.
Mam nadzieje, że na naszym forum jest ktoś z tego miasta :)
Ostatnio zmieniony śr 01 sie, 2007 21:18 przez Agniesia, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
KingaK
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sob 10 lut, 2007 14:42
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: KingaK »

W Inowrocławiu jest bardzo trudno kupić jedzonko bezglutenowe. Chleb trzeba zamiawiać w polo markecie przy ul. Emilii Platter z dwu tygodniowym wyprzedzeniem. A co do innych produktów to naprawdę jest problem. Więc chyba za bardzo nie pomogę. Ja poprostu chodzę po marketach i sprawdzam, co nie zawiera glutenu. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Agniesia
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 893
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004 09:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Agniesia »

A jeśli chodzi o zakupy typu: makaron, proszek do pieczenia ... tego chyba nie trzeba zamawiać :)

[ Dodano: Czw 29 Lis, 2007 10:39 ]
Świetne zaopatrzenie mają w Sklepie Zielarsko Medycznym
na ul. Królowej Jadwigi 18
tel. (052) 35 73 254
Ostatnio zmieniony czw 29 lis, 2007 10:39 przez Agniesia, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
mama Mai
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr 18 cze, 2008 17:25
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Inowrocław

Post autor: mama Mai »

Agniesia pisze:Byłam ostatnio u rodziny pod Inowrocławiem, miałam ze sobą zapas jedzenia, jednak tak na przyszłość chciałabym wiedzieć, gdzie można kupić nasze jedzonko.
Mam nadzieje, że na naszym forum jest ktoś z tego miasta :)
witam dopiero odnajduję się na tym forum.jestem z Inowrocławia i mam 4letnią córeczkę na diecie bezgl.Jedzenie bezgl kupuję w zielarskim na królowej jadwigii-centrum a grubsze zamówienia zamawiam przez net najcześciej z glutenexu.pzdr mama Mai
Awatar użytkownika
noodle
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 418
Rejestracja: pn 11 cze, 2012 15:53
Lokalizacja: krakofsky

Post autor: noodle »

Agniesia pisze:A jeśli chodzi o zakupy typu: makaron, proszek do pieczenia ... tego chyba nie trzeba zamawiać :)

[ Dodano: Czw 29 Lis, 2007 10:39 ]
Świetne zaopatrzenie mają w Sklepie Zielarsko Medycznym
na ul. Królowej Jadwigi 18
tel. (052) 35 73 254
Potwierdzam, ten sklep jest doskonale zaopatrzony. Widziałam wiele produktów bezglutenowych przy ostatniej wizycie.
ODPOWIEDZ