Piaseczno

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

Sylwiaka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz 07 kwie, 2013 20:35
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Post autor: Sylwiaka »

W pasażu Auchan w Piasecznie jest Farma Zdrowia- Organic, gdzie mają wędliny - wyroby tradycyjne Bartlowizna- byłam wczoraj i mieli spory wybór jakieś 4 czy 5 rodzajów, ceny odpowiednie jak na typowy sklep z bio żywnością niestety...

W samym sklepie Organic można też kupić żywność bezglutenową, ale ceny są mocno zawyżone w porównaniu w innymi sklepami, choć samego Auchan- choć duży wybór produktów, też bym cenowo nie poleciła, szczególnie jeśli chodzi o produkty Balvitenu...
Zdecydowanie wybieram panią z Sierakowskiego w Piasecznie.
nomado
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 99
Rejestracja: śr 31 paź, 2012 14:28

Post autor: nomado »

To jest ten mały sklepik na rogu przy fontannie co się po schodkach wchodzi? Moim zdaniem tam ceny są całkiem wysokie ... Już lepszy wybór produktów jest na bazarku i raczej jest tam taniej.
Na diecie bezglutenowej od zawsze
Sylwiaka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz 07 kwie, 2013 20:35
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Post autor: Sylwiaka »

Tak dokładnie- sklep po schodkach na Sierakowskiego. Na bazarku jeszcze nie byłam, bo dopiero zaczynam dietę i robię sama rozeznanie, w sklepie o którym mówię jest głównie glutenex i shar, smak życia też. A na bazarku co jest?
misiontek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt 24 maja, 2013 23:41
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: misiontek »

Witam wszystkich z Piaseczna :) Dostałam zgodę Stowarzyszenia, żeby napisać o naszym sklepie na tym forum - działamy w Piasecznie, więc myślę, że ten wątek jest jak najbardziej dobry.
Sklep to http://www.misiontek.pl - mamy duży wybór produktów bezglutenowych, zarówno tych naturalnie bezglutenowych, jak i oznaczonych symbolem skreślonego kłosa.
To, co nas wyróżnia, to sprawdzanie składów wszystkich produktów, które oferujemy - uważamy że chemia spożywcza nie służy naszemu zdrowiu (a często uczula!), tylko producentom i dystrybutorom. Wybieramy tylko produkty nie doprawiane chemicznie, dlatego oferta bezglutenowa u nas w zdecydowanej większości jest jakości BIO.
Oferujemy też możliwość zamawiania pieczywa bezglutenowego do samodzielnego podpiekania w domu - trzeba tylko napisać do nas wiadomość i zapisać się na cykliczny newsletter bezglutenowy.
Poza tym mamy bardzo szeroki wybór innych produktów "bez" rozmaitych alergenów, wspomagamy rodziców dzieci z alergiami w poszukiwaniach zdrowych i smacznych alternatyw dla "zwykłej, uczulającej" żywności.
No i w Piasecznie możliwe są odbiory osobiste (Centrum), różne opcje dostaw. :-)
Jesteśmy też na Facebooku ( http://www.facebook.com/misiontek ), zapraszamy!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ