Lublin

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

Teresa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr 24 mar, 2004 10:05

Lublin

Post autor: Teresa »

Znam w Lublinie tylko jeden sklep z tzw. zdrową żywnością w tym również bezglutenową. Jest to niepozorny sklepik Miody na ul. Zamojskiej.
Awatar użytkownika
Jola-Gabrysia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 133
Rejestracja: czw 08 sty, 2004 07:13
Lokalizacja: LUBLIN

sklep w Lublinie

Post autor: Jola-Gabrysia »

Podaję telefon do sklepu miody w Lublinie TEL. 081 532-00-84
Awatar użytkownika
Jola-Gabrysia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 133
Rejestracja: czw 08 sty, 2004 07:13
Lokalizacja: LUBLIN

SKLEP MIODY LUBLIN

Post autor: Jola-Gabrysia »

SKLEP MIODY
UL. ZAMOJSKA 14
20-105 LUBLIN
TEL 081 532-00-84
http://24info.pl/miody/
Awatar użytkownika
Jola-Gabrysia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 133
Rejestracja: czw 08 sty, 2004 07:13
Lokalizacja: LUBLIN

TPD-LUBLIN / SKLEP Z BEZGLUTENOWĄ ŻYWNOŚCIĄ /

Post autor: Jola-Gabrysia »

KOŁO PRZYJACIÓŁ DZIECI NA DIECIE BEZGLUTENOWEJ
UL. RACŁAWICKA 24
LUBLIN TEL 533-05-68
Monika
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt 15 lis, 2005 17:47

Post autor: Monika »

Witam.
Czy nie znacie jakiegoś sklepu z pieczywem bezglutenowym na Czubach/LSM ?
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

Witam! :D
O ile się orientuję, to w Lublinie jest tylko 1 (jeden :( ) sklep, w którym można kupić żywność bezglutenową - Miody na ul. Zamojskiej (Bezgluten, Glutenex, Glutano, Schar). Poza tym nie udało mi się namierzyć żadnego. Kiedyś był taki na ul. Narutowicza, ale teraz mają tylko wegetariańskie jedzenie. Na moje pytanie (nieśmiałe) pan prowadzący sklep zalał mnie potokiem żalów, że nikt "tego" nie kupował. Tylko reklamy to nie miał żadnej.
Jakby ktoś wiedział więcej, to też jestem ciekawa. Pozdrawiam.
Coyotek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pt 24 mar, 2006 01:13
Lokalizacja: Lublin:)

Post autor: Coyotek »

wszelkei produkty bezglutenowe są dostepne w Kole przy ulici Aleje Raclawickie 24 czynne we wtorek od 9 - 14, sr od 14-17 i czwartek od 9 - 12 :D tam jest wiele pysznosci każdego producenta :D
Nio bo Kubuś :D
Teresa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr 24 mar, 2004 10:05

Post autor: Teresa »

Nowy sklep ze zdrową żywnością na Staszica 5. Reklamują się, że mają również żywność dla alergików ale dla celiaków jest tego niewiele /głównie ciasteczka/. W przyszłości jak obiecują oferta ma być większa.
Elma
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: śr 25 kwie, 2007 20:17
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Elma »

W Lublinie można kupić produkty bezglutenowe w pasażu w tesco, sklepik ze zdrową żywnością. (niedaleko stoiska m banku) Niekoniecznie jest dużo produktów, ale trafiłam raz na jakiś włoski chleb, fajne spody do pizyy, których na zamojskiej nie widziałam.
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

Mam informację od miłej pani z Bezglutenu, że otwarto w Lublinie nowy sklep z żywnością bezglutenową! Jest to filia sklepu z ul. Zamojskiej i mieści się na ul. Krakowskie Przedmieście 41/14. Z tego, co się zorientowałam (bo jeszcze tam nie byłam) jest to prawie na przeciwko Rossmana, w tej samej kamienicy w której mieści się księgarnia Sentencja.
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
Elma
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: śr 25 kwie, 2007 20:17
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Elma »

Świetniw. Bo na zamojską zupełnie mi nie było po drodze, a chlebki kupuje sporadycznie, gdy jeżdze do domu,woże mamie, bo w Sanoku trzeba jednak zamawiac ze sporym wyprzedzeniem, a i mają tylko glutenex, który mamie nie smakuje szczegolnie jakos
PEDRO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw 26 lip, 2007 19:26
Lokalizacja: LUBLIN

Post autor: PEDRO »

Teraz sklep, a w zasadzie sklepy nazywają się Staropolska Galeria Smaku. Mieszczą się przy ul. Zamojskiej 14 tel 532 00 84 (pn-pt 9-18 so 10-14) Krakowskie Przedmieście 41 w bramie.(pn -pt 7-20 i so chyba 10-16. telefonu niestety nie znam.wiem jedno, że w kazdym tygodniu jest dostawa, w jednym z Poznania w następnym z Krakowa itd. i wiem na pewno że przy zakupach ponad 100 są rabaty i trzeba sie o nie upominać bo czasami dziewuszkom sie zapomni.:)Pozdrawiam Pedro
Teresa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr 24 mar, 2004 10:05

Post autor: Teresa »

Staropolska Galeria Smaku w Lublinie /sklep na Krakowskim Przedmieściu/ -tel. 081-532-49-00. Dostawa chleba - /tylko z Krakowa/ w co drugi wtorek.
tusiek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz 11 lis, 2007 21:00
Lokalizacja: Lublin

Post autor: tusiek »

Wkrótce zostanie otwarty nowy sklep w Lublinie z żywnością bezglutenową przy ul.Jana Sawy 6 :D
PEDRO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw 26 lip, 2007 19:26
Lokalizacja: LUBLIN

Post autor: PEDRO »

bylem, widzialem- nic specjalnego....próba skopiowania towaru ze staropolskiej galerii smaku i magicznego ogrodu zakonczona mizernym efektem. Pozostaje przy oryginalach.
Pozdrawiam:)

[ Dodano: Wto 15 Sty, 2008 14:48 ]
dzisiaj weszła na rynek lubelski nowa firma bezglutenowa...w sklepach na zamojskiej i krakowskim Panie wydaja produkty w ramach promocji za darmo.trwać to bedzie do wyczerpania zapasów.Pozdrawiam
ODPOWIEDZ