sklepy internetowe

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Zielonylis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt 26 lut, 2016 14:52

Re: sklepy internetowe

Post autor: Zielonylis »

Dzień dobry,

http://www.zielony-lis.pl

sprowadziłyśmy z Włoch pyszny, wysokiej jakości makaron bezglutenowy na mazie mąki kukurydzianej i ryżowej.
świetnie się gotuje, jest sprężysty i smakiem, moim zdaniem, przewyższa tradycyjny makaron.
sama jestem celiakiem z innymi alergiami pokarmowymi i szukałam czegoś, co mnie nie zawiedzie (a jestem dość wybredna ). teraz mogę ten produkt polecić i Wam :)
zapraszam do kategorii "bezglutenowe" na stronie zielony-lis.pl
oraz na nasz profil na fb https://www.facebook.com/Zielony-Lis-17 ... 63/?ref=hl

pozdrawiam
ania sumarowska
Awatar użytkownika
pleomorfa
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3797
Rejestracja: wt 29 paź, 2013 06:56
Lokalizacja: Polska

Re: sklepy internetowe

Post autor: pleomorfa »

Witam Was serdecznie i zapraszam do całkowicie nowego sklepu Gluteneo.pl

Znajdziecie tam produkty takich firm jak: Schar, Bakels, Nutri Free, Celiko, Pięć Przemian, Amarello, Balviten, Orgran i wiele, wiele innych w atrakcyjnych cenach. Wśród naszej oferty znajdziecie słodycze (w tym czekolady) bez cukru, czekolady z surowego kakao, produkty wegańskie, wegetariańskie, ekologiczne, organiczne, różnorodne mąki, musli, kasze, zupy, pieczywo i wiele innych produktów.
Wszystkie produkty są wolne od glutenu i skrobi pszennej bezglutenowej, dodatkowo każdy produkt ma wyszczególnione wszystkie alergeny razem z tymi, pochodzącymi z śladowych ilości. Asortyment można segregować poprzez zawartość kukurydzy, mleka, jaj, kakao, cukru oraz soi.
Jednym słowem zdrowo i bezglutenowo. ;)

Zapraszam g:D
[url]htttp://www.gluteneo.pl[/url]
Jeśli tra­cisz pieniądze, nic nie tra­cisz. Jeśli tra­cisz zdro­wie, coś tra­cisz. Jeśli tra­cisz spokój, tra­cisz wszystko. - Bruce Lee
LenaKato
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wt 07 kwie, 2015 15:10
Lokalizacja: Katowice

Re: sklepy internetowe

Post autor: LenaKato »

Jeśli ktoś by miał ochotę to zapraszam http://www.zakatek-zdrowia.pl Duży wybór żywności bezglutenowej. Asortyment jeszcze nie cały na stronie, ale już ponad 600 produktów :)
miri
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn 02 maja, 2016 16:29

Re: sklepy internetowe

Post autor: miri »

http://vegevege.pl/category.php?id_category=6667 - chyba tej stronki tu nie było.
Zamawiam stąd głównie jogurty Sojade oraz pasty słonecznikowe (pasty mają długie terminy przydatności) .
Produkty w porządku , obsługa raczej kompetentna. Mówię raczej bo jeśli ktoś zdecyduje się na zamówienie produktów łatwo psujących np. jogurtów proponuję dopisać przy zamawianiu prośbę o dostarczenie tychże produktów z długą datą przydatności do spożycia. :)
Awatar użytkownika
Anika78
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 222
Rejestracja: śr 19 mar, 2014 23:47
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: sklepy internetowe

Post autor: Anika78 »

Rzuciłam okiem na ten sklep i niby wszystko ładnie, pięknie,ale pod bezglutenowymi znajdziemy np.jogurt Sojade borówkowy z ...syropem pszennym,
i,co ,,lepsze" śmietanę orkiszową :kosci:
Anula80
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3643
Rejestracja: śr 07 sie, 2013 07:40
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: sklepy internetowe

Post autor: Anula80 »

Brawo za czujność Anika78 :564:
Wszystko trzeba sprawdzać
Nie ma ludzi zdrowych. Istnieją tylko niezdiagnozowani.
mama czworga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: ndz 24 kwie, 2016 14:09

Re: sklepy internetowe

Post autor: mama czworga »

A co sadzicie o tym sklepie ?

http://bezglutenowy.sklep.pl/pl/c/Konce ... -Maki/62/2

Można w nim spokojnie zamawiac ? chciałabym trochę bakali , maki itd. ale boje się produktów rzekomo bg które okaza się ze jednak maja gluten a my jeszcze raczkujemy w temacie

ktoś pomoze ?
Anula80
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3643
Rejestracja: śr 07 sie, 2013 07:40
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: sklepy internetowe

Post autor: Anula80 »

Trochę przejrzałam
Duży minus to brak składów produktów. Dla mnie to istotne, żebym mogła od razu sprawdzić, czy zawiera np. mleko. Niektóre produkty niby można znaleźć w necie i samemu sprawdzić, ale nie wszystkie. Zresztą, nie o to chodzi, żeby co chwilę coś sprawdzać
Nie znam Ziarenkowo ani MixExpert
Mąki, jak mam wybór, to zamawiam z licencjonowanym przekreślonym kłosem

Jak będziesz chciała złożyć zamówienie i pojawią się wątpliwości, to pisz. Jak będę umiała, to chętnie pomogę :)
Nie ma ludzi zdrowych. Istnieją tylko niezdiagnozowani.
mama czworga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: ndz 24 kwie, 2016 14:09

Re: sklepy internetowe

Post autor: mama czworga »

kupiłam na probe na 100zl - zobaczymy . Czasami jak mi zabraknie maki a przesylka za free to można się skusic na Schara itd.

ogolnie to szukam sklepu gdzie można kupic bakalie , wiorki kokosowe bezglutenowe a idealnie to z przekreślonym klosem i nic nie moge znaleźć
Anula80
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3643
Rejestracja: śr 07 sie, 2013 07:40
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: sklepy internetowe

Post autor: Anula80 »

Z bakaliami to raczej ciężko :/
Ja kupuję Kresto, ale jak ostatnio przeczytałam, że ktoś znalazł ziarno chyba pszenicy, to już nie wiem, co myśleć. Tym bardziej, że bakalii nie przebieram
Nie ma ludzi zdrowych. Istnieją tylko niezdiagnozowani.
Awatar użytkownika
uniaczek
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 507
Rejestracja: sob 19 sty, 2013 17:25
Lokalizacja: Gniezno

Re: sklepy internetowe

Post autor: uniaczek »

Anula80 ja też kupuję Kresto i jeszcze nie wyślipiałam nic złego :zly2: może do czasu... Jednak zostaję przy Kresto i rossmanowskich enerBio - tam też jest opis i jak na razie spokój
mama czworga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: ndz 24 kwie, 2016 14:09

Re: sklepy internetowe

Post autor: mama czworga »

Mam w domu Kresto ale dla glutenowcow używam , czyli jak podam małemu to powinno być ok ?

Czy bezpieczniej bedzie jednak kupic te z Rosmana ? tylko tam wiorkow kokosowych nie widziałam
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8096
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: sklepy internetowe

Post autor: Leeloo »

martin809
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt 05 lip, 2016 12:00

Re: sklepy internetowe

Post autor: martin809 »

ten sklep ze zdrową żywnością ma osobny dział z produktami bezglutenowymi, są tam tylko produkty ze znakiem przekreślonego kłosa i wyraźnie opisane przez producentów jako bezglutenowe:

http://www.jarmarknatury.pl/zdrowa-zywnosc-bezglutenowa
piotrekCK
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob 13 sie, 2016 10:38

Re: sklepy internetowe

Post autor: piotrekCK »

Zapraszam do sklepu internetowego http://pozdrowienia.net/ posiadającego szeroką ofertę produktów bezglutenowych!

Na terenie kielc preferencyjne warunki dostawy!
ze strony można zamawiać również zdrowe posiłki w dostawie .

Pozdrawiamy
ODPOWIEDZ