Sosnowiec

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
salcia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: pt 08 paź, 2004 21:16
Lokalizacja: Sosnowiec

Sosnowiec

Post autor: salcia »

Witam.Czy Wiecie może o jakimś sklepie bądź piekarni w najbliższej okolicy Sosnowca zajmującej się pieczeniem bądź sprzedażą pieczywa bezglutenowego?Pozdrawiam.
Mama 26-letniej Moniki,córka chora praktycznie od urodzenia.Zdiagnozowana celiakia 2004 r.wrzesień/październik.12 lat zabiegów o zdrowie dziecka...
Awatar użytkownika
Jolka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004 12:45
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Jolka »

Patrz pod tematem Katowice
Prowokacja własnie sie zaczeła !
AnetaP
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr 16 lut, 2005 09:41
Lokalizacja: Będzin

Post autor: AnetaP »

W Sosnowcu na ul. Targowej (przecznica Modrzejowskiej - obok Profi-Lingua) znajduje sie sklep ze zdrowa zywnoscia, w tym bezglutenowa
annaks1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pt 16 wrz, 2005 12:11
Lokalizacja: szczerbice

Post autor: annaks1 »

pieczywo tylko na zamówienie .Czas oczekiwania 2 tygodnie. Byłam tam.

Słyszałam że na dzielnicy środula w byłym albercie jest sklep ze zdrową żywnością w tym bezglutenową. Niestety nie znam szczegółów.
skeepy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: wt 28 lut, 2006 22:27

Post autor: skeepy »

Moim zdaniem najlepszy sklep z żywnością bezglutenową jest w Dąbrowie Górniczej - centrum ( sklepik ze zdrową żywnością ). Blisko Sosnowca, nie ma problemów z kupieniem pieczywa, duży wybór, co jakiś czas nowości ( np. pierogi ).
Awatar użytkownika
salcia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: pt 08 paź, 2004 21:16
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: salcia »

W Sosnowcu jest otwarty nowy sklep z żywnością bezglutenową ,nie pamiętam jaka to ulica,może 3-go Maja przy szpitalu nr. 1,główna ulica,gdzie jeździ tramwaj.Na wprost banku BPH.Byłam tam wcześniej ale dopiero zaczynali i wybór był mały w tej chwili podobno jest większy asortyment.

[ Dodano: Nie 09 Mar, 2008 19:50 ]
W sklepie Stokrotka w Plazie pojawiło się sporo rzeczy bezglutenowych.Wędliny z Konspolu kupiłam bez problemu ,chałwę turecką też:)

[ Dodano: Pią 18 Lip, 2008 20:22 ]
Ponieważ nie wiedziałam w którym z tytułów się wypowiedziec,piszę tutaj.
Muszę pochwalic firmę -AUCHAN.Po dłuższym czasie odwiedziłam ją dzisiaj.Cały regał produktów poświęcony jest wszelkim sprawom nazwijmy to ,,zdrowej żywności".Znalazłam dośc spory asortyment z firmy PRIMAVIKA-pasztety,paprykarz..Pojawił się również produkt -szwajcarski bulion sypki jak i w kostkach.Bulion sypki jest w dwóch rodzajach,o mniejszej i większej zawartości soli.Oczywiście są czytelne napisy-gluten free.Poza tym mnóstwo produktów francuskich,również bezglutenowych.Mimo ceny -aż serce rośnie ,że supermarkety zaczynają postrzegac nasze problemy.Swoją drogą w zeszłym chyba roku pisałam do AUCHAN w sprawie poszerzenia oferty dla bezglutenowców i zainteresowania się tym tematem bliżej.Jak również zwróciłam uwagę na rozmieszczenie towaru czytelnie w jednym miejscu-bardzo to mi się spodobało w markecie BILLA na Słowacji.
Z mojej działki-czyli MAKRO też nie mogę pominąc .Chwała za promocję bezglutenowych towarów i opublikowanie informacji o nich w gazetce.Oby tak dalej a życie będzie dużo prostsze:)
Ostatnio zmieniony pt 02 cze, 2006 11:07 przez salcia, łącznie zmieniany 1 raz.
Mama 26-letniej Moniki,córka chora praktycznie od urodzenia.Zdiagnozowana celiakia 2004 r.wrzesień/październik.12 lat zabiegów o zdrowie dziecka...
ODPOWIEDZ