Środa Wielkopolska

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Marcin Jerzyk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz 06 gru, 2009 12:05
Lokalizacja: Poznań

Środa Wielkopolska

Post autor: Marcin Jerzyk »

Uwaga! Uwaga!
Nowy sklep z żywnością bezglutenową! Gdzie? W Środzie Wielkopolskiej
Nazywa się DOBRE ZYCIE i mieści w pasażu przy ul. Dąbrowskiego 3. Produkty Glutenexu (chleby drożdżówy, koncentraty , makarony) a także sporo innych sojowe, ryżowe itp.
Od przyszłego tygodnia również Balviten i w bliskiej przyszłości Bezgluten.
Zapraszam i mam nadzieje, że ułatwi życie kilku średzianom :)
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez Marcin Jerzyk, łącznie zmieniany 1 raz.
Alusia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn 18 sty, 2010 13:59
Lokalizacja: Środa Wlkp

Post autor: Alusia »

Jest jeszcze jeden sklep z żywnością bezglutenową i niskobiałkową w Środzie (i powstał chyba nawet wcześniej). To sklep zielarsko - medyczny DARY NATURY. Mieści się na Targowisku przy cukierni "Kokosanka". Wybór produktów jest naprawdę duży od różnych chlebów, makaronów po mąki i słodycze. Można też zamawiać ciasta i wyroby garmażeryjne. Wkrótce mają też mieć wędliny bezglutenowe. Polecam wszystkim. :043:
Alusia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn 18 sty, 2010 13:59
Lokalizacja: Środa Wlkp

Post autor: Alusia »

;( Niestety sklep Dobre Życie został zamknięty. Został ten przy targowisku :!: ( na szczęście). Oprócz Glutenexu mają też produkty z Balvitena. Pani bardzo miła i stara się pomóc w miarę możliwości.
peligrosa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: pn 20 gru, 2010 23:03
Lokalizacja: Jn

Post autor: peligrosa »

Wiadomość została napisana ponad pół roku temu. Ciekawi mnie czy ten sklep nadal istnieje. Nie jestem co prawda ze Środy, ale mieszkam w pobliżu i byłoby mi po drodze wstąpić tam raz po raz. Poproszę kogoś ze Środy o potwierdzenie.
Jola-Pń
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: czw 15 sty, 2009 08:25
Lokalizacja: okolice Poznania

Post autor: Jola-Pń »

peligrosa pisze:Wiadomość została napisana ponad pół roku temu. Ciekawi mnie czy ten sklep nadal istnieje. Nie jestem co prawda ze Środy, ale mieszkam w pobliżu i byłoby mi po drodze wstąpić tam raz po raz. Poproszę kogoś ze Środy o potwierdzenie.
Sklep przy targowisku- przy cukierni "Kokosanka"- istnieje

pozdrawiam:)
Mama Ady-14latki,będącej od 1styczna 2009r. na diecie bezglutenowej...
peligrosa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: pn 20 gru, 2010 23:03
Lokalizacja: Jn

Post autor: peligrosa »

Dzięki za informację, niebawem się pewno wybiorę :)
pozdrawiam również :)
http://alergia-pokarmowa-u-doroslych.bloog.pl/

Inne silne alergeny: drożdże, czosnek, orzech laskowy, kukurydza, proso, mleko kozie, mleko owcze, siemię lniane, wanilia...

It's got to be perfect...
meduza88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob 13 gru, 2014 11:04

Re: Środa Wielkopolska

Post autor: meduza88 »

Witam
Dowiedziałem się, że mam celiakię. Czy ktoś wie, gdzie w Środzie można kupić produkty bezglutenowe? Znalazłem trochę w Intermarche i w Piotrze i Pawle, ale nie jest tego zbyt dużo.
ODPOWIEDZ