Poznań

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
princy-mincy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: sob 01 maja, 2010 21:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: princy-mincy »

Agniesia, jeszcze w żadnym, dziecko mi choruje, muszę chłopa wysłać na przeszpiegi ;) Najbliżej mamy właśnie do Tesco na Opienińskiego.
Póki co mam zapasy z Auchan.
Ostatnio zmieniony czw 02 gru, 2010 20:14 przez princy-mincy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Glut
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 55
Rejestracja: pt 14 sty, 2011 11:46
Lokalizacja: Piła

Dietus - Poznań, państwo Iwanowowie, co sądzicie?

Post autor: Glut »

Znacie sklep dietus z Poznania i pańśtwa Iwanowów. Prowadzą sklep z żywnością bezglutenową i jednocześnie leczą. Ona jest dietetykiem on lekarzem. Macie jakieś z nimi doświadczenia?

A tak poza tym jakich polecaicie gastrologów z Piły i okolic?
Awatar użytkownika
mamadwójki
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 356
Rejestracja: śr 14 cze, 2006 15:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mamadwójki »

moim zdaniem należy omijać szerokim łukiem, Pani stawia diagnozy rozmawiając ze mną o dziecku, o którym nic nie wie. Narzuca się, obraża jeśli nie zrobisz wszystkiego tak jak ona mówi. Gdy zapytałam grzecznie skąd może być pewna trafności swoich dignoz to wyzwała mnie i powiedziała, że widocznie mało kocham swoje dziecko.... wolę kupować gdzie indziej - ceny niższe, mam wolny wybór i to ja decyduję co chcę kupić!
Asia
princy-mincy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: sob 01 maja, 2010 21:17
Lokalizacja: Poznań

Re: Dietus - Poznań, państwo Iwanowowie, co sądzicie?

Post autor: princy-mincy »

Glut pisze:Znacie sklep dietus z Poznania i pańśtwa Iwanowów. Prowadzą sklep z żywnością bezglutenową i jednocześnie leczą. Ona jest dietetykiem on lekarzem. Macie jakieś z nimi doświadczenia?
Moja opinia o tym sklepie i jego wlascicielce tutaj
viewtopic.php?t=36&postdays=0&postorder=asc&start=60

Meza jej nie znam, ale wcale nie pale sie by poznac. Zgadzam sie, ze sklep lepiej omijac szerokim lukiem.
princy-mincy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: sob 01 maja, 2010 21:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: princy-mincy »

Byłam w Tesco na Opieninskiego. Maja gorszy wybor niz w Auchun- widzialam chleb wiejski bg i bg niskobialkowy, jakies bulki i chyba ciastka. Ceny wyzsze niz w Auchan ale na pewno nizsze niz w Organic Market w CH Plaza.
Raczej dalej bede robic wieksze zapasy w Auchan (bywam czasami w Swadzimiu i w Komornikach) a Tesco bede traktowac jako ratunek w sytuacjach awaryjnych. W koncu lepszy rydz niz nic :)
Awatar użytkownika
Mazona
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 99
Rejestracja: śr 05 wrz, 2012 21:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Mazona »

Większość pewnie i tak zna, bo ostatnio było tam spotkanie, ale dla nowych w tym temacie polecam BISTRO FRIENDLY FOOD na ul. Taczaka.
Ceny przystępne, dania smaczne i na dodatek wszytsko co tam jest można jeść. W żadnym z produktów nie ma glutenu i informują o innych alergenach jeśli ktoś ma też inne problemy. Ponadto jest tam sklepik z bezglutenowymi rzeczami.

W każdą 3-cią środę miesiąca jest też spotkanie z dietetykiem. Zazwyczaj o 18:00, ale lepiej zobaczyć na Facebooku, lub podejść osobiście dzień wcześniej i się zapytać.
Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.
ankats
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: ndz 03 lut, 2013 20:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ankats »

Moja córka bezglutek donosi z Poznania, że w M&S jest promocja na mąkę bezglutenową - 9,50 za kg :)
Awatar użytkownika
elevinka86
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 62
Rejestracja: śr 21 lis, 2007 16:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: elevinka86 »

Nowy sklep ze zdrową żywnością, bezglutenową oczywiście również, na Wildzie, ul. Górna Wilda, naprzeciwko Rossmana :)
http://zielonachatka.wordpress.com/

polecam bardzo, głównie mają produkty BEZGLUTENU.
Ceny też tanie w porównaniu np jakie mają w Organicu.
Chwytaj dzień :)))
nawet ten na diecie :P

Obrazek
Awatar użytkownika
Agniesia
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 893
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004 09:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Agniesia »

A ja polecam sklep w którym można kupić bezpieczne wędliny:
Dobry Smak Bliżej Natury
os. Kosmonautów 104b paw. 13 i 14
Poznań
Z tego co wiem nie maja swojej strony ale można ich znaleźć na facebook-u
Obrazek
Kaś1125
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr 10 lip, 2013 15:14
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kaś1125 »

Ja osobiście polecam sklep bioterra.pl :) Sama jestem z Poznania, dlatego często u nich kupuje. Mają szeroki wybór produktów, a przede wszystkim rewelacyjne ceny :)
aleks-1803
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wt 08 sty, 2013 13:48
Lokalizacja: wielkopolska

witam

Post autor: aleks-1803 »

Mam pytanie a gdzie się mieści ten sklep w Poznaniu?
julita1125
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob 10 sie, 2013 11:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: julita1125 »

Ja w Poznaniu polecam sklep bioterra, co prawda to sklep internetowy, ale mają rewelacyjne ceny, świetnej jakści produkty :)
kaczmi
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 297
Rejestracja: pn 10 cze, 2013 14:56
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kaczmi »

Bardzo szeroki wybór jest w sklepie Real w King Crossie, mają tam produkty Balvitenu, Bezglutenu i Glutenexu. Jeden regał jest przy zdrowej żywności, drugi regał przy pieczywie, którego jest baaardzo szeroki wybór, zarówno chleba, jak i bułek. Poza tym mąki, mixy, ciastka, słodycze (michałki, galaretki, śliwki w czekoladzie i inne). W wędlinach znajdziecie produkty Konspolu, jak również węgierskie salami i chorizo ze znaczkiem przekreślonego kłosa (takie w kartonowym opakowaniu, nie mogę sobie w tej chwili przypomnieć nazwy, znaczek na rewersie). A po drodze można wstąpić do Lidla, gdzie dziś zakupiłem trzy rodzaje makaronu bezglutenowego (spaghetti, fusilli, penne) po 2,99/szt! Makarony nie leżą razem z innymi, tylko na stoiskach promocyjnych.
gwilwileth77
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw 05 wrz, 2013 14:49
Lokalizacja: Poznan/St Johnston

Post autor: gwilwileth77 »

Wiejski Stół dr Maryniak w Luboniu. Duzo wedlin bezglutenowych. I calkiem smaczne :)
rodziceuli
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: śr 16 paź, 2013 08:54
Lokalizacja: Poznań

Post autor: rodziceuli »

Nowy sklep Vita Natura na Warszawskiej 25 - do piątku mają 20% taniej na wszystko z okazji otwarcia sklepu

Bardzo duży wybór produktów bg Schara jest aktualnie w nowym Piotrze i Pawle w Poznań City Center
Ostatnio zmieniony śr 06 lis, 2013 09:39 przez rodziceuli, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ