Kalisz

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dmx
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: wt 14 wrz, 2004 13:15

Kalisz

Post autor: dmx »

Co można kupić w Kaliszu? I gdzie?
Olka

gdzie kupic

Post autor: Olka »

1.Plac Kilińskiego w tym ciągu bdynków gdzie jest Urząd Statystyczny-sklep spożywczy przy skrzyżowaniu z ul.Niecałą przy parku

2.Ul.Nie wiem jak sie nazywa ale obecnie idąc od Placu Jana Pawła II/od pomnika/ w kierunku ratusza taką wąską uliczką po lewej stronie jest sklep ze zdrową żywnościa i tam jest stoisko bezglutenowe.Po drugiej stonie tego sklepu jest duży sklep spozywczy

3.Na rogatce jest taki "Dom Handlowy" .Jest tam pod dachem kilkanaście sklepów i jeden z nich prowadzi artykuły bezglutenowe.

Powodzenia i smacznego :D
Awatar użytkownika
dmx
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: wt 14 wrz, 2004 13:15

Post autor: dmx »

W Carrefour można kupić makarony ryżowe Tao-Tao za 3,50zł :D
Olka

Post autor: Olka »

takie makarony można tez kupić w "Kosmosie" a w "Tesco" sa do kupienia podkłady bezowe bezglutenowe do tortów ok 6 zł.
Awatar użytkownika
dmx
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: wt 14 wrz, 2004 13:15

Post autor: dmx »

W Tesco są, ale droższe ;)
bartek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pt 07 kwie, 2006 09:59
Lokalizacja: kalisz

Post autor: bartek »

GDZIE MOŻNA KUPIĆ PIECZYWO BEZGLUTENOWE W KALISZU ORAZ INNE PRODUKTY BEZGLUTENOWE?
ROMAN Z N. SKALMIERZYC
Roman
Awatar użytkownika
beacia65
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pn 16 sty, 2006 14:35
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Post autor: beacia65 »

Witaj.Wprawdzie jestem z Ostrowa Wlkp,lecz w Kaliszu leczę syna i idąc do szpitala na ul. Toruńską ,przy placu św.Józefa (za skrzyżowaniem)przed mostem ,jest sklep spożywczy i tam ostatnio znalazłam produkty b/g i pieczywo.Jeżeli mieszkasz w Nowych Skalmierzycach,to niedaleko masz też do Ostrowa Wlkp,a tutaj znajdziesz to co cię interesuje w Heliosie (były Megasam)Jest bardzo duży wybór.Przepraszam,iż nie podaję nazwy ulicy w Kaliszu, ale na tyle nie znam Kalisza z ulic.Życzę powodzenia w znalezieniu w/w sklepów. :=D>:
chcesz mieć przyjaciela-kup sobie psa
bartek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pt 07 kwie, 2006 09:59
Lokalizacja: kalisz

Post autor: bartek »

DZIĘKI ZA INFORMACJE O SKLEPACH .
WIELE BEZGLUTENOWCÓW SAMI SOBIE PIECZĄ CHLEB PROSZĘ O INFORMACJE JAK TO ZORGANIZOWAĆ JEŚLI KTOŚ TO ROBI TO PROSZĘ O PRZEPIS.
JAKIE SŁODYCZE SĄ BEZ GLUTENU?
POZDRAWIAM
Roman
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

Poczytaj trochę Forum, zadaj sobie troszkę trudu :wink: Znajdziesz tu wszystkie informacje.viewforum.php?f=3
viewforum.php?f=20
viewforum.php?f=22
viewforum.php?f=15
I na koniec:
search.php
Ostatnio zmieniony sob 08 kwie, 2006 09:27 przez kabran, łącznie zmieniany 1 raz.
Malwina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: sob 22 wrz, 2007 18:15
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Malwina »

Polecam robić zakupy w sklepie eko-kącik idąc od Placu Jana Pawła II w kierunku ratusza taką wąską uliczką po lewej stronie jest sklep ze zdrową żywnościa
Piotrek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw 10 kwie, 2008 09:11
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Piotrek »

Witam. Po raz pierwszy jestem na tym-naszym forum. Od siedmiu lat jestem uzależniony od naszego chlebka. Lecz od niedawna mam dostęp do internetu. Chwilowo tylko pozdrawiam wszystkich przyjaciół tych małych i tych dużych. A jeśli chodzi o zakupy, to mam swój ulubiony sklep z żywnością bezglutenową w Kaliszu przy ulicy Nowy Świat 7. Fachowa obsługa i dużo nowości nawet na zamówienie , od cukierków po wędliny. :welcome:
Natuśka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob 24 paź, 2009 20:53
Lokalizacja: Agnieszków

Post autor: Natuśka »

1. Sklep SPOŁEM na Placu Kilińskiego (tuż przy wjeździe na ul. Niecałą)
2. EKO-KĄCIK na ul. Mariańskiej (na przeciwko dawnego Domu chleba) obok sklepu Jackpol
3. BALVITEN na ul. Nowy świat (naprzeciwko PWSZ)
Takie te najfajniejsze ;)
Andy05
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn 24 cze, 2013 00:02
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Andy05 »

Sklepy Mięsno-Wędliniarskie "ALA", ul. Śródmiejska i ul. Robotnicza, wędliny atestowane wieprzowe i drobiowe. Warto zajrzeć ;)
ODPOWIEDZ