Suwałki

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ewabozena
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt 02 lis, 2004 12:10
Lokalizacja: suwalszczyzna

Suwałki

Post autor: ewabozena »

Nareszcie stoisko z zywnością bezglutenową jest w moim mieście. Są to delikatesy u zbiegu ulic Noniewicza i Sejneńskiej - Delikatesy Jedynka. Są to produkty "Glutenexu" i "Celico". Jednak róznica cenowa jest spora bo na mące do wypieku chleba 2 zł na kilogramie na chlebie wieloziarnistym też ponad 2 zł. Ale sukcesem jest to ze jest stoisko (własciwie to fragment półki ;-)). Pozdrawiam i zycze udanych zakupów.
Awatar użytkownika
Pinhead
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 95
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 19:15
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

Post autor: Pinhead »

Chcialbym tylko dodac, ze takze "Eden" po przeciwnej stronie ulicy takze posiada asortyment beglutenowy.
Obrazek
Na diecie od 12.08.2002
Awatar użytkownika
Nastka
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 638
Rejestracja: czw 29 sty, 2004 01:12
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Nastka »

Nowy sklep Zdrowa Żywność z żywnością bezglutenową, bezmleczną i nie tylko otwarto na ul. Kościuszki 97, róg Kościuszki i Dwernickiego. Są smaczne chlebki i inne produkty Bezglutenu, które oczywiście można zamówić według potrzeb. Poza tym przyprawy naturalne bez zbędnych dodatków. Polecam

[ Dodano: Sro 06 Sie, 2008 18:21 ]
Mamy jeszcze jeden, bardzo dobrze zaopatrzony sklep ze zdrową żywnością "ORKISZ" na ul. Waryńskiego 18. Produkty Bezglutenu, Schara, Balvitenu, ketchupy i pasztety Hame, produkty sojowe (mleka, mleka w proszku, jogurty Natumi), czekolady bezmleczne, pasztety Zwergenwiese, gumy: guar, ksantan, agar, itp. Poza tym wędliny i sery ekologiczne. Ceny nie są wygórowane.
karolla88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pt 31 lip, 2009 12:35
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: karolla88 »

Ostatnio odkryłam stoisko z żywnością bezglut. w Lewiatanie na ul Kowalskiego. Produkty Glutenexu i Celiko.
Anawa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: czw 13 mar, 2008 15:53
Lokalizacja: Suwałki

suwałki

Post autor: Anawa »

Witam

na ul. sejnejskiej sklep firmowy sudowia utworzono stoisko z artykułami bezglutenowymi jak na poczatek szeroki wybór bezglutenu
Czas jest najlepszym nauczycielem,
ale nieczęsto ma dobrych uczniów.


Obrazek
mama czworga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: ndz 24 kwie, 2016 14:09

Re: Suwałki

Post autor: mama czworga »

Czy cos nowego się pojawiło ? Na razie oprócz tego co powyżej to widziałam jeszcze produkty w :

- Tesco - otworzyli caly dzial
- Kaufland
- Biedronka (pojedyncze egzempl)
- Rosman (lub zakupy on line z odbiorem w drogerii )
- wydaje mi się ze jest regal w Delimie ale nie jestem pewna
ODPOWIEDZ