Łódź

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Anna Mama Szymona
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 187
Rejestracja: pt 13 lis, 2009 12:19
Lokalizacja: łódź

Post autor: Anna Mama Szymona »

Czy może ktoś wie gdzie w Łodzi można kupić bezglutenowe wędliny firmy"Olewnik"?
Ostatnio zmieniony pn 22 kwie, 2013 12:16 przez Anna Mama Szymona, łącznie zmieniany 1 raz.
Gosiuuunia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 363
Rejestracja: pn 17 lip, 2006 00:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Gosiuuunia »

W Kauflandzie przy ul. Zgierskiej jest sklep Olewnika.
Anna Mama Szymona
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 187
Rejestracja: pt 13 lis, 2009 12:19
Lokalizacja: łódź

Post autor: Anna Mama Szymona »

Tak dziękuję już znalazłam i kupiłam parówki z cielęciną i z piersi kurczaka (smak trochę jałowy)Była też szyneczka ale narazie nie kupowałam.A no i cena parówek ,te z cielęciną 37 lub 38 zł za kg.
Anna Mama Szymona
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 187
Rejestracja: pt 13 lis, 2009 12:19
Lokalizacja: łódź

Post autor: Anna Mama Szymona »

A wędliny firmy "Nowicki"są gdzieś dostępne w Łodzi?
Demon
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 90
Rejestracja: śr 29 lip, 2009 23:31
Lokalizacja: Łodż

Post autor: Demon »

W cukierni Miś można kupić pyszne ciasteczko bezglutenowe o nazwie "Keksik kasztanowy", próbowałam i polecam :D Warto ich wspierać zakupem, może to zachęci cukiernię do powiększenia oferty bezglutenowej?
Anna Mama Szymona
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 187
Rejestracja: pt 13 lis, 2009 12:19
Lokalizacja: łódź

Post autor: Anna Mama Szymona »

A gdzie jest ta cukiernia?I czy jest to ciasteczko bez skrobi pszennej?
Demon
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 90
Rejestracja: śr 29 lip, 2009 23:31
Lokalizacja: Łodż

Post autor: Demon »

Tu jest ich Facebook: https://www.facebook.com/pages/Cukierni ... 8639272803

Keksik opisują tam jako: "Nowość keksik kasztanowy ciasto bezglutenowe-bez mąki cena 4,80"

W razie wątpliwości można wysłać maila z zapytaniem, bo co do tej skrobi pszennej to nie wiem.. mam pojęcia co jest dokładnie w składzie.

A adresy cukierni są gdzieś na ich stronie http://www.cukierniamis.pl
Gosiuuunia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 363
Rejestracja: pn 17 lip, 2006 00:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Gosiuuunia »

Ja powiem tak: coś co jest bez mąki nie znaczy że jest bez glutenu. Poza tym byłam i pytałam tam o to ciastko, niestety pani nawet nie wiedziała jaki jest skład, jedyne co umiała powiedzieć to "bez mąki" i "bez glutenu" natomiast jej profesjonalizm pozostawiał wiele do życzenia. Wole kupić ciastko z przekreślonym kłosem, a jeszcze bardziej zjeść owoc lub kostkę gorzkiej czekolady.
Demon
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 90
Rejestracja: śr 29 lip, 2009 23:31
Lokalizacja: Łodż

Post autor: Demon »

Ja jadłam i czuję się ok, ale nikogo nie zmuszam do zakupu :P Tak jak mówiłam zawsze w razie wątpliwości można pisać bezpośrednio do firmy. Jednak uważam, że skoro jest reklamowane jako bezglutenowe, to "twórcy" wiedzą o co chodzi. Mam nadzieję w każdym razie:P
Anna Mama Szymona
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 187
Rejestracja: pt 13 lis, 2009 12:19
Lokalizacja: łódź

Re: Łódź

Post autor: Anna Mama Szymona »

W Porcie na stoisku M & S kupiłam mąkę 10,99 kg.Podobno w niedługim czasie ma być rozszerzony asortyment żywności bezglutenowej.
Anna Mama Szymona
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 187
Rejestracja: pt 13 lis, 2009 12:19
Lokalizacja: łódź

Strawa

Post autor: Anna Mama Szymona »

W Tesco na ulicy Retkińskiej otworzono stoisko" Strawa" mają duży wybór wędlin i kiełbas bezglutenowych i bez laktozy.
Piwoteka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr 12 mar, 2014 16:24
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź

Post autor: Piwoteka »

Sprzedaż piwa bezglutenowego Celia.
Zakupów można także dokonać internetowo - możliwy odbiór osobisty lub dowóz do domu w cenie 6 zł.

Nasz adres:

Piwoteka
ul. 6 Sierpnia 1/3
90-606 Łódź

Godziny otwarcia sklepu:

Poniedziałek - Wtorek: 12.00-22.00
Środa - Sobota: 11.00-22.00
http://www.piwoteka.pl - detaliczna i hurtowa sprzedaż piwa bezglutenowego Celia
mentos25
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn 10 lis, 2014 20:15

Re: Łódź

Post autor: mentos25 »

Witam

Trafiłem zupełnie przypadkowo na chyba nowo otwarty sklep przy ulicy Zachodniej (róg Limanowskiego) ze zdrową żywnością bodajże "Jem zdrowe" tak się nazywają i maja fajny ruchomy baner reklamowy bo widać ich z tramwaju... Zawsze przejeżdżałem a teraz byłem piechotą i zajrzałem co mają dla nas Celiakowców... i tutaj zdziwiłem się bo jak na taki mały sklep mają dużo produktów bezglutenowych. Dużo produktów firmy Schar gdzie chyba jest to najlepsza firma przynajmniej dla mnie. Duży wybór mąk chlebów makaronów i słodyczy w nawet przystępnych cenach. Miła Pani zapakowała mi w ekologiczna torebkę produkty które kupiłem widać sklep na poziomie ;) Z ulotki która dostałem zobaczyłem że są też w internecie... http://www.jemzdrowe.pl pozdrawiam napiszcie co sądzicie o nich Mentos :)
Grzegorz5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr 11 mar, 2015 16:40

Re: Łódź

Post autor: Grzegorz5 »

Na rogu piotrkowskiej i żwirki (Piotrkowska 200) jest sklep :produkty benedyktyńskie. Kupowałem tam rewelacyjną białą kiełbsę . Bezglutenową kaszankę ,białą szynkę ,polędwicę i kabanosy. Bardzo pyszne kozie sery i kozie jogurty. Fajna kawa zbożowa i czekolada do picia. Konfitury ,cukierki. W ogóle super miejsce. Właścicelka od przyszłego tygodnia wprowadza bezglutenowe ciasta. Jest ok.
VegeVege-sklep-bio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz 28 sty, 2018 22:06

Re: Łódź

Post autor: VegeVege-sklep-bio »

Bezglutenowe produkty w VegeVege.pl. https://vegevege.pl/pl/6667-bezglutenowe

W Łodzi można odebrać osobiście na Piłsudskiego 133d (WIMA biurowiec) - po złożeniu zamówienia online (to dosyć proste, a będzie jeszcze prostsze!) - poki co taka forma odbiorów nadal obowiązuje, ale gdy zmieni się - będziemy informować. W okolicach magazynu (WIMA, do ok 1-3 km kw) dowozimy gratis.

Jest też możliwa dostawa kurierem (DPD), paczkomat (INPOST) czy poczta - dostawa gratis od określonej kwoty, więcej na stronie sklepu bio VegeVege.pl
ODPOWIEDZ