Toruń

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Jena
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: czw 21 sty, 2010 17:10
Lokalizacja: Nowe Miasto Lub.

Post autor: Jena »

Dzis byłam na Grudziąckiej, jak to miło kupować w sklepie gdzie jest tyle produktów dla bezglutków, nakupowałam tyle, że Pani dała mi karton abym mogła się zabrać, z duma wiozłam go do domu, warto było przejechać 180 km :] Dzięki za cynk o tym sklepie. :D
Obrazek
Pobierz Deklarację Członkowską i przyłącz się do nas!
Awatar użytkownika
Glut
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 55
Rejestracja: pt 14 sty, 2011 11:46
Lokalizacja: Piła

Post autor: Glut »

Czy te informacje na temat toruńskich sklepów są aktualne?
Alrauna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt 07 paź, 2011 12:08
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Alrauna »

Zapraszam do nowo powstałego sklepu Żółty Cesarz na ulicy Mickiewicza 1114A. Mamy w ofercie wiele produktów bezglutenowych, jak i również półkę z produktami firmy Bezgluten.
juna.k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw 19 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: toruń

nowy sklep w Toruniu

Post autor: juna.k »

Do tej pory jeździłam po zakupy do Bydgoszczy, tam jest bardzo dobrze zaopatrzony sklep na ul. Gdańskiej, taniej niż w Toruniu i większy wybór niż naprzeciwko Filmaru. Słyszałam w radiu reklamę, że ma powstać taki sam sklep w Toruniu od 1 lutego na ul. Bartosza Głowackiego. Teraz będę miała dużo bliżej:) napiszę opinię po pierwszej wizycie:)
Awatar użytkownika
Patka
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 527
Rejestracja: ndz 28 lis, 2004 17:31
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Patka »

ale jeśli coś chcesz konkretnego czego nie ma na półce to na przeciwko filmaru zawsze możesz zamówić :) Ja jestem wierna temu sklepikowi :)
konrado
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt 27 sty, 2012 20:15
Lokalizacja: Toruń

Post autor: konrado »

Ja też kupuję regularnie w sklepie naprzeciwko Filmaru, ceny są przystępne, ogromny wybór, no i co najważniejsze Panie, które sprzedają mają pojęcie na temat artykułów, które mają w sprzedaży, a nie jak to niekiedy bywa :P
szermierz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt 10 sie, 2007 18:38
Lokalizacja: Toruń

Post autor: szermierz »

Juna K. sklep na Grudziadziej, na przeciwko Filmaru cieszy się dużym uznaniem u ludzi, którzy chociaż raz go odwiedzili. Jeżeli Twoja intencją jest, żeby zrobić antyreklame i zachęcić ludzi, żeby przyszli do nowej sieciówki - Zetka, powstającej w pobliżu to jest to bardzo infantylne. Oprócz dobrych cen, liczy się jeszcze dobra fachowa obsługa, którą w sklepach sieciowych ciężko uzyskać. Artykuły bezglutenowe to nie są kapcie i ważne jest, żeby sprzedawca wiedział o co chodzi.
czecho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz 29 sty, 2012 10:41
Lokalizacja: Toruń

Post autor: czecho »

Czytając post juna . k " nowy sklep w Toruniu " wyczuwa się od razu niesmak i mam przekonanie, :053: że nie jest to głos osoby dotkniętej problemem celiaki a wyłącznie głos osoby biznesu związanej z reklamą promującej następny punkt bydgoskiej zetki.
[ Dziękuję Ci szermierzu za wskazanie właściciela sieci ]
Jako działacz TPD przy Kole Przyjaciół Dzieci z Dietami Eliminacyjnymi w Toruniu proszę abyście opiniowanie pozostawili ludziom, których faktycznie dotknął problem złego wchłaniania. Dobra reklama zawsze jest wskazana, ale na miłość boską juna .k nie podszywaj się pod chorych.
juna.k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw 19 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: toruń

Post autor: juna.k »

Dziękuję za "życzliwe" przyjęcie na forum. Nie rozumiem ataku na moją osobę, proszę darować sobie ocenianie skoro mnie Pan nie zna Panie Czecho. Pisanie postów na forum służy wymianie informacji oraz dyskusji, a nie reklamie czy antyreklamie, taki też był mój post. W takim razie wszystkie posty informujące o sklepach z żywnością bezglutenową stanowią w pewnym sensie reklamę i powinny być usuwane przez moderatorów. Pan za to usilnie stara się zareklamować sklep naprzeciwko Filmaru i zniechęcić do nowego sklepu przy ul. Głowackiego, przy okazji dziękuję za informację, że jest to sklep Zetki - nie wiedziałam, dzięki temu łatwiej trafię na stronę firmy w internecie. Tym bardziej pokuszę się o zdobycie dodatkowych informacji ponieważ zaciekawiła mnie Pana ogromna niechęć;) Nie rozumiem Pana intencji. Sklep niedaleko Filmaru cieszy się przecież dużym zainteresowaniem, a każdy klient ma prawo wyboru miejsca dokonywanych zakupów. Odwiedziłam dzisiaj nowy sklep przy Głowackiego i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona. Było spotkanie z dietetykiem, dużo ulotek i broszurek informacyjnych - także z przepisami, a nawet ciasteczka do degustacji:) Pierwszy raz byłam na otwarciu sklepu z żywnością bezglutenową i jestem pod wrażeniem. Sklep nie jest zbyt dużych rozmiarów, ale za to asortyment ogromny i wszystkie produkty bezglutenowe z atestami, o czym zapewnia sprzedawca. Obsługa też posiada fachową wiedzę, cieszę się, że ktoś rozumie czym jest celiakia i może mi doradzić w zakupach. Wszystko co chcę mogę także zamówić. Jestem zadowolona z zakupów i obsługi. W pobliżu sklepu na szczęście jest też gdzie zaparkować i miałam blisko do samochodu aby przetransportować te ogromne ilości bezglutenowego jedzonka do samochodu:)
Ostatnio zmieniony śr 01 lut, 2012 18:57 przez juna.k, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Grażyna
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 340
Rejestracja: ndz 13 lut, 2005 22:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: nowy sklep w Toruniu

Post autor: Grażyna »

juna.k pisze:Do tej pory jeździłam po zakupy do Bydgoszczy, tam jest bardzo dobrze zaopatrzony sklep na ul. Gdańskiej, taniej niż w Toruniu i większy wybór niż naprzeciwko Filmaru. Słyszałam w radiu reklamę, że ma powstać taki sam sklep w Toruniu od 1 lutego na ul. Bartosza Głowackiego. Teraz będę miała dużo bliżej:) napiszę opinię po pierwszej wizycie:)
Zaciekawił mnie Wasz spór. Dlatego sprawdziłam na stronie google.maps jaka jest odległość z Torunia do Bydgoszczy. Około 50 km. Nie uwierzę Juna.k, że mając tyle sklepów bezglutenowych w Toruniu, jeździłaś na zakupy do Bydgoszczy... Jeśli chciałaś zareklamować swój sklep, trzeba było to zrobić jak wszyscy - uczciwie - jak to się mówi z "otwartą przyłbicą".
Awatar użytkownika
Patka
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 527
Rejestracja: ndz 28 lis, 2004 17:31
Lokalizacja: Toruń

Re: nowy sklep w Toruniu

Post autor: Patka »

Grażyna pisze:
juna.k pisze:Do tej pory jeździłam po zakupy do Bydgoszczy, tam jest bardzo dobrze zaopatrzony sklep na ul. Gdańskiej, taniej niż w Toruniu i większy wybór niż naprzeciwko Filmaru. Słyszałam w radiu reklamę, że ma powstać taki sam sklep w Toruniu od 1 lutego na ul. Bartosza Głowackiego. Teraz będę miała dużo bliżej:) napiszę opinię po pierwszej wizycie:)
Zaciekawił mnie Wasz spór. Dlatego sprawdziłam na stronie google.maps jaka jest odległość z Torunia do Bydgoszczy. Około 50 km. Nie uwierzę Juna.k, że mając tyle sklepów bezglutenowych w Toruniu, jeździłaś na zakupy do Bydgoszczy... Jeśli chciałaś zareklamować swój sklep, trzeba było to zrobić jak wszyscy - uczciwie - jak to się mówi z "otwartą przyłbicą".
+ koszty benzyny do Bydgoszczy i chyba nie jest taniej ;) bo dla mnie zamawianie w sieci z kosztami paczki są identyczne jak ceny w sklepie na przeciwko filmaru :) OK można się zaopatrywać gdzie się chce :) nie ma co się spierać można przecież zajrzeć i tu i tu porównać -mamy swój rozum :D
mama Mateusza
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 72
Rejestracja: czw 30 gru, 2004 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mama Mateusza »

Witam,
Trochę nie na temat :( , ale czy jest jakieś miejsce, gdzie można zjeść bezglutenowo w Toruniu? Wyjeżdżamy na weekend do Torunia i okolic i bardzo przydałaby się nam ta informacja, a nic nie znalazłam na naszym forum.
Bardzo proszę Was o info. Jesteście stamtąd, więc na pewno jesteście najlepiej poinformowani.
Dziękuję i pozdrawiam,
mm.
Obrazek
malgorzata_n
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pt 23 mar, 2012 23:16
Lokalizacja: Toruń

Post autor: malgorzata_n »

mama Mateusza pisze: gdzie można zjeść bezglutenowo w Toruniu?
otóż to, podnoszę wątek, bo choć sama mieszkam w Toruniu, to nie znalazłam jeszcze takiego miejsca :(
A jesli chodzi o sklepy:
oczywiście na Grudziądzkiej naprzeciwko Filmaru
stoisko w Realu (ale mały wybór)
różne artykuły w Piotrze i Pawle, zwłaszcza tym na Zieleńcu (głównie chleby, ale też makarony, mąki; niestety nie jest to jedno stoisko - produkty są głównie tam gdzie tzw. zdrowa żywność ekologiczna)
supermarket w galerii Plaza (Delima?) - niedługo po otwarciu były bułki i ciastka bezglutenowe
WiolkamaMarysi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt 23 kwie, 2013 16:48
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń

Post autor: WiolkamaMarysi »

Czy może ktoś z was wie czy nadal można kupić żywność bezglutenową w Toruniu i gdzie moja 3 letnia córeczka choruje na celiakie teraz znów ma nawrót na diecie była od 4mc życia do 1,5 roczku potem kazano mi wprowadzać do jej diety gluten skończyło się niedawno w szpitalu gdzie wystąpił u niej nawrót i silne zatrucie glutenem poradzono mi tym razem doktor Hapyn może ktoś przy okazji powiedzieć mi coś na ten temat?
Mądrość kobiety tkwi w miłości do jej dziecka...
krystna
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 448
Rejestracja: sob 09 kwie, 2005 14:45
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Post autor: krystna »

na grudziądzkiej.
Obrazek

Gazeta Internetowa "Małpia Gazeta" - Serwujemy bardzo dobre wiadomości!
ODPOWIEDZ