NOWA PIEKARNIA BEZGLUTENOWA NA ŚLĄSKU

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
mateuszgaszka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt 07 sty, 2014 14:09

NOWA PIEKARNIA BEZGLUTENOWA NA ŚLĄSKU

Post autor: mateuszgaszka »

Szanowni Państwo,

jako osoba chora na Celiakię ale również przedsiębiorca, zwracam się do Państwa z zapytaniem na temat zainteresowania powstaniem w pełni bezglutenowej
piekarnio-cukierni na terenie Śląska. Będę wdzięczny za informację od każdego z Państwa na temat chęci skorzystania z oferty takiego punkty (czyli codziennie świeży chleb, bułki i inne wypieki bezglutenowe + ciasta i torty na zamówienie).

Przymierzamy się jako firma do utworzenia w najbliższym czasie takiej piekarni w Rybniku lub Katowicach dlatego ważna jest dla nas Państwa opinia i chęć skorzystania.

Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi i ewentualne sugestie.

Pozdrawiam,

Mateusz Gaszka
Madzia295
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 73
Rejestracja: ndz 10 sty, 2010 12:55
Lokalizacja: Mysłowice

Re: NOWA PIEKARNIA BEZGLUTENOWA NA ŚLĄSKU

Post autor: Madzia295 »

Witam :) Jestem mieszkanką Śląska(Mysłowice) i uważam, że czegoś takiego u nas brakuje. Ja jestem bardziej za Katowicami(z racji miejsca zamieszkania). Oczywiście świeże pieczywo :P jak również, żeby była możliwość spożycia na miejscu jakiejś bg mufinki itp, wypicia kawy.
Jestem jak najbardziej za i trzymamkciuki za powodzenie tego wspaniałego przedsięwzięcia :D
Pozdrawiam
Magdalena Olejnik
WhyNotPL
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr 29 sty, 2014 14:01

Re: NOWA PIEKARNIA BEZGLUTENOWA NA ŚLĄSKU

Post autor: WhyNotPL »

Tak, tak i jeszcze raz tak!
Jako bezglutenowiec dość mam już sztucznego, pachnącego chemią pieczywa w opakowaniach hermetycznych... A wiadomo że nie zawsze jest czas na pieczenie samodzielnie w domu. Wydaje mi się że Katowice byłyby strzałem w 10, znacznie lepszy dojazd z mniejszych miejscowości niż do Rybnika, chociaż nie ukrywam że do piekarni z świeżym bezglutenowym pieczywem jestem skłonna dojeżdżać nawet te 50km :)
Moniaaa1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wt 29 kwie, 2014 21:20

Re: NOWA PIEKARNIA BEZGLUTENOWA NA ŚLĄSKU

Post autor: Moniaaa1 »

Jest już ta Piekarnia??
pulaigabi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz 04 maja, 2014 15:20

Re: NOWA PIEKARNIA BEZGLUTENOWA NA ŚLĄSKU

Post autor: pulaigabi »

Jestem jak najbardziej za , to byłaby super sprawa . Najlepiej w Rybniku bo miałabym lepiej z dojazdem tylko 15 km a do Katowic aż 30 km . Ale i tak gdzie by nie powstała będę się bardzo cieszyć :053: Ciekawa jestem czy ona już powstała.
ODPOWIEDZ