Warszawa

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

To ja chciałam dodać świeżutkie Złote Tarasy, potworny kombinat sklepowy, ale na najniższym poziomie (obok Alberta) mają Organic Market i Kuchnie Świata, oba o dość dużej powierzchni i wyborze.
W Organicu naliczyłam około 6 bezglutowych regałów! Niestety ceny nie niższe, niż w innych sklepach tej sieci. A w Kuchniach świata (dokładnie naprzeciwko Organica) w lodówkach wybór tart szwedzkich, więcej niż w Ikei, a do tego dwa regały z Glutano. Plus duuuużo innych ciekawostek ze świata, część dobra i dla nas.
Ostatnio zmieniony sob 10 mar, 2007 14:01 przez Sheep, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
edyta
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 212
Rejestracja: wt 27 gru, 2005 22:25
Lokalizacja: Żagań/Warszawa

Post autor: edyta »

Niestety tarty szweckie są droższe niz w ikei:( ale dobrze ze są.
mamuśka Mariuszka
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

Są droższe, ale za to jest większy wybór - chyba 7-8 rodzajów, w tym owocowe, np. cytrynowa, która została pożarta na cześć tychże Tarasów ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
edyta
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 212
Rejestracja: wt 27 gru, 2005 22:25
Lokalizacja: Żagań/Warszawa

Post autor: edyta »

Uwielbiam cytrynę :)
mamuśka Mariuszka
Awatar użytkownika
Grażyna
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 340
Rejestracja: ndz 13 lut, 2005 22:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Grażyna »

W Pasażu Natolińskim, w dwóch sklepach są produkty bg:
Pierwszy - zwykłe małe delikatesy - idąc od metra, po lewej stronie, prawie naprzeciwko sklepu z ziołami oraz drugi - na końcu pasażu, po prawej ręce, sklep ze zdrową żywnością. Nie mają chleba, tylko ciastka, mieszanki Celiko.
Czy ktoś pisał już, że w sklepie "Smak Natury" przy ul. KEN 19 (kawałek od ostatniego przystanku metra) jest duży wybór? Ciastka, makarony (parę rodzajów - np. spagetti Schara), lazania, bułki, bagietki. Tylko te ceny... Chleby Bezglutenu są w środy, nie trzeba zamawiać. Zamawiają sporo.
Ponieważ uważam, że trzeba weryfikować informacje - niektóre sklepy zlikwidowano. Więc:
Kabaty - bazarek działa
Leclerc - Ursynów działa
w sklepie ze zdrową żywnością w Sadybie Best Mall - już nie mają bezglutenowych
bazarek "Na dołku" - sklep ze zdrową żywnością zlikwidowano
tbg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn 21 sie, 2006 17:08
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tbg »

galeria mokotow - parter, na przeciw kas Alberta, mniej wiecej po srodku, dobre zaopatrzenie, sporo slodyczy, ceny wysokie

arkadia, parter, niedaleko media marktu, sklep z "egzotyczna" dla przecietnego krajana zywnoscia + restauracja, po lewej stronie zywnosc bezglutenowa (bez pieczywa), ceny srednie
Awatar użytkownika
Grażyna
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 340
Rejestracja: ndz 13 lut, 2005 22:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Grażyna »

Sklep EKO-Zdrowie, Bazar Szembeka na Pradze Płd, ul. Zamieniecka 90, paw. 165A - nadal działa, mają GluteneX - chleb lezy - nie trzeba zamawiać.
Zwiedziłam te sklepy (ten i te z powyższego posta), przy okazji wieszania plakatów na nasz Dzień Celiaka :053:
Danusia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004 12:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Danusia »

Przy okazji wieszania plakatów na II MDC: Mokotów, ul. Turecka 1. Mały sklepik z żywnością od rolników ekologicznych. Jest trochę naszych rzeczy, pani bardzo miła, chce poszerzyć ofertę.
ck_norwid
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn 04 cze, 2007 12:30
Lokalizacja: Pruszków

Ceny w Warszawie

Post autor: ck_norwid »

Mam pytanie: który z warszawskich sklepów jest w miarę tani? I gdzie można niedrogo kupić mąkę bezglutenową? Z góry dziękuję :).
Awatar użytkownika
Magdalaena
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1366
Rejestracja: pt 02 sty, 2004 13:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Magdalaena »

IMHO najtaniej jest w budce na Góralskiej. Co prawda godziny otwarcia krótkie, a obsługa strasznie nieuprzejma, ale powszechny wychodzi za jakieś 4,50 - 5 zł
Magdalaena
celiakia zdiagnozowana w sierpniu 2003 r.
Obrazek
moniśka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: śr 15 lis, 2006 10:54
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: moniśka »

Witam
Ja chciałabym poinformować, że w Siedlcach otworzyłam sklepik z żywnością bezglutenową. Mam możliwość dostarczenia produktów do Warszawy bez żadnych opłat za dowóz. Myślę, że mam bardzo duży wybór produktów i na prawdę tanio. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany cenami to proszę o kontakt na PW.
Monika M. - Mama Damianka chorego na cukrzycę i celiakię...
Awatar użytkownika
Paulina:)
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: sob 30 cze, 2007 17:56
Lokalizacja: woj.mazowieckie

Post autor: Paulina:) »

ja jutro bede w Arkadii i może wpadne do sklepu Kuchnie Świata,oprocz produktow z roznych stron swiata wlasnie kupywalam kiedys produkty firmy glutano(pycha ciasteczka byly prawie jak toffifi)mysle ze nadal tam cos powinno byc
*Andzia*
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: śr 29 mar, 2006 09:43
Lokalizacja: Ostrowiec

Post autor: *Andzia* »

Mam prośbę:w poniedziałek wybieram sie do rodzinki na kilka dni,chciałabym dowiedziec sie gdzie najbliżej Marek znajduje sie sklep z żywnością bezglutenową?
Synek z celiakią od 2003
Awatar użytkownika
Magdalaena
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1366
Rejestracja: pt 02 sty, 2004 13:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Magdalaena »

*Andzia* pisze:Mam prośbę:w poniedziałek wybieram sie do rodzinki na kilka dni,chciałabym dowiedziec sie gdzie najbliżej Marek znajduje sie sklep z żywnością bezglutenową?
Chyba organicmarket w C.H Targórek (w tym koło castoramy)
Magdalaena
celiakia zdiagnozowana w sierpniu 2003 r.
Obrazek
*Andzia*
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: śr 29 mar, 2006 09:43
Lokalizacja: Ostrowiec

Post autor: *Andzia* »

Dzięki wielkie za odpowiedż,pozdrawiam:)
Synek z celiakią od 2003
ODPOWIEDZ