Warszawa

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Marcin
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 57
Rejestracja: pn 19 sty, 2004 14:47
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Marcin »

Dziekuję :D Ja trafiłem do wymienionego w pierwszej wiadomości sklepiku przy Grójeckiej 75 i dowiedziałem się że dostawy pieczywa mają we wtorki. Rzeczywiście, mieli sporo pieczywa z Bezglutenu i nie tylko. Nawet w czwartek.
asia
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 72
Rejestracja: czw 20 sty, 2005 23:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: asia »

Zywność bezglutenowa pojawiła się niedawno w Leclercu przy Alejach Jerozolimskich. Na kilku półkach można znaleźć różne mąki, słodycze, kisiele,makarony, koncentraty na ciasta i chleb. Głównie Celiko i Glutenex.
Pozdrawiam Asia.Obrazek
agusia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: śr 12 maja, 2004 15:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: agusia »

Żywność ekologiczną - w tym asortyment bezglutenowy oferuje sklep w Galerii Mokotów (na przeciwko Alberta) - istnieje on od jakiś 2 miesięcy. Można kupić u nich produkty Bezglutenu i Glutenexu
PZdr
Agnieszka
Awatar użytkownika
Grażyna
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 340
Rejestracja: ndz 13 lut, 2005 22:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Grażyna »

Leclerc, Ursynów, ul.KEN. Co prawda mają tylko produkty firmy Celiko, ale za to dużo taniej niż w sklepach ze zdrową żywnością.

mama Kingi
Tytus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob 01 paź, 2005 21:46

Post autor: Tytus »

Zapraszamy do sklepu EKO-Zdrowie na Bazarze Szembeka na Pradze Płd, ul. Zamieniecka 90, pawilon 165A. W sprzedaży żywność bezglutenowa. Na razie startujemy, ale sukcesywnie będziey rozszeżać ofertę.

W sprzedaży: pieczywo, hebartniki, wafle, biszkopty, mąki itd.
Aneta225
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt 04 lis, 2005 15:31
Lokalizacja: Warszawa

Nowy fajny sklep

Post autor: Aneta225 »

Duży wybór jest też w otwartym niedawno sklepiku ekologicznym GRIN GRIN na ursynowie.
i obsługa milutka :)

w dniach 9-10 listopada produktów bezglutenowych (Schar, Glutenex, Finax i Bezgluten). Na większość produktów rabat do 20%.
Warto zajrzeć!
Awatar użytkownika
Grażyna
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 340
Rejestracja: ndz 13 lut, 2005 22:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Grażyna »

Niedawno otwarto sklep ze zdrową żywnością EKOSZOP w budynku "Mars" przy ul. Domaniewskiej 41 ("prawie" naprzeciwko Centrum Mokotów - trzeba przejść przez kładkę na drugą stronę ulicy, budynek na prawo). Dość duży wybór produktów firm Finax, Schaer, Glutenex. Chlebek, pizza, świeże ciasto z Glutenexu- po prostu leżało na półce. Myślę, że to się niestety zmieni i oni też będą sprowadzać na zamówienie. Na razie są nowi. Mają też co nieczęsto się zdarza mąkę z cieciorki, mąkę z soczewicy (czerwonej, brązowej, zielonej), mąkę z tapioki, mąkę z amarantusa a nawet mąkę z ziarna Quinoa oraz sporo ziaren. Muszę powiedzieć, że byłam pod wrażeniem różnorodności. Tel.843 26 04.

Nowy sklep ekologiczny powstał przed tygodniem na Kabatach przy ul. Wąwozowej (róg z ul. Zaruby). Na razie nie mają nic bezgl., ale obiecują to zmienić. Będą sprowadzać na zamówienie.
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

a GRIN GRINa już nie ma niestety. Przejeżdżałam tamtędy niedawno i zamknięte na głucho, a w środku pustki. Podejrzewam, że jednak ceny za wysokie były :(
Obrazek
Beata G.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 14:05
Lokalizacja: WaRsZaWa

sklepik

Post autor: Beata G. »

Na początku witam wszystkich.
podaje bo nie wyczytalam tego sklepu.
Na bazarku przy ul. Kondratowicza pawilon 42 - Sklep ze zdrową żywnością.
w sprzedaży produkty firmy GLUTENEX :D
Catalina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr 05 lip, 2006 14:29
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Catalina »

Leclerc na Bielanach, na koncu polki z zywnoscia dla dzieci

[ Dodano: Wto 25 Lip, 2006 12:29 ]
Na bazrku na rogu Broniewskiego i Rudnickiego, pawilon 35.
Mile panie i bardzo otwarte na wszelkie sugestie.
Obecnie urlop do 16 sierpnia.
Awatar użytkownika
edyta
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 212
Rejestracja: wt 27 gru, 2005 22:25
Lokalizacja: Żagań/Warszawa

Post autor: edyta »

Ikea Targówek-sklepik; torciki w lodówce i mieszanki finax (tyle że coraz mniej) i nieprzyzwoicie drogi makaron :((
mamuśka Mariuszka
Wiki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: wt 22 cze, 2004 10:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wiki »

Hej!
Niestety sklep ze zdrową żywnością przy Targowej róg Kijowskiej już nie istnieje :( .
Celiakia - zdiagnozowana w marcu 2003 r.
dorota krypa
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 227
Rejestracja: wt 04 paź, 2005 12:15

Post autor: dorota krypa »

Sklep ze zdrową żywnością w hipermarkecie Carfore ( nie wiem jak się pisze nazwę , więc napisałam tak) na ulicy Głębockiej 15 w Warszawie na Bródnie . Duży wybór wyrobów bezglutenowych . dla cukrzyków , chorych na fenylokenturię , dla wegan , wegetarian . :lol:
piotr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt 31 paź, 2006 13:12
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: piotr »

Witam,

Napiszcie prosze o zachodnich okolicach Warszawy: Pruszków, Brwinów, Milanówek, Grodzisk itp.

Dopiero wczoraj sie dowiedziałem, że będa mi potrzebne.

P.
graziula
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: wt 27 lut, 2007 22:41
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Post autor: graziula »

Czasem kupuję w CH Arcadia, sklep Kuchnie Świata czy jakoś tak. Naprzeciw Crefura. Mają tam produkty firmy GlutaNo, niestety są drogie. :(
ODPOWIEDZ