Warszawa

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
edyta
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 212
Rejestracja: wt 27 gru, 2005 22:25
Lokalizacja: Żagań/Warszawa

Post autor: edyta »

Wczoraj byłam w sklepie Organic na Targówku i jest tam coraz gorzej, nie dosć ze drogo, to coraz mniej, na półce stały nawet przeterminowane galaretki, na dokładkę widać było na oko ze coś z nimi jest nie tak bo były już w stanie półpłynnym :(

[ Dodano: Nie 20 Lip, 2008 19:24 ]
Dzisiaj byłam w Carrefurze na Wileńskiej i odkryłam, że na stoisku w środku nazwanym "Kuchnie świata" są produkty Schaera: spody do pizzy, mieszanki mąk, paluszki Grassini, itp, dodatkowo dojrzałam kasze jaglaną w pudełku produkcji chyba czeskiej nazwana jablecnik i z przepisem na coś takiego :)
mamuśka Mariuszka
Awatar użytkownika
mlobko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: ndz 27 sty, 2008 19:38
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: mlobko »

W Arkadii jest podobnie
kinga
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: pn 14 mar, 2005 11:30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kinga »

W Realu na Jubilerskiej jest cała półeczka z chlebem bezglutenowym-różne rodzaje,ale tylko z Glutenexu. Czekam teraz na makaron,słodycze itp :)
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Prosiłbym, żeby jednak tutaj dyskutować o wszystkich sklepach innych niż markety, ponieważ one mają przydzielony odrębny wątek: topics2/stoiska-z-zywnoscia-bezglutenow ... vt1812.htm
kinga
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: pn 14 mar, 2005 11:30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kinga »

W Wawie na Gocławiu-Praga Południe na ul.Meissnera pojawił się sklep ORGANIC.
A wnim wszystko dla bezglutków czego dusza zapragnie:bułeczki,chlebek,ciasteczka,makaron...
Matina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: ndz 26 paź, 2008 01:03
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: Matina »

od kilku miesięcy na saskiej Kępie można robić zakupy w sklepie "Alma", na
ul.Zwycięzców.
w sklepie można kupić chleby i makarony. Jest tam sporo produktów niemieckich, więc napewno znajdzie się więcej rarytasów. między innymi sprzedawane są wędliny firmy "krakowski kredens" -większość z nich można jeść bez obaw o zdrowie.
pozdrawiam-Matina.
Evergreen
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wt 04 lis, 2008 10:25
Lokalizacja: Komo

Post autor: Evergreen »

To ja zapraszam do sklepu Evergreen. Zupełnie nowego, ze zdrową żywnością, dla wegetarian oraz ze specjalnym działem "produkty bezglutenowe"
http://www.evergreen.pl/produkty-bezglutenowe-c-30.html
Prowadzimy sprzedaż internetową, a niedługo też sklep "realny". Mieścimy się w Ursusie. Info o sklepie jest już w wątku dot. Pruszkowa, bo na jego terenie (i w okolicach) oferujemy darmowy transport.
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

W sklepie CENTRAL, spożywczym położonym w podziemiach dworca centralnego, dokładnie pod skrzyżowaniem Jerozolimskich z Chałubińskiego, tuż koło McDonalda i wejść na przystanki tramwajowe 33,19 i 17, pojawiły się bezglutenowe makarony!!
Wczoraj były 3 czy 4 rodzaje La Veneziany, kukurydziane, i zupełnie nowa firma, której nie widziałam przedtem - Felicia, robi makaron z gruboziarnistego ryżu. Ceny 5-8 zł za opakowanie, w zależności od rodzaju.
Swego czasu była tam też ta nowa, bezglutenowa Wasa, ale teraz chyba nie widziałam.
Makarony i Wasa leżą na regale ze zdrową żywnością, na środkowej półce. Regał jest po prawej stronie od wejścia, bardzo blisko.
Obrazek
Anqula
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 75
Rejestracja: pt 07 lis, 2008 10:55
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Warszawa

Post autor: Anqula »

A czy znacie jakiś sklep w okolicach Bródna? Jadę tam w połowie stycznia i nie wiem gdzie najbliżej będę miała sklep. W ogóle nie znam Warszawy:)
dieta od 14 października 2008r.
Buzz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sob 10 sty, 2009 13:04
Lokalizacja: 43

Post autor: Buzz »

Sorry for English :) Need help :!: Will drive next week Wednesday from Awgustow to Zakopane via Warsaw. Directions looks like Marki-Ul. marszala Pilsudskiego- Torunska - Aleja AK - Katowice. Question :?: Where is possible buy some NG products not far from this way. Bread is obligatory, all other products - welcomed. Ideal way - some shops direct on this route - just stop-buy-and-drive :D Thank's in advance and good health to everyone :564: You can answer in Polish as I understand well but can not write Polish :oops:
Ostatnio zmieniony sob 10 sty, 2009 16:52 przez Buzz, łącznie zmieniany 2 razy.
dorota krypa
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 227
Rejestracja: wt 04 paź, 2005 12:15

Post autor: dorota krypa »

Centrum Handlowe Carrefour ul.Głębocka 15 - Sklep Organic
dojazd autobusem 112 w kierunku Marek i 732
Ostatnio zmieniony ndz 11 sty, 2009 21:07 przez dorota krypa, łącznie zmieniany 1 raz.
Anqula
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 75
Rejestracja: pt 07 lis, 2008 10:55
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Warszawa

Post autor: Anqula »

dorota krypa pisze:Centrum Handlowe carfore ul.Głębocka 15 - Sklep Organic
dojazd autobusem 112 w kierunku Marek i 732
Wielkie, wielkie dzięki!
dieta od 14 października 2008r.
Lalka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czw 29 sty, 2009 20:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lalka »

Sklep Viva Natura , ul. Wielicka 36 (mokotów) dobry dojazd od metra wierzbno.

Cała półka z produktami od podstawowych do rarytasów i słodkości. Wszystko firmy BEZGLUTEN.

Sklep jest w miarę nowy, więc właściciele nie dopuszczają do sytuacji zalegania produktów.

i ekspedientka miła :)
Awatar użytkownika
edyta
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 212
Rejestracja: wt 27 gru, 2005 22:25
Lokalizacja: Żagań/Warszawa

Post autor: edyta »

A czy ktoś wie gdzie można w Warszawie kupić bułki na parze z Glutenexu? Zwane przez Poznaniaków inaczej pyzami :)
mamuśka Mariuszka
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

W realach jest dość duży asortyment Glutenexu, czy będą konkretnie pyzy, to nigdy nie wiadomo :)
Obrazek
ODPOWIEDZ