Rybnik

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Beata Bylina
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 214
Rejestracja: wt 31 sie, 2004 14:42
Lokalizacja: Rybnik

Rybnik

Post autor: Beata Bylina »

W Rybniku polecam sklep ze zdrową żywnością "Cytrusek" [ul.Powstańców].Niedaleko Bazyliki.
annaks1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pt 16 wrz, 2005 12:11
Lokalizacja: szczerbice

Post autor: annaks1 »

dostawy pieczywa w poniedziałki i wtorki
magda74
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pt 03 mar, 2006 21:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: magda74 »

Ja mieszkam w Katowicach, ale moi dziadkowie zaopatrują mnie w produkty bezglutenowe które kupuja na ul Koscielnej w pasazu ( w okolicach salonu fryzjerskiego na "G" :) zeby nie robić reklamy) Rewelacyjne zaopatrzenie! Ciastka, paluszki,minibagietki z pomidorami chleby i spody do pizzy!!!! Mój synek jest zajada wszystko
Awatar użytkownika
Natko_
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 298
Rejestracja: wt 12 gru, 2006 22:07
Lokalizacja: Wodzisław

Post autor: Natko_ »

Kto mi zdradzi jak z cenami - dużo drożej niż w sklepach internetowych?
I jakich producentów mają w ofercie?
Bo mam prawie 20 km, a poza tym Rybnika "nie lubię" komunikacyjnie :)

Z drugiej strony bliżej i tak nic nie mam - na zamówienie owszem, ale czekam ponad 2 tyg i zerowa konkurencja, więc ceny z kosmosu wrrrr......
Nati mama Madzi '03, Maćka '05 i Mileny '13
Celiakia '07
antigluten
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: ndz 23 maja, 2010 00:28
Lokalizacja: Rybnik / Warszawa

Post autor: antigluten »

Czy ktoś może znalazł w rybnickim Tesco na ulicy Żorskiej pieczywo bezglutenowe? Pytałem obsługę w sklepie i wygląda na to, że nie posiadają niczego z tej kategorii :| Jest stoisko "Zdrowa żywność", ale niestety nie ma tam pieczywa bezglutenowego.
kinga
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: pn 14 mar, 2005 11:30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kinga »

To proponuję wysstosować do nich pismo z prośba oto aby sprowadzili prosdukty beglutenowe, ale wyślij ich kilkanaście z różnych adresów.
Ja tak kiedyś zrobiłam w Realu i potem zaczeły się tam pojawiać chleby z Glutenexu.
antigluten
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: ndz 23 maja, 2010 00:28
Lokalizacja: Rybnik / Warszawa

Post autor: antigluten »

bolo6
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz 05 gru, 2010 00:01
Lokalizacja: Leszczyny

Post autor: bolo6 »

Witam, w Rybniku można kupić chleb bezglutenowy w piekarni Pierchała na ul. Hallera 25.
Tylko w czwartki, po wcześniejszych zapisach.
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

Hmmm, po raz kolejny "bezglutenowy" chleb w normalnej, glutenowej piekarni... Raczej niemożliwe, obawiam się. A na jakiej podstawie wiadomo, że on jest bezglutenowy? Mają tam inną linię produkcyjną?
Obrazek
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Produkcja musiałaby się odbywać chyba w innym budynku :okulary:
bolo6
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz 05 gru, 2010 00:01
Lokalizacja: Leszczyny

Post autor: bolo6 »

Hmmm, po raz kolejny "bezglutenowy" chleb w normalnej, glutenowej piekarni... Raczej niemożliwe, obawiam się. A na jakiej podstawie wiadomo, że on jest bezglutenowy? Mają tam inną linię produkcyjną?
Szczerze mówiąc nie mam pewności, polecono mi go w sklepie cytrusek, kupiłem, zjadła, nic jej nie jest, jest szczęśliwa, zobaczymy za jakiś czas. :)
Ostatnio zmieniony pt 10 gru, 2010 16:44 przez bolo6, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Z tym, że każdy ma inny prób wrażliwości na gluten. Jednym szkodzi przyjęcie komunikantu na mszy, a inni mogą zjeść pół zwykłego chleba i nic im nie będzie. A przecież w obu wypadkach gluten jest. Tak więc dopóki nie będzie badania na zawartość glutenu, chleb z takiej piekarni jest "be".
wieczorynka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 432
Rejestracja: pt 25 lut, 2011 11:30
Lokalizacja: Żory

Post autor: wieczorynka »

Ponawiam temat chleba z piekarni w Rybniku. Jest rewelacyjny. Nie ma podstaw do obaw.
A może ktoś z was ma sprawdzone nowe sklepy ze zdrową żywnością w tej okolicy, restauracje gdzie jecie na mieście? Jakoś mało wiadomości (z okolic Rybnika, Wodzisławia, Żor, Jastrzębia)
Jakie macie propozycje, spostrzeżenia, uwagi... :)
jacky66
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pn 29 sie, 2011 08:04
Lokalizacja: Rybnik

Rybnik - zakupy produktów bezglutenowych

Post autor: jacky66 »

REAL - wyroby wędliniarskie Henryk Kania (kabanosy, kiełbasa krakowska i szynkowa), wyroby Konspolu (wędliny drobiowe), pasztet Konspol, szyneczki i polędwica drobiowa Konspol
Carrefour - makarony spaghetti, ciastka, spody pizzy, żelki Akuku bezglutenowe, galaretki w czekoladzie "Jutrzenka" bezglutenowe, jogurty bezglutenowe (truskawkowy i naturalny firmy PROBIOTYK)
PLAZA Center (market DELIMA na parterze) - chleby, bułki, mąka, czasem czekolady bezglutenowe, bułka tarta
"KOZIOŁEK" sklep ze zdrową żywnością (niedaleko rynku w pasażu przy ul.Kościelnej)- mąka,bułka tarta, słodycze Glutenex, budynie i kisiele bezglutenowe (niestety rzadko)
TESCO - chrupki orzechowe bezglutenowe
ODPOWIEDZ