Leszno

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

Annawolcz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czw 24 cze, 2004 20:42

Leszno

Post autor: Annawolcz »

Chcę jeździć do Leszna, dokładnie do Bozkowa na przyszłe wakacje.
Czy może ktoś wie gdzie tak w pobliżu jest pieczywo bezglutenowe?
Yskelo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt 27 wrz, 2005 17:07

Re: Szukam sklepu w pobliżu Leszna

Post autor: Yskelo »

witam jestem nowy i pochodze z Leszna, gdzie szukasz sklepu. Jest na ulicy Starozamkowej i jest w nim zawsze pieczywo.
Annawolcz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czw 24 cze, 2004 20:42

Re: Szukam sklepu w pobliżu Leszna

Post autor: Annawolcz »

"Yskelo"witam jestem nowy i pochodze z Leszna, gdzie szukasz sklepu. Jest na ulicy Starozamkowej i jest w nim zawsze pieczywo.
dziękuje za adres
tato chorej
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: wt 20 cze, 2006 04:08
Lokalizacja: wschowa

Post autor: tato chorej »

teraz sklep przeniesiono na ulicę Bolesława Chrobrego
córeczka jest chora
matys_ra
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob 06 sty, 2007 17:39
Lokalizacja: Leszno

Post autor: matys_ra »

Witam

Jest jeszcze sklep "LUX" na ulicy Jagiellońskiej. Mają spory asortyment z Glutenex`u.

Pozdrawiam
buffi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn 16 maja, 2005 21:04
Lokalizacja: Leszno

Post autor: buffi »

Hello !!

W sklepie HADEK można znależć również produkty bezglutenowe. Ulica

Słowiańska (róg Przemysłowa).
agnes1984
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pt 23 maja, 2008 13:59
Lokalizacja: Leszno

Post autor: agnes1984 »

Witam wszystkich bezglutenowców z Leszna mam pytanko czy istanieje w Lesznie jakis klub bezglutenowców? i czy leszczyńscy bezglutenowcy byli by zainteresowani kupnem świeżego chlebka bezglutenowego pieczonego w Lesznie?? czekam na poruszenie tematu
Awatar użytkownika
mama Krzysia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 121
Rejestracja: pn 14 maja, 2007 16:32
Lokalizacja: Wschowa

Post autor: mama Krzysia »

witam niestety takiego klubu w LESZNIE niema ale na pewno by sie przydał mielibyśmy gdzie wymienić się doświadczeniami porozmawiać,a co do chlebka ja piekę sama w automacie ale większość osób kupuje uważam że jeżeli w twojej piekarni byłby chlebek tak pyszny jak pieczony w domu to napewno byłby na niego zbyt a do tego jeszcze pyszne bułeczki to sama bym je kupowała,ŻYCZĘ POWODZENIA I POZDRAWIAM
Obrazek;
Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia
Awatar użytkownika
łania
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt 21 sie, 2007 19:56
Lokalizacja: Leszno

Post autor: łania »

Cześć ;)
Też jestem z Leszna. Ja kupuję produkty bezglutenowe na Westerplatte w sklepie Społem. polecam, duży wybór :) P. S. Ja też z wielką chęcią byłabym zainteresowana świeżym chlebkiem bezglutenowym. Ostatnio taki znalazłam w Niemczech, był przepyszny. A ten co sama czasem piekę niestety nie ma tak dobrego smaku...
Pozdrowioneczka :) :) :053:
agnes1984
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pt 23 maja, 2008 13:59
Lokalizacja: Leszno

Post autor: agnes1984 »

Witam jeszcze raz Wszystkich:-)Chcę poruszyć temat piekarni bezglutenowej na Leszno i okolice ale żeby tym sie zająć potrzebuję pewnych danych: chciałabym sie zorientować ile osób na terenie leszna lub okolic jest bezglutenowcem i czy było by dośc chętnych do kupowania świeżego chlebka, bułeczek. Potzrebne są mi konkretne liczby więc przesyłajcie informacje na meila: agnes1984@poczta.onet.pl lub na gg 10421246, interesuje mnie też cena takiego chlebka według Was.
Pozdrawiam i piszcie bo może niedługo bedziecie mieć świeży, ciepły chlebek na śniadanie.
Awatar użytkownika
mama Krzysia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 121
Rejestracja: pn 14 maja, 2007 16:32
Lokalizacja: Wschowa

Post autor: mama Krzysia »

Droga agnes1984 napewno są osoby zainteresowane kupnem świeżego chlebka bo jak wiesz najbliższa piekarnia jest w Sadach k/Poznania.Zastanawia mnie tylko dlaczego od maja bo wtedy zaczęłaś wątek o piekarni nie zebrałaś potrzebnych ci danych?Postaram się zebrać informacje o ilości osób na diecie bezglutenowej. ;)
Obrazek;
Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia
Wojciech Dobiała
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr 03 lis, 2010 11:34
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Wojciech Dobiała »

Witam wszystkich forumowiczów. Założyłem nowy sklep bezglutenowy w Lesznie. W celu zaproponowania najkorzystniejszych cen postanowiłem postawić na obsługę online. Wystarczy złożyć zamówienie w sklepie internetowym www.gluten-free.pl lub pod numerem telefonu 501262912 a towar w Lesznie i okolicach zostanie dowieziony bez dodatkowych opłat. Odbiór możliwy również w siedzibie firmy przy ulicy Rejtana 40. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową. W ofercie sklepu znajdziecie Państwo min. pieczywo, mąki, makarony, słodycze oraz praktyczny test do monitorowania skuteczności stosowanej diety.
ania_sb
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pn 29 wrz, 2008 09:55
Lokalizacja: wielkopolska

Post autor: ania_sb »

Skoro nie jest na miejscu wypiekany to już nie jest taki świeży.I usytuowany jest w niezbyt dogodnym miejscu.Dla samych mieszkańców Leszna wspaniale,lecz jeśli mieszka się daleko od granic Leszna to pozostaje ,,Hadek" lub Jagielońska.
Anna Burda
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr 08 gru, 2010 21:28
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Anna Burda »

Witam serdecznie.
Chciellibyśmy zaprosić wszystkich do nowo otwartego sklepu SANUM z żywnością bezglutenową. Naszym celem było umożliwienie Państwu zakupu różnych produktów w jednym miejscu, dlatego mamy w swoim asortymencie wędliny bezglutenowe, jogurty, wyroby garmażeryjne, kostki rosołowe, pieczywo, mąki, makarony, słodycze. Zachęcamy do spróbowania wyrobów producentów niedostępnych do tej pory na terenie Leszna: Ultraeuropa, Balviten, polecanych na forach przez osoby na diecie bezglutenowej. Posiadamy również szeroką gamę produktów Bezglutenu. Jesteśmy otwarci na spełnienie Państwa oczekiwań i sugestii. ZAPRASZAMY!! Leszno, ul. Niepodległości 47 (obok siłowni Galaxy), tel. kontaktowy: 500102151. Obrazek
Awatar użytkownika
Problemik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: sob 31 lip, 2010 14:49
Lokalizacja: Wschowa

Post autor: Problemik »

Byłem. Mały sklepik z dosyć dobrym zaopatrzeniem jak na początek. Kupiłem parę produktów. Miła obsługa. Polecam ;)
ODPOWIEDZ