Leszno

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

asik24
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pt 02 gru, 2011 14:30
Lokalizacja: Leszno

Post autor: asik24 »

Ale się cieszę, że znalazłam innych bezglutków z Leszna :D
Ja jestem chętna na te chlebki z piekarni, czekam na otwarcie :)
magnuso
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw 05 wrz, 2013 21:24
Lokalizacja: leszno

Post autor: magnuso »

czy jakaś piekarnia teraz robi dla nas chlebki ;) czy w lesznie nadal cisza?????
magnuso
bezgutenowamama
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt 04 paź, 2013 08:09
Lokalizacja: Leszno

tylko sklepy

Post autor: bezgutenowamama »

W Lesznie piekarni nie ma i wątpię, żeby powstała. To za mały rynek na otwarcie takiego zakładu. Pozostają sklepy z chlebami i mąką. Aktualne sklepy z żywnością BG: Plac Metziga - gluten-free (najbardziej fachowa obsługa, czynne od 8 do 14 i od 16 do 18, w budynku poradni zdrowia psychicznego), ul. Jagiellońska - PSS Społem, ul. Słowiańska (róg Przemysłowej) - Hadek, Intermarche w Galerii Leszno oraz przy ul. Narutowicza, ul. Narutowicza - Piotr i Paweł, Os. Zamenfofa - sklep Iga sprowadza na zamówienie BG wędliny z Żywca, tel. 504 298 450, ul. Lipowa Netto, stoisko mięsne Artek - paczkowana kiełbasa śląska oraz parówki z certyfikowanym przekreślonym kłosem, Netto stoisko główne, dział zdrowej żywności - otręby gryczane oraz batony owocowe Frupps firmy Celiko, Rossmann - sosy pomidorowe, pesto, mąka do pieczenia piernika, batony z przekreślonym kłosem, LIDL - czekolada ekwadorska gorzka bez dodatków. Całkiem sporo, prawda?
ODPOWIEDZ