Rzeszów

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

janusz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob 20 mar, 2004 20:13
Kontakt:

Rzeszów

Post autor: janusz »

prosze o adresy sklepów w Rzeszowie
michailo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sob 20 mar, 2004 23:20

Post autor: michailo »

Witam! Z tego co wiem to w Rzeszowie nie ma za duzo takich sklepów. ja wiem tylko o dwóch: jeden to na ulicy Kopernika na przeciwko salonu Idei a drugi ostatnio został otwrty na ulicy 8-go marca. Jesli ktoś zna jakies inne adresy sklepów to prosze o wiadomość.
janusz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob 20 mar, 2004 20:13
Kontakt:

Post autor: janusz »

podobno nidługo ma być takie stoisko w leklerku
michailo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sob 20 mar, 2004 23:20

Post autor: michailo »

Jeszcze nic nie słyszalem o leclercu ale jestem jak najbardziej za:)
waldek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt 09 mar, 2007 17:36
Lokalizacja: Rzeszów

ulicy Reformacka 3 - QINTESENCJA

Post autor: waldek »

w Rzeszowie jest sklep przy ulicy Reformackiej 3 (niedaleko zamku, boczna Dąbrowskiego). Oprócz produktów bezglutenowych są tam też zioła i leki. Przyjmuje też lekarz (Chińczyk).

[ Dodano: Pią 09 Mar, 2007 18:05 ]
mapkę dojazdu można znaleźć na stronie www.qintesencja.com
kaha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 10:02
Lokalizacja: Grodz. Górne/Rzeszów

glutenex w realu :)

Post autor: kaha »

wczoraj w czasie zakupow w realu odkrylam stoisko z zywnoscia bezglutenowa i niskobialkowa firmy glutenex, mozna na nim kupic chleb, bulki,rogaliki,roznego rodzaju maki i koncentraty oraz wafel; rowniez w realu na stanowisku z zywnosia dla dietetykow znajduje sie bezglutenowa czekolada w trzech smakach firmy dietto :D
pozdrowienia dla wszystkic bezglutenowcow z rzeszowa i okolic
kaska
Awatar użytkownika
ryzorek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: śr 17 paź, 2007 19:40
Lokalizacja: Jarosław

Post autor: ryzorek »

byłam ostatnio w Rzeszowie w sklepie na Kopernika jest tam dosyć duży wybór. lepsze to niż nic. tu gdzie mieszkam to nawet takiego sklepu nie ma :(
moja choroba jest już w pełni pełnoletnia
didusia8
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 14:32
Lokalizacja: Rzeszów

A poza Rzeszowem?

Post autor: didusia8 »

A może ktoś wie o jakimś sklepie w okolicach Rzeszowa/Łańcuta?
kaha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 10:02
Lokalizacja: Grodz. Górne/Rzeszów

Post autor: kaha »

w Łańcucie i okolicznych wioskach i miasteczkach nie ma żadnych sklepów z produktami bg, najbliższy znajduje się w Rzeszowie na ul. Kopernika i jest najlepiej wyposażony, ale jeśli w planach masz jakieś większe zakupy to polecam zamówić przez internet jest taniej :)
pozdr
Ostatnio zmieniony śr 28 lip, 2010 21:48 przez kaha, łącznie zmieniany 1 raz.
didusia8
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 14:32
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: didusia8 »

Tak też właśnie myślałam Kaha, ale dziękuję za odpowiedź. Byłam już w sklepie na ul. Kopernika i Reformackiej - ten pierwszy jest o niebo lepiej zaopatrzony. Sprawdziłam też kilka sklepów internetowych - cenowo wygląda to trochę lepiej. Słyszałam też o stoisku z jedzeniem bg w Realu i mającym powstać w Leclercu, ale jeszcze nie zdążyłam tam zajrzeć. Byłam natomiast w Auchan w Krasnym i znalazłam m.in.: pieczywo i różne produkty firmy Balviten.
didusia8
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 14:32
Lokalizacja: Rzeszów

Update

Post autor: didusia8 »

Dziś sprawdziłam Tesco. Brak czegokolwiek. Jak już rozeznam się we wszystkich marketach w Rzeszowie, to wrzucę wyniki poszukiwań do tematu: stoiska z żywnością BG. Chyba, że ktoś mnie już uprzedził :)
didusia8
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 14:32
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: didusia8 »

kaha pisze:wczoraj w czasie zakupow w realu odkrylam stoisko z zywnoscia bezglutenowa i niskobialkowa firmy glutenex, mozna na nim kupic chleb, bulki,rogaliki,roznego rodzaju maki i koncentraty oraz wafel; rowniez w realu na stanowisku z zywnosia dla dietetykow znajduje sie bezglutenowa czekolada w trzech smakach firmy dietto
Byłam dzisiaj w Realu w poszukiwaniu tego stoiska, ale niestety nie znalazłam. Może już go nie ma? W końcu minęły 2 lata... Pani z informacji powiedziała, że jest tylko stoisko z artykułami dla diabetyków (ze wspomnianą czekoladą Dietto) :(
kaha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 10:02
Lokalizacja: Grodz. Górne/Rzeszów

Post autor: kaha »

didusia8 niestety Pani z informacji wprowadziła Cię w błąd, stoisko z artykułami firmy "Glutenex" znajduje się naprzeciwko kasy nr 11 przy samej ścianie pomiędzy pieczywem chrupkim a wyrobami cukierniczymi (glutenowymi), niestety jest bardzo słabo oznaczone
w chłodniach przy serach (jeśli dobrze pamiętam) można znaleźć "Kozie mleczko" z przekreślonym kłosem, oraz przy wędlinach, parówkach itp. można znaleźć parówki bezglutenowe firmy Konspol
pozdrawiam
didusia8
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 14:32
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: didusia8 »

kaha, dziękuję bardzo za cenne informacje :) do Reala mam najbliżej, w dodatku po drodze z pracy, więcna pewno zaglądnę tam od czasu do czasu
pozdrawiam ciepło :)
Gośka lost
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 75
Rejestracja: wt 09 gru, 2008 20:10
Lokalizacja: ok. Rzeszowa

Post autor: Gośka lost »

W Nowym Swiecie w Stokrotce znalazłam ostatnio kilka produktów firmy bezgluten. Produktów niewiele ale dobre i to
ODPOWIEDZ