Jogo

Dane o produktach otrzymane bezpośrednio od ich producentów.

Moderator: Moderatorzy

kinga
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: pn 14 mar, 2005 11:30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kinga »

Rafale-tato rozumiem o co ci chodzi i nie neguję tego co mówisz,ale jeżeli będziemy jeść produkty,kóre mają właśnie tak napisane to wtedy te śladowe ilości skumulują się w naszym organiźmie i może się okazać,że przekrocza już dopuszczona normę
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Nie musisz jeść kilku takich produktów dziennie, choć i tak, to co napisałaś uważam za przesadę. Oczywiście mogę się mylić, ale na razie uważam to za odpowiedni kompromis pomiędzy zdrowym dzieckiem, a niezdrową paranoją :)
kinga
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: pn 14 mar, 2005 11:30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kinga »

Chodziło mi o zasadę,którą powinno się przestrzegać,
ale nie zamierzam się kłocić.

pozdrawiam ciepło :)
siwycinek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz 23 mar, 2008 15:59
Lokalizacja: Łódź

Post autor: siwycinek »

...reasumując raczej nie kupujmy i nie jedzmy produktów mleczarenki JOGO... :/
Awatar użytkownika
Ann_a
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: czw 19 cze, 2008 23:04
Lokalizacja:

Post autor: Ann_a »

Główny technolog powiedział, że bezpieczna jest śmietana,serek ze szczypiorkiem i jogurt naturalny.
Ten z owocami niekoniecznie jest bezpieczny bo owoce Jogo dostaje już jako bryłę,a kto wie co tam producent dodaje.
gkl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn 18 mar, 2013 15:19
Lokalizacja: polska

Post autor: gkl »

Odpowiedź z JOGO
Generalnie w myśl legislacji o alergenach żaden z naszych produktów nie wymaga znakowania zawartości glutenu.
Deklarację powyższą opieramy na zapewnieniach naszych dostawców. Nie prowadzimy jednak badań w kierunku zawartości glutenu tak więc
z czystym sumieniem nie mogę polecić Panu produktów z syropami glukozowo-fruktozowymi mimo, że producent dodatków twierdzi, że sposób ich produkcji
wyklucza zawartość glutenu. Wiadomo, że uczulenie może być na próg bardzo minimalny poniżej wykrywalności.
Polecam za to Panu wszelkie naturalne produkty firmy JOGO, które z mocy prawa nie mogą zawierać glutenu i my jako firma
w ramach systemów jakości nie dopuszczamy do możliwości krzyżowych zakażeń glutenem (który może być tylko hipotetycznie we wsadach smakowych)
Na naszej stronie internetowej www.jogo.com.pl znajdzie Pan całą gamę twarogów, kefirów, jogurtów naturalnych, maślanek.

Z poważaniem
Główny Technolog JOGO-ŁSM
gkl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn 18 mar, 2013 15:19
Lokalizacja: polska

Post autor: gkl »

Dostałem dzisiaj taką wiadomość:

Witam .
Dzisiaj mogę Panu odpowiedzieć, że sygnały od osób chorych na celiakię skłoniły mnie do działań by wprowadzić na rynek produkty bezglutenowe. Poddaliśmy badaniom nasze jogurty owocowe ,,JOGOdrink". Ponieważ badania potwierdziły nieobecność glutenu zdecydowaliśmy się podpisać umowę z Polskim Stowarzyszeniem Osób Chorych na Celiakię i na Diecie Bezglutenowej tak by użyć znaku ,,przekreślony kłos". Opakowania takie ukażą się wkrótce na rynku, ale już dziś proszę potwierdzić moje deklaracje w Stowarzyszeniu i szukać na rynku bezpiecznego jogurtu do picia JOGOdrink dostępnego w siedmiu smakach. Mam nadzieję, że zaufanie Pana wzbudzą pozostałe nasze produkty naturalne: jogurty, śmietany, maślanki itp. produkowane na tej samej linii.
Mogę podać placówki handlowe z powyższymi produktami w okolicy Pana zamieszkania, jeśli takową informację otrzymam. W przypadku pytań proszę o kontakt.
Pozdrawiam i życzę zdrowia.

Czy ktoś ze Stowarzyszenia może potwierdzić lub zanegować wiarygodność tej informacji?
Z góry dzięki. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
nula
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 164
Rejestracja: pn 23 paź, 2006 21:00
Lokalizacja: Jazgarzewszczyzna

Post autor: nula »

Potwierdzamy :) Niedługo będzie ogłoszone na naszej stronie.
Obrazek
Anna Mama Szymona
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 187
Rejestracja: pt 13 lis, 2009 12:19
Lokalizacja: łódź

Post autor: Anna Mama Szymona »

A serki homogenizowane Jogo ktoś spożywa ?Skład:odtłuszczone mleko pasteryzowane,śmietanka pasteryzowana,wsad truskawkowy(truskawki 6,7%,cukier,skrobia modyfikowana,aromat,barwnik E120)cukier , bakterie fermentacji mlekowej
ODPOWIEDZ