Sokołów

Dane o produktach otrzymane bezpośrednio od ich producentów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ela
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sob 11 mar, 2006 19:45
Lokalizacja: Żagań

Post autor: Ela »

Szukałam po wszystkich sklepach "sokolików" lub innych bezglutenowych wędlin ale nigdzie nie nie było. Sprzedawczywnie niemiały pojęcia :( może wy będziecie wiedzieć gdzie dostać te wędliny mam blisko Caufland i Intermache , Biedronkę i Lidyl a jutro otwierają market Tesco spróbuję tam. Może ktoś z was widzial wyroby sokołowa przeznaczone dla nas w tych sieciach ?
"Miłość: rzeczywistość w krainie fantazji"
Charles Maurice
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

W Lublinie Sokołów jest w Tesco, Championie, chyba w Realu. Natomiast w małych sklepach nie uświadczysz. Biedronkę i Lidla chyba sobie daruj... Nawet jak będą to bardzo prawdopodobne, że są robione właśnie dla tych sieci - czyli tańsza (jeszcze bardziej odpadowa) wersja. Myślę, że w Tesco są w całym kraju - życzę szczęścia. :D
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
Awatar użytkownika
vixi
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 831
Rejestracja: wt 05 paź, 2004 16:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post autor: vixi »

no to wielkie brawo dla sokolików, ważne że coraz więcej firm wogóle wie że są takie badania i taka choroba i że liczą się z każdym klientem... brawo :=D>:
"...żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi - bo nie jesteś sam. Niech dobry Bóg zawsze cię za rękę trzyma..."
antigluten
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: ndz 23 maja, 2010 00:28
Lokalizacja: Rybnik / Warszawa

Post autor: antigluten »

Wiadomo coś więcej na temat kabanosów luksusowych Sokołów z serii Gold? W składzie jest glutaminian monosodowy. Jest też informacja, że produkt może zawierać śladowe ilości glutenu. Nie jestem teraz pewien czy czasem na konferencji 2 kwietnia nie było mowy o tym produkcie. Pamięta ktoś?
Ostatnio zmieniony pt 22 kwie, 2011 23:33 przez antigluten, łącznie zmieniany 2 razy.
PUMA
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 247
Rejestracja: pt 12 lis, 2010 10:33
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: PUMA »

Ela: sieć Kaufland wprowadziła nowość, jaką jest umieszczanie w gablocie na plakietkach informacyjnych ceny, a obok szczegółowego opisu składu wędlin. W taki sposób wypatrzyłam dla siebie "Kiełbasę gospodarską", bez glutenu, bez dodatków mlecznych. Na wielkanocne śniadanie też tam kupiłam surową "Kiełbasę bawarską", bez glutenu...pyszna
http://blog-alergia.bloog.pl
KUKURYDZA
NERKOWCE
PUMA
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 247
Rejestracja: pt 12 lis, 2010 10:33
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: PUMA »

Sorry, pomyłka :/ . To ma byc surowa "kiełbasa norymberska"
http://blog-alergia.bloog.pl
KUKURYDZA
NERKOWCE
Awatar użytkownika
salsamichal
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 352
Rejestracja: śr 04 cze, 2014 17:17
Lokalizacja: Kraków

Re: Sokołów

Post autor: salsamichal »

Na stronie http://www.produktbezglutenowy.pl/stron ... izacja.htm w zakładce sokolów mamy kilka rodzaji salami
vita mancipio nulli datur, omnibus usu
ODPOWIEDZ