Zielona Budka - lody

Dane o produktach otrzymane bezpośrednio od ich producentów.

Moderator: Moderatorzy

Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Justyna1982 »

Myślę, że dużo zależy od osób, które je sprzedają. Ja chodzę do lodziarni i zawsze tłumaczę co i jak. Nawet ostatnio pani sama zanim ją o to poprosiłam powiedziała, że umyje gałkownicę (oczywiście w czystej wodzie). Nawet z rozpędu mężowi jego lodów też nie ozdobiła ;) Tymek był szczęśliwy bo podjadał z obydwu pucharków do woli
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
AgaciaOstrołęka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr 03 sie, 2011 12:12
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: AgaciaOstrołęka »

witam jak jest z lodami , sprzedawanymi na kulki czy zielona budka czy grycany, nestle . czy wogóle można jeść lody w kawiarni. wiadomo że bez wafelka , ale w pucharku ? dzięki za odpowiedź
Agata23
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 121
Rejestracja: ndz 06 mar, 2011 21:27
Lokalizacja: Zuzułka

Post autor: Agata23 »

też jestem ciekwa co do tych lodów tych firm sprzedawanych na kulki.czy wolno je???
Awatar użytkownika
BeataS
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 152
Rejestracja: czw 30 gru, 2010 13:15
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: BeataS »

Ja miałam fajny przypadek w ostatni weekend. Pojechaliśmy do naszego domku do Sielpi. Jest tam taka fajna kawiarenka dla tych co im gluten nie szkodzi:). A w kawiarence lody - piękne kolorowe, mniam mniam. Pytam więc Pani z jakiej firmy są te lody - a Pani mi na to Zielona Budka czyli od Grycna. Pani chyba gdzieś coś słyszała, ale nie do końca. Więc mówię i tłumaczę jak krowie na granicy, że Pan Grycan był kiedyś właścicielem ZB, ale odszedł i zrobił nową firmę GRYCAN, i że ZB i Grycan to nie to samo! Że mam alergi i takie tam, i że wprowadza ludzi w błąd! A Pani, że ona przecież mnie nie zmusza i jak mi się coś nie podoba to nie muszę kupować!
RĘCE OPADAJĄ!!!!
Beata
___________
Colitis Ulcerosa, Celiakia, PSC
Maliszka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr 12 paź, 2011 14:52
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maliszka »

Wiadomo, niektórzy jeszcze się nie rozeznali, że Zielona Budka to Zielona Budka :) Ja w każdym razie uważam, że ich lody są bardzo smaczne, zwłaszcza sorbety i na pewno bez glutenu... Ale tak mi właśnie przyszło do głowy, że o wszystkie szczegóły można zapytać ich bezpośrednio na Facebooku. Mam ich w swoich ulubionych stronach http://www.facebook.com/Zielona.Budka.1947 fajnie tam jest :) Pozdrawiam wszystkich!
ODPOWIEDZ