Łowicz,Fortuna,Karotka,Garden,Pysio,Tarczyn,DrWitt 25.11.08

Dane o produktach otrzymane bezpośrednio od ich producentów.

Moderator: Moderatorzy

SRK
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 21:12
Lokalizacja: PL

Post autor: SRK »

Według pisma z siedziby Tymbarka soki 100% nie zawierają ani syropu ani też cukru :) Smacznego :)
dorota6d
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: wt 03 maja, 2011 15:54
Lokalizacja: Nisko

Post autor: dorota6d »

Witam tez uważam ze soki Tymbark sa bezpieczne, podaje je dziecku, ale fajnie jakby kiedys miały badania. pozdrawiam. wszytkich.
pawel879
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 91
Rejestracja: wt 12 lip, 2011 21:48
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: pawel879 »

Ostatni na sosie chińskim Łowicz pojawił sie napis że może zawierać gluten, na innych nie ma.
Frezja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: śr 14 lis, 2012 12:03
Lokalizacja: Wiśniowa Góra

Post autor: Frezja »

Dzień dobry.
Jestem tutaj zupełnie nowa mam syna chorego na celiakie. Chciałabym państwu przedstawić treść pisma jakie otrzymałam z Tymbarka. Będzie mi miło jeśli komuś pomoże w diecie.

Szanowna Pani,

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z obowiązującymi wymaganiami UE produkty bezglutenowe to produkty specjalnego przeznaczenia żywieniowego, które nie zawierają glutenu lub mogą zawierać jego śladowe ilości, ustalony jest jego maksymalny poziom w produkcie. Nasze produkty są natomiast produktami ogólnego przeznaczenia żywieniowego.

Według naszej najlepszej wiedzy w używanych przez nas owocach i warzywach, sokach i przecierach nie występuje gluten. Natomiast syrop glukozowo-fruktozowy, którego używamy do słodzenia - według informacji producenta pochodzi z pszenicy i może zawierać śladowe ilości glutenu, przy czym ilość ta nie przekracza poziomu dopuszczonego dla produktów bezglutenowych.

Pragniemy również dodać, że całościowy skład produktu jest zawsze umieszczony na opakowaniu.

Mamy nadzieję, że będzie Pani usatysfakcjonowana naszym wyjaśnieniem.

Z poważaniem,
Zespół Tymbark


-----Original Message-----
From: Tymbark [mailto:konakt@tymbark.com.pl]
Sent: Tuesday, December 18, 2012 7:55 PM
To: Tymbark Kontakt
Subject: [ Produkty ] Formularz kontaktowy ze strony Tymbark
Mam chorego syna na celiakię
Obrazek
ODPOWIEDZ