Kraft Foods - kawy rozpuszczalne

Dane o produktach otrzymane bezpośrednio od ich producentów.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
huana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: pn 07 cze, 2010 12:08
Lokalizacja: Wrocław

Kraft Foods - kawy rozpuszczalne

Post autor: huana »

Informacja telefoniczna, w odpowiedzi na mojego maila, od firmy Kraft: kawa rozpuszczalna Jacobs Kronung, Jacobs Velvet i Maxwell House jest bezglutenowa


/ edycja tematu
Ostatnio zmieniony wt 30 lis, 2010 00:06 przez huana, łącznie zmieniany 1 raz.
Anwarski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: wt 19 paź, 2004 12:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Anwarski »

No to super to kawke można pic :D
Adrian
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1055
Rejestracja: pn 13 sie, 2012 21:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Adrian »

Odświeżam temat, dostałem e-maile z informacją, że kawy Jacobs są bezglutenowe:


"Szanowny Panie,
bardzo dziękujemy za kontakt. Odpowiadając na Pańskie pytanie uprzejmie informujemy, że jedynym składnikiem produkowanych przez nas kaw - zarówno rozpuszczalnych, jak i mielonych - jest kawa. Wszystkie kawy z asortymentu Kraft Foods Polska są produktami bezglutenowymi.

Zapewniamy, że informacje umieszczane na opakowaniach są zgodne z przepisami prawa dotyczącymi znakowania środków spożywczych. Na opakowaniach naszych produktów podajemy informacje o wszystkich składnikach. Dodatkowo informujemy też o alergenach, które mogą występować w produktach w ilościach śladowych.

Gdyby miał Pan dalsze pytania, pozostajemy do dyspozycji również pod numerem naszej infolinii 801 066 006 - w dni robocze od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-17.00 (opłata według taryfy lokalnej).


Z poważaniem,

Dział Obsługi Konsumenta
Kraft Foods Polska S.A."
Ostatnio zmieniony śr 17 kwie, 2013 17:05 przez Adrian, łącznie zmieniany 1 raz.
Olena
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pt 11 maja, 2012 18:52
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Kraft Foods - kawy rozpuszczalne

Post autor: Olena »

W temacie kawy Maxwell House i produktów od Kraft Foods - dzisiaj napisałam do nich i otrzymałam taką odpowiedź (załączam konwersację):

Olena Szczepaniak
Hi! I'd like to ask you if Maxwell House is gluten-free?

17:52 Kraft Foods - Recipes and Tips

Kraft Foods - Recipes and Tips
Hi Olena, unless labeled as such, we do not guarantee that our products are gluten-free. Formulations and ingredients change too frequently to ensure that such lists are always up-to-date and accurate. We strongly encourage you to carefully read the ingredient statements on all food labels each time you make food selections. This enables you to obtain the most accurate ingredient information for the specific products you select. It also allows you to get the most current information about ingredients in products may change over time. We hope this helps you and have a great day!~Michael

19:00
Olena Szczepaniak

Thank you!

19:36
Kraft Foods - Recipes and Tips

You are most welcome, Olena!
ODPOWIEDZ