Konspol

Dane o produktach otrzymane bezpośrednio od ich producentów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
salcia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: pt 08 paź, 2004 21:16
Lokalizacja: Sosnowiec

Konspol

Post autor: salcia »

Witajcie.Ja napisałam z kolei do Konspolu.Mimo mojego zapytania o ich produkty z przekreślonym kłosem-Kogucik ,niestety nie otrzymałam odpowiedzi.Chodziło mi o to ,gdzie ich produkty są dostępne w obrębie Sosnowca,mimo pytań w sklepach nie mam pojęcia gdzie te produkty dostać oprócz sklepu przyTPD w Katowicach.
Mama 26-letniej Moniki,córka chora praktycznie od urodzenia.Zdiagnozowana celiakia 2004 r.wrzesień/październik.12 lat zabiegów o zdrowie dziecka...
morkisowie
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz 14 mar, 2004 12:51
Lokalizacja: Poznań

Post autor: morkisowie »

Podobny problemmamw Poznaniu. Nie widzę tych wędlin w sklepach. Może sątylko wybrane miasta.? Np. w Prosiaczku na placu Wielkopolskim jest ogromny neon Konspol a wśrodku wyrobów tej firmy nie ma.Dziwne.
Awatar użytkownika
Jola-Gabrysia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 133
Rejestracja: czw 08 sty, 2004 07:13
Lokalizacja: LUBLIN

konspol

Post autor: Jola-Gabrysia »

Informujemy, że nasze produkty bezglutenowe "Drużyna Kogucika"- na terenie Lublina może Pani zakupić w Realu w Lublinie (Polędwiczka Kogucik ora Paróweczki rodzinne "Maluszki"230g - które są również produktem bezglutenowym) oraz Pasztecik Kogucik 110g- do zakupienia w sieci sklepów Żabka na terenie całego kraju. :D
Awatar użytkownika
Jola-Gabrysia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 133
Rejestracja: czw 08 sty, 2004 07:13
Lokalizacja: LUBLIN

konspol

Post autor: Jola-Gabrysia »

Przykro :cry: dowiedziałam się, że było małe zainteresowanie produktami bezglutenowymi i że przestali produkować .Tylko te które wymieniłam wyżej . Rozmowa telefoniczna z przedstawicielem regionalnym nie należała do miłych / czułam się jak natręt / . Pan miał do mnie pretensję że nie znam potrzeb NAS BEZGLUTKÓW bo jak bym znała to może by zaczeli produkować ,a chyba ja mam się zająć ich sprzedażą / tak wynikało z rozmowy. Wcale się nie dziwię że nie potrafili sprzedać swoich wyrobów jak pracują tam tacy ,,mili Panowie``. PAN ZACHOWYWAŁA SIĘ WPROST AGRESYWNIE JAK Z DRUŻYNY KOGUCIKA - prawdziwy kogucik .
Awatar użytkownika
vixi
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 831
Rejestracja: wt 05 paź, 2004 16:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post autor: vixi »

chyba żle to rozreklamowali bo ja ich szukałam pół roku na terenie śląska i nic więc nie dziwota że padli a szkoda bo to był fenomen i ewenement w Polsce
Awatar użytkownika
Marcin.Sz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: ndz 28 sie, 2005 17:22
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Marcin.Sz »

Witam! Wczoraj znalazłem w "Biedronce" szyneczkę czy polędwiczkę (już nie pamiętam :?) właśnie z Konspola oczywiście bezglutenową. W składzie jest mąka ziemniaczana i sojowa.....
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

vixi pisze:chyba żle to rozreklamowali bo ja ich szukałam pół roku na terenie śląska i nic więc nie dziwota że padli a szkoda bo to był fenomen i ewenement w Polsce
hehe.. "źle" to zbyt delikatne określenie - ja osobiście nie spotkałem się z żadną formą reklamy "drużyny kogucika"...
Pozostają jeszcze "Morlinki" - całkiem dobre.
bogusia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 243
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 14:26
Lokalizacja: Katowice

Post autor: bogusia »

W Katowicach wyroby bezglutenowe KONSPOL są obecnie dostępne w Katowicach - Szopienicach ul. Obronców Westerplatte 1 [ mały sklep firmowy Konspolu].Asortyment to: polędwiczka drobiowa, szyneczka drobiowa, pasztecik i pasztecik francuski oraz paróweczki " Maluszki".Osobiście kupuję raz w tygodniu, mozna zamówić ,ale i bez tego towar jest dostepny.
MONIA
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pt 13 maja, 2005 13:58
Lokalizacja: Jaworzno

Konspol

Post autor: MONIA »

Witam.
Kiedy na Forum dowiedziałam się, że Konspol ma wyroby bezglutenowe zadzwoniłam do ich działu sprzedaży. Bardzo miła pani podała mi dwa adresy hurtowni, z którymi współpracują, Jedna znich (w Chrzanowie)zgodziła się na sprowadzanie dla nas tych wyrobów. Nigdzie więcej nie spotkałam się Konspolem.
Monia
Awatar użytkownika
salcia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: pt 08 paź, 2004 21:16
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: salcia »

Witajcie.
Są jakieś dobre wieści.Produkty Konspolu sprzedaje REAL -sieć marketów.Poza tym znalazłam parówki-Biedroneczki w sieci sklepów BIEDRONKA .REAL sprzedaje również sokoliki-paróweczki.Jakieś światełko w tunelu jest:)

[ Dodano: Sro 31 Maj, 2006 10:44 ]
Napisałam wczoraj do Konspolu w sprawie ich oferty produktów.Chodziło mi konkretnie o sprzedaż w sieci MAKRO.Oto co mi odpisali,dodam,że napisałam ponownie,będę czekać na kolejną odpowiedź.

W sieci MAKRO można kupić: Poledwicę Kasi i Gucia. Są to produkty bezglutenowe.
Mama 26-letniej Moniki,córka chora praktycznie od urodzenia.Zdiagnozowana celiakia 2004 r.wrzesień/październik.12 lat zabiegów o zdrowie dziecka...
Awatar użytkownika
Gaga
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: śr 09 sie, 2006 00:11
Lokalizacja: Bielsko Biała

paszteciki Konspol podejrzana reakcja po zjedzeniu

Post autor: Gaga »

Witam,
Chciałam Was zapytać o ostatnie "doświadczenia" z pasztecikiem z serii kogucik firmy Konspol . Ja kupuję go w Bielsku poprostu w zwykłym sklepie spozywczym ale...No właśnie moja córka Monika zajada , a właściwie zjadała go, od prawie 1,5 roku ze smakiem az do ostatniego razu. kiedy to w kilka minut po kilku kęsach zaczyna ją boleć i sczypać gardło.
Oczywiście zadzwonilam do Konspolu i najpierw rozmawiałam z gł. technologiem a potem oddzwoniła do mnie Pani z kontroli jakości . Pytałam czy i co się zmieniło w ostatniej partii tego wyrobu, bo moja córka, która z powodzeniem jadała owe pasztety teraz po ich spożyciu ma wyraźne objawy uczulenia.
Odpowiedziano mi, że w zasadzie nic. Do samej masy dodawana jest ta samam mieszanka gotowych przypraw ale ta wg stosownych atestów nie zawiera glutenu, jedynie cytuję:" dekstrozę i naturalne przyprawy takie jak pieprz majeranek gorczycę , lisć laurowy , ziele ang. itp.
Moje podejrzenie wzbudzać tu może jedynie dekstroza ale jak przekazał mi Konspol jest to cały czas ta sama mieszanka przypraw i wg deklaracji dostawcy nie zawiera glutenu.
Dlatego chciałam zapytać czy ktos z Was miał może jakieś podobne reakcje - szczególnie ostatnio - po zjedzeniu tych pasztecików??
No i jeszcze jedno pytanie : Czy można by te paszteciki jakoś przebadać w Warszawie ? Mogę wysłać je i nawet przebadać na własny koszt . czy ktoś z Warszawy może mi pomóc .
Chociażby gdzie wykonuje się takie badania ?
Gaga
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Centrum Zdrowia Dziecka, Dział Badań i Certyfikacji
Awatar użytkownika
Gaga
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: śr 09 sie, 2006 00:11
Lokalizacja: Bielsko Biała

Post autor: Gaga »

Dziękuję

Gaga
Awatar użytkownika
edyta
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 212
Rejestracja: wt 27 gru, 2005 22:25
Lokalizacja: Żagań/Warszawa

Post autor: edyta »

Ja kupowałam je w Zielonej Górze aż do momentu kiedy to Pani w sklepie oznajmiła, że już ich nie bedzie, bo nie to że nie idą ale w firmie stwierdzili że już nie bedą ich wozić. Wygląda na to że nie zależy im na znalezieniu klienta ani tym bardziej utrzymaniu tego już zdobytego.
mamuśka Mariuszka
Awatar użytkownika
Otik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: wt 23 paź, 2007 23:50
Lokalizacja: Kielce/Lublin

Post autor: Otik »

Obawiam się, że produkty Konspolu zniknęły z Reala. :/ Przynajmniej ze wspomnianego już (nie ważne, że 4 lata temu :P) wyżej lubelskiego. Próbowałem je ostatnio upolować i nic. :( Są za to w Stokrotce w Plazie (to tak jakby ktoś z Lublina nagle ich zapragnął :D)
ODPOWIEDZ