AKCJA - Nasze ulubione smakołyki

Dane o produktach otrzymane bezpośrednio od ich producentów.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Angie_L
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czw 07 mar, 2013 21:05
Lokalizacja: Poznań

AKCJA - Nasze ulubione smakołyki

Post autor: Angie_L »

Witam
Jestem nowa na forum i stosunkowo nowa jest dla mnie dieta BG (jeszcze się z nią do końca nie pogodziłam). Proponuję, aby każdy użytkownik forum spróbował wkleić tu informacje na temat swojego ulubionego produktu i kontaktu z producentem w sprawie naszej diety.
Moglibyśmy tworzyć wielką bazę informacji. Może jakiś interaktywny plik excela?
Nie każdy ma czas aby wertować forum, ale na początek zacznę chociaż od tego.

Oto wiadomość i odpowiedź na nią, którą wysłałam ostatnimi czasy:"
Witam,
Piszę do Państwa w imieniu wszystkich fanów Michałków (szczególnie białych - ulubione wielu osób) chorych na celiakię.
Choroba ta charakteryzuje się nietolerancją glutenu, czyli białku zawartym w pszenicy, owsie, życie czy jęczmieniu.
Jest to choroba genetyczna trwająca całe życie - jest najpoważniejszą nietolerancją pokarmową człowieka.

Jako miłośniczka Michałków zgłaszam się do Państwa z pytaniem i apelem jednocześnie:
czy istnieje możliwość wyrobu Michałków bez dodatku glutenu?

Uważam, że korzyści płynące z modyfikacji technologii produkcji byłyby obopólne.

Szacuje się, że w Polsce jest ok. 380 tys. chorych, co w przypadku zmian w składzie otworzyłoby Państwu rynek na dużą grupę nowych, oddanych klientów. Cena obecnie dostępnych bezglutenowych Michałków czekoladowych kształtuje się w granicach 10 zł. Chorzy są zdeterminowani, żeby ją płacić. Brak podobnej oferty ze strony konkurencji (obecna jest bardzo skromna) sprawia, że automatycznie produkt byłby numerem jeden na liście zakupów tak dużej grupy.

Jeśli bylibyście Państwo zainteresowani poznaniem bliżej Naszą społecznością - zapraszam na stronę Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią: http://www.celiakia.pl/

O Państwa odpowiedzi powiadomię członków Stowarzyszenia.

Pozdrawiam,
xxx"


Odpowiedź:
"Szanowna Pani,

Dziękuję za przesłaną informację.

Jesteśmy otwarci na opinie naszych Klientów. Pracujemy, aby spełniać Państwa oczekiwania, bardzo często wprowadzamy nowe wyroby.
Pani propozycję także weźmiemy pod rozwagę.

Z wyrazami szacunku
Renata Francak
WAWEL S.A.

"
Niby nic, ale zaznaczajmy swoje istnienie!
ODPOWIEDZ