Glutenex

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mamadwójki
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 356
Rejestracja: śr 14 cze, 2006 15:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mamadwójki »

co mnie denerwuje w Glutenexie to to, że nie zaznaczają na stronie internetowej, że dany produkt jest chwilowo niedostępny - zamawiam i potem kilku produktów nie dostaję....
Asia
Awatar użytkownika
Katiou
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: czw 06 maja, 2004 23:09
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Katiou »

Tez mam zle doswiadczenia z ta firma. W paczce maka rozypana, zamowilam torcik wisniowy, ktory jest niejadalny, ohydny. Do tego przyszedl zgnieciony. Wyrzucilam caly.
Traca niestety klientow.
celiakia + Hashimoto
+ nietolerancja 36 produktów żywnościowych :) yeah
Awatar użytkownika
mamadwójki
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 356
Rejestracja: śr 14 cze, 2006 15:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mamadwójki »

Tzn syn woli produkty z Glutenexu, Bezgluten już mu się przejadł.... ja za to nie przepadam za tą firmą.... zawsze mam jakieś problemy....
Asia
wiolta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: ndz 28 lis, 2010 21:00
Lokalizacja: Bruksela

Post autor: wiolta »

Dla mnie najgorsze jest to,ze w kazdym produkcie Glutenexu,jak i innych-jest skrobia lub maka kukurydziana,na ktora moje dziecko jest uczulone!To jest katastrofa!Dobrze,ze nie mieszkamw Polsce,to mam produkty z maka ryzowa!Myslalam,ze na wakacje w Polsce choc raz nie zabiore torby(mega torby) z zarciem :029: :zly:
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Justyna1982 »

To teraz na mnie padło z tą pleśnią :( Tylko nie w chlebie a w pierniczku zajączku. Taki był piękny, ze kupiłam dla synka na święta. Z racji, że łasuch ze mnie asyn mały to stwierdziłam, że kawałek zjem. Dobrze, że małego przy tym nie było bo by od razu chciał a w środku pleśń. Z wierzchu jej nie było widać bo był oblany czekoladą. Mąż najpierw myślał, że to marcepan :okulary2: Jednak jak się przypatrzył to potwierdził, że pleśń. Ech niby tylko 3,20 ale jakoś już ja nie skuszę się na ich łakocie.
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
Awatar użytkownika
mamadwójki
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 356
Rejestracja: śr 14 cze, 2006 15:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mamadwójki »

mi Glutenex znowu podniósł ciśnienie - zrobiłam zamówienie, zaznaczyłam odbiór własny a oni przysłali mi kurierem..... straszny mają bałagan ogranizacyjny....
Asia
Awatar użytkownika
Katiou
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: czw 06 maja, 2004 23:09
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Katiou »

mnie za zadoscuczynienie obiecali powtorne wyslanie artykulow, haha miesiac temu
dajcie spokoj, szkoda zachodu :)) ewentualnie tylko jak przycisnie z glodu mozna cos ich w sklepie kupic ale przez internet ni newer ewer
celiakia + Hashimoto
+ nietolerancja 36 produktów żywnościowych :) yeah
PUMA
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 247
Rejestracja: pt 12 lis, 2010 10:33
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: PUMA »

Ja ostatnio, jak syn mamydwójki, zasmakowałam w chlebie pieczonym z "Koncentratu ciasta chlebowego" Glutenexu. Dodaje tylko jajko, resztę jak w przepisie. Wychodzi pyszny, nie jest watowaty...
Radzę aby piec z 0,5 kg koncentraru chlebowego i w dwóch małych keksówkach. Inaczej jest niedopieczony i może go dopaść pleśń. Ale nie ma tego złego... pleśń, chyba oznacza, że mało w nim konserwantów i nie trzeba robić zapasu...
Taki chleb glutenowy ze sklepu po tygodniu, trzymany w woreczku też spleśnieje... :P
Ostatnio zmieniony pt 06 maja, 2011 14:31 przez PUMA, łącznie zmieniany 1 raz.
http://blog-alergia.bloog.pl
KUKURYDZA
NERKOWCE
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Justyna1982 »

Tylko, że u mnie pleśniowy króliczek był jeszcze w terminie zanim się do niego dobrałam :)))) Może i nie miał konserwantów ale na opakowaniu był termin przydatności.
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

To pieczywo jest pakowane w atmosferze ochronnej, a to oznacza, że nie może sobie tak po prostu szybko spleśnieć. Zwykłe chleby mają kontakt z powietrzem, więc pleśnieją, ale takie w opakowaniu ochronnym nie mogą.
Zalecam zwracać te produkty do sklepu, może producent oprzytomnieje.
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Justyna1982 »

Tak też zrobiłam. A dokładniej zadzwoniłam (bo nie mogłam akurat tam pojechać) Pani sobie spisała numer partii i obiecała zwrócić uwagę producentowi
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
Awatar użytkownika
mamadwójki
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 356
Rejestracja: śr 14 cze, 2006 15:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mamadwójki »

Justyna1982 pisze:Tak też zrobiłam. A dokładniej zadzwoniłam (bo nie mogłam akurat tam pojechać) Pani sobie spisała numer partii i obiecała zwrócić uwagę producentowi
ja ostatnio kupiłam 5 chlebów bochenkowych - 3 spleśniały po tygodniu. Zadzwoniłam i Pani kazała wyrzucić chleby a przy następnym zamówieniu się upomnieć o zwrot. Tak też zrobiłam - mąż wczoraj odebrał paczkę z 3 dodatkowymi chlebami - mama nadzieję, że dodatków pleśniowych już nie będzie.....
Asia
Magdula82
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 229
Rejestracja: ndz 07 sie, 2011 19:09
Lokalizacja: Szczecinek

Post autor: Magdula82 »

a ja i tak nie mogę nic od nich zamówić, bo mają wszystko ze skrobią pszenną (pieczywo, mąki, słodycze) napisałam do firmy, może kiedyś zrobią coś w tej sprawie.
dorota6d
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: wt 03 maja, 2011 15:54
Lokalizacja: Nisko

Post autor: dorota6d »

Witam zakupiłam drożdzówki, jagodzianki tej firmy glutenex i córkę boli brzuch po kilku godzinach od spozycia i wymioty czy mozliwe ze po tych produktach,???? prosze o radę???? dorota
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Ale chyba nie podejrzewasz, że zawierają gluten? Chyba, że córka jest na niego tak czuła, że reaguje na mikroskopijne ilości, ale to zdarza się niezmiernie rzadko.
ODPOWIEDZ