Gdzie robić zakupy?

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Sezamka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt 14 sie, 2018 14:53

Gdzie robić zakupy?

Post autor: Sezamka »

Witam. Tydzień temu została u mnie zdiagnozowana nietolerancja pokarmowa na gluten. Trochę mnie to szczerze mówiąc przeraziło ale odważnie chcę próbować z tym walczyć i oczywiści chcę zacząć od diety. Chcę wybrać jeden specjalistyczny sklep z takimi produktami, żeby nie musieć szukać produktów wszędzie, nie chcę na to tracić czasu, Z wstępnych ustaleń znalazłam sklep Bezgluten, który wydaje się być zaufany i są nawet niezłe ceny. Chciałabym zapytać bezglutenowców, kupujecie też wtym sklepie, warto? Jeśli nie to polećcie proszę jakiś inny sklep.
olareszke80
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 67
Rejestracja: pt 24 cze, 2016 16:00

Re: Gdzie robić zakupy?

Post autor: olareszke80 »

Bezgluten jak najbardziej, polecam. Fajny jest wg mnie sklep bezglutek.pl, wydaje się być najtańszy. To jednak nie jest takie proste, że wystarczy jeden sklep i wszystko masz... W jednym są tanie mąki, w innym więcej przypraw, jeszcze inny sprzedaje najlepsze pieczywo - dla mnie to np. piekarnia Putka. Oprócz tego w sieciowych, stacjonarnych sklepach są czasem promocje, których nie znajdziesz w internecie.
Moje zdanie jest takie - jak przechodzisz na dietę ściśle bezglutenową, to po prostu uczysz się na każdych zakupach mieć oczy otwarte i wyłapujesz przeróżne okazje, choć podstawa to paczki z 15 kilo mąki z internetu :) Polecam Ci blog bezglutenowamama.pl, tam są informacje o produktach - nowościach i promocjach - oraz oczywiście śledzenie forum czy strony głównej celiakia.pl.
ODPOWIEDZ