Konspol

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gaga
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: śr 09 sie, 2006 00:11
Lokalizacja: Bielsko Biała

Post autor: Gaga »

Przede wszystkim chciałam się przedstawić i pozdrowić wszystkich "forumowiczów" !
Mama 11 letniej Moniki . Postanowiłam nareszcie =P~ odezwać się nieśmialo. Do tej pory czerpałam po cichutku z Waszego doświadczenia i wiedzy...:))
Speszę donieść ,że Bezgluten pośredniczy także od niedawna w sprzedaży produktów firmy Konspol z serii "Druzyna Kogucika" . przynajmniej w Bielsku Białej w sklepie "Bobolux" można zamówić te produkty z Bezglutenu. Osobiście polecam paszteciki : Kogucik a dzisiaj zamówiłam także dla Moniki pasztecik francuski i jeszcze jakąś polędwiczkę , której nazwy już nie pamiętam.
Przepraszam, tak się ucieszyłam,że zapomiałam popatrzeć na ceny.

Pozdrawiam wszystkich gorąco !
Gaga
Awatar użytkownika
kfiatek
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 824
Rejestracja: czw 22 lip, 2004 11:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kfiatek »

Pozwoliłam sobie wydzielić ten post z tematu o bagietce Bezglutenu, bo tak sobie myślę, że paszteciki Konspolu nijak się nie mają do rzeczonej bagietki :wink:

Niemniej, info jest przydatne -dzięki!
"Denerwować się - to karać własne ciało za głupotę innych"
Awatar użytkownika
edyta
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 212
Rejestracja: wt 27 gru, 2005 22:25
Lokalizacja: Żagań/Warszawa

Post autor: edyta »

Fajnie, że są takie pyszne paszteciki, i szyneczki tylko pytanie gdzie???
szukałam w warszawie, szukałam w Żaganiu i oklolicach, w Zielonej Górze...i nigdzie się nie doszukałam g:(
mamuśka Mariuszka
Awatar użytkownika
beacia65
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pn 16 sty, 2006 14:35
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Post autor: beacia65 »

Witam .Edyto,produkty Konspolu ``DRUŻYNA KOGUCIKA``dostępne są w
sieć handlowa ŻABKA
sieć sklepów:REAL,CARREFOUR,SELGROS
Więcej dowiesz sie na http://www.konspol.com.pl/index.php?mu= ... bezgluteny
Powodzenia w szukaniu .Ja kupiłam w Żabce,tak więc myślę,że wymienione sklepy oferują te produkty.
chcesz mieć przyjaciela-kup sobie psa
Awatar użytkownika
Gaga
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: śr 09 sie, 2006 00:11
Lokalizacja: Bielsko Biała

Post autor: Gaga »

Witam wszystkich !
Dodam z autopsji,że jeśli chodzi o Żabkę to ja ich w Żabce w Bielsku nie mam, chociaz kilka miesięcy temu pracując na Śląsku w okolicach Będzina trafiłam na rzeczone paszteciki właśnie w Żabce. Potem niestety zniknęly z niewiadomych przyczyn. Ja obecnie kupuję je w Tesco ale w supermarkecie dawnej Savii w Bielsku. Ponadto dogadałam się z panią odpowiedzialną za zamówienia i jeśli przez dłuższy cas ich nie ma na półce z jakiegoś powodu proszę o zamówienie konkretnych produktów .Proponuję zapytać w likalnej Żabce czy Tesco czy Realu o konkretne produkty i porosić o ich zamówienie jeśłi nie połkę to pod konkretnego klienta. W moim przypadku zawsze działa. :)
Niewspomnę już ,że na zamówienie można w Bielsku zamówić w lokalnym sklepie Boboluxie z żywnością bezgl. przywozi je Bezgluten ale trwa to dłużej i jest droższe.
Serdecznie pozdrawiam,
Gaga
Carlo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pn 28 lip, 2008 15:35
Lokalizacja: Białystok

Hod dogi z kurczaka :)

Post autor: Carlo »

Witam. Namierzyłem parówki Hod-dogi z kurczaka KONSPOL z Realu w Białymstoku-z naklejką produkt bezglutenowy. Skoro tam są to i w innych realach warto przelecieć się po pólkach. Powodzenia. Zjadłem i nic nie bulgocze, nawet smaczne :)
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

No nie wiem... Ja odwiedzam dwa Reale w Krakowie i mają różny asortyment. W jednym półka z parówkami ugina się od produktów Konspolu (różnych, także BG) a w drugim, do którego mam o wiele bliżej nie ma nic :zly2: Muszę sprawdzić, może jakaś promocja?
krystna
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 448
Rejestracja: sob 09 kwie, 2005 14:45
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Post autor: krystna »

Może porozmawiasz z kierownictwem Reala o możliwości sprowadzania wędlin Konspolu, a zwłaszcza tych bezglutenowych? Czasami można spotkać życzliwych Ludzi.
Obrazek

Gazeta Internetowa "Małpia Gazeta" - Serwujemy bardzo dobre wiadomości!
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Pytałem rok temu :zly:
Awatar użytkownika
Lolypop
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 64
Rejestracja: śr 25 lut, 2009 13:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lolypop »

Czy ktoś się orientuje, gdzie w Warszawie można dostać wększy wybór produktów bezglutenowych Konspolu? Dotąd załatwiałam przez REAL, ale niestety tylko polędwiczkę, pasztecik Kogucik i parówki maluszki i przez to, że jem je w kółko, trochę mi się znudziły :P A jak zobaczyłam ich ulotkę na MDC, to nabrałam apetytu na szyneczki, kabanosy itp. Nawet nie wiedziałm że mają tak szeroką gamę produktów! tylko nie wiem, gdzie je dostać...Kolejna trudno dostępna firma ;(
"Świat jest jedną wielką restauracją"
Woody Allen
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Chyba lepiej będzie zadzwonić do centrali firmy...
Okalina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 139
Rejestracja: pn 16 mar, 2009 16:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Okalina »

Ja kilka dni temu, po zapytaniu o sklepy w Warszawie, otrzymałam taką odpowiedź:

''Witam,
W odpowiedzi na Pani zapytanie, informujemy, że nasze produkty bezglutenowe
są do nabycia w sieci sklepów Real- takowe znajdują się również w
Warszawie.''

I w żadnym innym sklepie, jak dotąd, nie spotkałam się z ich wyrobami. Niestety :(
Awatar użytkownika
Lolypop
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 64
Rejestracja: śr 25 lut, 2009 13:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lolypop »

Nestety, pracownicy tej firmy dają bardzo lakoniczne odpowiedzi... Dzwoniłam bezpośrednio do siedziby firmy (chyba do Nowego Sącza) i pani podała mi adresy sklepów, w których nigdy tych produktów nie było! (np Żabka, Carrefour, wszystkie Reale). Wreszcie znalazłam kontakt do pracowników Reala na ul. Połczyńskiej (chyba tylko tam mają dostawy). Zanim tam pojadę, dzwonię i pytam, czy są jakieś bezglutenowe Koguciki :D Ale niestety, dostarczają tam tylko polędwiczkę, pasztecik i parówki. Właśnie kilka dni temu pojechałam po to wszystko (choć jem już bez entuzjazmu, bo ile można wcinać to samo?) i przy okazji zapytałam, czy nie mogliby zamawiać u producenta innych bezglutenowych wyrobów. Dowiedziałam się, że nie, bo takie jest zarządzenie odgórne- sklep nie wyraża zgody na dostawy innego towaru! Chyba odpuszczę, bo jedzenie ich szarej, mokrej polędwicy nie sprawia mi już przyjemności.
Pytanie- po co te ulotki reklamujące ich bogatą ofertę? I dla kogo to produkują? Zaczynam poszukiwania innych smacznych wędlin i tyle :036:
"Świat jest jedną wielką restauracją"
Woody Allen
Awatar użytkownika
Magdalaena
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1366
Rejestracja: pt 02 sty, 2004 13:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Magdalaena »

Lolypop pisze:Wreszcie znalazłam kontakt do pracowników Reala na ul. Połczyńskiej (chyba tylko tam mają dostawy). Zanim tam pojadę, dzwonię i pytam, czy są jakieś bezglutenowe Koguciki :D Ale niestety, dostarczają tam tylko polędwiczkę, pasztecik i parówki. Właśnie kilka dni temu pojechałam po to wszystko (choć jem już bez entuzjazmu, bo ile można wcinać to samo?) i przy okazji zapytałam, czy nie mogliby zamawiać u producenta innych bezglutenowych wyrobów.
Ach ! to Ty wykupiłaś mi moją wędlinkę !
Byłam dzisiaj i była jedna szyneczka Konspolu.

też nie jestem zachwycona tymi wędlina, ale nie bardzo mam alternatywę czegoś drobiowego (a więc mało tłustego) i bg
Magdalaena
celiakia zdiagnozowana w sierpniu 2003 r.
Obrazek
Awatar użytkownika
Katarzyna35
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 297
Rejestracja: ndz 10 maja, 2009 18:06
Lokalizacja: Łomianki k.Warszawy

Post autor: Katarzyna35 »

Ja na przykład kupuję kawałek mięska, zależy co kto lubi i duszę w niewielkiej ilości wody z przyprawami, po wystygnięciu można kroić na kanapki jak sklepową wędlinkę tylko lepszą :D wychodzi super, wiem że jest świeże i na 100% BG :) jest , jak dla mnie , nawet lepsze niż pieczone , lekkostrawne i trzeba nie wiele czasu na zrobienie.
Obrazek
ODPOWIEDZ