Schär lub Schaer

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Danuta Wojciechowska
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: śr 14 paź, 2009 21:55
Lokalizacja: Dęblin

polecam produkty firmymSchar

Post autor: Danuta Wojciechowska »

Otrzymałam od firmy bezpłatne próbki produktów,ktore polecam bo sa bardzo smaczne.a mianowicie ciasteczka Fior di Sole,chlebek-Pain Campagnard.Wyśmienite.Dziękuję firmie a wszystkim bardzo serdecznie polecam.
martini
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 738
Rejestracja: czw 10 wrz, 2009 14:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: martini »

A ja się zapoznałam z pieczywem tostowym, tzn kupiłam - mrrr, pycha. Zeżarłam całe opakowanie na raz, z pyszną konfiturą z czarnej porzeczki;)
Awatar użytkownika
Tomkus
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 615
Rejestracja: pn 08 gru, 2008 12:38
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Tomkus »

Ja, jak na razie rzadko kupuję od tej firmy, są droższe.
O, nie chcieć, o i nie móc umrzeć chociaż nieco!
Wszystko wypite! Ty tam, nie śmiej się z mych żali!
Wszystko, wszystko wypite! zjedzone! - Cóż dalej?

/Paul Verlaine/
ania22
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 53
Rejestracja: wt 10 lis, 2009 14:34
Lokalizacja: Lipsk

Post autor: ania22 »

czy ktoś używa mąk Schara? czy chlebek upieczony z takiej mąki dużo rożni się od takiego z mąki Bezglutenu czy Balvitenu? Kończą mi się zapasy mąki i postanowiłam dla odmiany zakupić teraz jakąś inną, ale produkty Schara są drogie, dlatego może ktoś mógłby mi pomóc, poradzić czy warto?
Awatar użytkownika
SuperBlondi
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 60
Rejestracja: pn 27 paź, 2008 11:39
Lokalizacja: Lublin

Post autor: SuperBlondi »

Ja kupiłam taką mąkę, jak na razie upiekłam z niej jeden placek z jabłkami, wszystko z nią OK moim zdaniem.
ania22
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 53
Rejestracja: wt 10 lis, 2009 14:34
Lokalizacja: Lipsk

Post autor: ania22 »

dziekuje za odpowiedz, a masz jakies porownanie czy jest lepsza od innych mąk? bo chyba powinna, ze wzgledu na swoja cene
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

W subiektywnej ocenie mojej żony, mąki polskie są obecnie dużo lepsze, niż klika lat temu. Być może różnica będzie odczuwalna np. przy wypieku chleba?
Cena wynika na pewno z tego chociażby, że bez zastosowania skrobi pszennej udało im się wyprodukować mąkę, która ma podobne właściwości do "normalnej".
Ostatnio zmieniony wt 12 sty, 2010 14:41 przez Rafal_tata, łącznie zmieniany 1 raz.
ania22
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 53
Rejestracja: wt 10 lis, 2009 14:34
Lokalizacja: Lipsk

Post autor: ania22 »

Jeśli ich mąka ma poodobne właściwości do tej glutenowej, to zaryzykuję i wypróbuję! Chociaż ta cena trochę mnie przerasta. Jednak raz na jakiś czas można zaszaleć! Dziękuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie!
martini
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 738
Rejestracja: czw 10 wrz, 2009 14:47
Lokalizacja: Warszawa

Próbki produktów

Post autor: martini »

Będąc dzisiaj w warszawskiej Arkadii, w sklepie Kuchnie Świata, na półce z produktami Schaera znalazłam ulotkę, w której zachęcają do podania swoich danych i przesłania jej na adres firmy - za to dostaje się ponoć zestaw próbek:) Nawet znaczka nie trzeba naklejać :gitara: Lećcie i bierzcie - był ich cały stosik!
Tylko pewnie trzeba się liczyć z możliwością otrzymywania potem papierowego spamu <:>>
Awatar użytkownika
Katarzyna35
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 297
Rejestracja: ndz 10 maja, 2009 18:06
Lokalizacja: Łomianki k.Warszawy

Post autor: Katarzyna35 »

martini pisze:Tylko pewnie trzeba się liczyć z możliwością otrzymywania potem papierowego spamu
raczej nie ma obawy ;)
Wysyłałam do nich taką ulotkę, przysłali zestaw informacyjny po włosku i polsku , plus do tego próbki produktów: cała paczka makaronu, chlebek, ciastka, batonik - coś takiego.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomkus
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 615
Rejestracja: pn 08 gru, 2008 12:38
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Tomkus »

Czy to jest ta ulotka z adresem Dr. Schar S.r.l. Winkelau 9... ... itd., czy może inna? Bo chyba zdaję mi się, że mam takową :>
O, nie chcieć, o i nie móc umrzeć chociaż nieco!
Wszystko wypite! Ty tam, nie śmiej się z mych żali!
Wszystko, wszystko wypite! zjedzone! - Cóż dalej?

/Paul Verlaine/
JacekB
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pt 05 mar, 2010 10:02
Lokalizacja: Burgstall

Post autor: JacekB »

Witam wszystkich forumowiczów,

proszę się nie bać "papierowego spamu", wysyłamy raz w roku nasze materiały informacyjne, od czasu do czasu listowne powiadomienie o nowych sklepach, produktach, wydarzeniach, jak np. informacja o produktach w sieci Carrefour. Zdarza się na prawdę rzadko, zresztą zawsze można się z naszej bazy danych wypisać.
Próbki produktów można zamówić odsyłając na podany adres (bez znaczka) kartkę wielkości karty pocztowej w kolorze żółtym lub czerwonym, na której pisze: "Tak, chcę otrzymać darmowe próbki produktów". Jedna rodzina może zamówić tylko jeden pakiet próbek.

Pozdrawiam,

Jacek Boraś

Dr. Schär GmbH
martini
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 738
Rejestracja: czw 10 wrz, 2009 14:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: martini »

tomaszswiatek pisze:Czy to jest ta ulotka z adresem Dr. Schar S.r.l. Winkelau 9... ... itd., czy może inna? Bo chyba zdaję mi się, że mam takową :>
Nie mam pojęcia, nie przyglądałam się, nie jestemm zainteresowana większością ich produktów, bo zawierają składniki, których nie mogę jeść:(
Awatar użytkownika
Tomkus
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 615
Rejestracja: pn 08 gru, 2008 12:38
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Tomkus »

JacekB pisze:wysyłamy raz w roku nasze materiały informacyjne, od czasu do czasu listowne powiadomienie o nowych sklepach, produktach, wydarzeniach, jak np. informacja o produktach w sieci Carrefour. Zdarza się na prawdę rzadko, zresztą zawsze można się z naszej bazy danych wypisać.
Czyli spam... oczywiście żartuję :D
Interesujące z tym wypisaniem. Pewnie wypisujecie - to jedna strona medalu, a druga strona jest to, że i tak dane pozostają gdzieś zanotowane na boku w postaci kopii... hmm ...?
martini pisze:Nie mam pojęcia, nie przyglądałam się
A ja prawie byłem pewny że się przyglądałaś :039: :)
O, nie chcieć, o i nie móc umrzeć chociaż nieco!
Wszystko wypite! Ty tam, nie śmiej się z mych żali!
Wszystko, wszystko wypite! zjedzone! - Cóż dalej?

/Paul Verlaine/
martini
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 738
Rejestracja: czw 10 wrz, 2009 14:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: martini »

tomaszswiatek pisze:A ja prawie byłem pewny że się przyglądałaś :039: :)
"Prawie" robi wielką różnicę :564:
Ostatnio zmieniony wt 23 mar, 2010 21:41 przez martini, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ