Schär lub Schaer

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Agniesia
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 893
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004 09:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Agniesia »

JacekB, bardzo dziękuję za odpowiedź. Cieszę się, że nadal będę mogła robić zakupy w tej sieci sklepów.

Pozdrawiam
Agniesia
Obrazek
Awatar użytkownika
GosiaM
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 866
Rejestracja: pn 24 maja, 2004 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: GosiaM »

Kasinka pisze:Dziś dostałam korespondencję od Schar'a :) z informacją o asortymencie w Kuchniach Świata i bonem na wafelki :) Sympatycznie :)
pochwalę się, ja też dostałam :) :D
kinga
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: pn 14 mar, 2005 11:30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kinga »

I ja też :)
ania22
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 53
Rejestracja: wt 10 lis, 2009 14:34
Lokalizacja: Lipsk

Post autor: ania22 »

A ja dziś dostałam darmową paczkę z produktami Schara. :) Jestem miło zaskoczona. Makaron, ciasteczka i chlebek. Nie próbowałam jeszcze, ale chleb jest tak miękki i wizualnie nie odstępujący temu glutenowemu, że nie mogę się nadziwić, że komuś udało się stworzyć cos takiego z mąki bezglutenowej! No ale spróbujemy, zobaczymy co to za cuda. :)
Awatar użytkownika
Karolcia6
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 304
Rejestracja: pt 16 maja, 2008 08:38
Lokalizacja: Skórcz

Post autor: Karolcia6 »

Kasinka pisze:Dziś dostałam korespondencję od Schar'a :) z informacją o asortymencie w Kuchniach Świata i bonem na wafelki :) Sympatycznie :)

Ja też dostałam, nawet z adresem sklepu, ale jak tam poszłam to Pan w sklepie powiedział, że to jakaś pomyłka, bo oni o niczym nie wiedzą, i że jestem chyba z 50 osobą, która o to pyta. Także pozostał mi tylko bon na pamiątkę :(
Obrazek
ania22
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 53
Rejestracja: wt 10 lis, 2009 14:34
Lokalizacja: Lipsk

Post autor: ania22 »

Ja czekałam chyba z 3 miesiące :] w ogóle o niej zapomniałam! Ale doszła w końcu. Jadłam chlebek, cudowny, mięciutki, pachnący, rozpływa sie w ustach! Szkoda tylko, że taki drogi... :/
martini
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 738
Rejestracja: czw 10 wrz, 2009 14:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: martini »

Karolcia6 pisze:Ja też dostałam, nawet z adresem sklepu, ale jak tam poszłam to Pan w sklepie powiedział, że to jakaś pomyłka, bo oni o niczym nie wiedzą, i że jestem chyba z 50 osobą, która o to pyta. (
No to pan był jakiś dziwny, skoro 50 osób o coś go pyta, a jemu się nawet nie chce zadzwonić do reprezentanta handlowego i zapytać, o co chodzi.
Awatar użytkownika
Tomkus
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 615
Rejestracja: pn 08 gru, 2008 12:38
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Tomkus »

Takich czekających na paczkę od Schaer'a jest chyba więcej, skoro prawie każdy oczekuje tyle czasu :) To może bym i ja spróbował :> :>
O, nie chcieć, o i nie móc umrzeć chociaż nieco!
Wszystko wypite! Ty tam, nie śmiej się z mych żali!
Wszystko, wszystko wypite! zjedzone! - Cóż dalej?

/Paul Verlaine/
JacekB
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pt 05 mar, 2010 10:02
Lokalizacja: Burgstall

Post autor: JacekB »

Wszystkich, którzy nie dostali wafelków w sklepie Kuchnie Świata w Galerii Bałtyckiej w zamian za bon proszę o ponowne zgłosznie się do sklepu i przepraszam za zaistniałe nieporozumienie.

Co do paczek, to dojdą na pewno, z reguły trwa to kilka tygodni.
JacekB
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pt 05 mar, 2010 10:02
Lokalizacja: Burgstall

Post autor: JacekB »

Materiały dla dietetyka przyjdą osobną paczką, to jakby dwie osobne historie. Także wszyscy pozostali otrzymają paczki, niestety czas przygotowania, a później przesyłka z Włoch zabiera trochę czasu.
Awatar użytkownika
Karolcia6
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 304
Rejestracja: pt 16 maja, 2008 08:38
Lokalizacja: Skórcz

Post autor: Karolcia6 »

Dziś wróciłam do domu a tu niespodzianka, czekała na mnie paczka z pysznościami. Dziękuje :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Havaran
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pt 30 kwie, 2010 20:36
Lokalizacja: Z wysp...

Post autor: Havaran »

Robią świetne słodycze i chlebki na zakwasie , niestety nie mam dostępu do ich produktów ;[, ale trzeba w Niemczech poszukac... :smurf:
Obrazek
#stopkillingdogs
Awatar użytkownika
Katarzyna35
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 297
Rejestracja: ndz 10 maja, 2009 18:06
Lokalizacja: Łomianki k.Warszawy

Post autor: Katarzyna35 »

Havaran, mozesz zamówić ze sklepu bezglutenu
http://bezgluten.pl/sklep/kategoria,27.html
Obrazek
Awatar użytkownika
Havaran
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pt 30 kwie, 2010 20:36
Lokalizacja: Z wysp...

Post autor: Havaran »

Danke. :)
Obrazek
#stopkillingdogs
^^ Olenia ^^
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pt 29 cze, 2007 13:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ^^ Olenia ^^ »

Witam, dołacze sie dyskusji :) jesli chodzi o firmę Schar i produkty jest bezkonkurencyjna! Wszystkie produkty mają doskonały smak nieporywnywalny z naszymi polskimi, wydaje mi się że najbardziej zblizony do samku naturalnych produktów z glutenem- sama konsystencja chleba, Nie wymaga odświeżania na parze a do tego jest przepyszna.Niestety ceny sa również nieporównywalne :( niesamowicie drogie, dlatego mogę tylko od czasu do czasu pozwolic sobie na jakis smakołyk z tej firmy. Niestety nie mam mozluiwości sprowadzić ich z Niemiec :(
ODPOWIEDZ