Schär lub Schaer

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Kasia22
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: czw 15 kwie, 2010 10:27
Lokalizacja: PORONIN/WARSZAWA

Post autor: Kasia22 »

a ja kupiłam w sklepie bezgluten schaera za 400 zł i nic za darmo nie dostałam :( jestem z Warszawy. prosze podpowiedzcie mi gdzie jeszcze moge sie "zarejestrowac" zeby dostac cos za friko :)
a co do samych produktow to sa rewelacyjne i gott sein dank jeszcze mnie stac, chociaz nie wiem jak długo :) uwielbiam jedzenie i ciesze sie, ze pomimo diety moge jesc smaczne
rzeczy :)

juz dostałam informacje na ktorej mi zalezało :)
kupiłam kg maki uniwersalnej i jest tam przepis na nalesniki. wyprobuje- zdam relacje ;-)
Ostatnio zmieniony pt 01 paź, 2010 16:18 przez Kasia22, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

No ale przy zakupach za 400 zł to chociaż transport powinnaś mieć za darmo :)
Obrazek
Awatar użytkownika
mamadwójki
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 356
Rejestracja: śr 14 cze, 2006 15:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mamadwójki »

ania22 pisze:A ja dziś dostałam darmową paczkę z produktami Schara. :) Jestem miło zaskoczona. Makaron, ciasteczka i chlebek. Nie próbowałam jeszcze, ale chleb jest tak miękki i wizualnie nie odstępujący temu glutenowemu, że nie mogę się nadziwić, że komuś udało się stworzyć cos takiego z mąki bezglutenowej! No ale spróbujemy, zobaczymy co to za cuda. :)
ja dzisiaj też :)
kilogram mąki, chlebek, makaron, batoniki :)
Asia
Ola_la
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1229
Rejestracja: pn 06 gru, 2010 15:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ola_la »

i do mnie trafiła paczka - zgłoszenie wysłane przed świętami Bożego Narodzenia, paczka dotarła w sam raz na Wielkanoc :) niespodzianka tym milsza, że nie spodziewałam się jej już wcale.
no i zaskoczenie tak dużą i "wypasioną" paczką. i radość z powodu białego, puszystego chleba, tyle że... po ponad roku jedzenia domowego chleba na zakwasie, ten Schaerowski wydaje mi się bez smaku...:/ myślałam, że to będzie dla mnie rarytas na miarę ciasta - a tutaj jednak rozczarowanie. ale w sumie to dobrze, bo domowy chleb z mieszanych mąk na zakwasie jest jednak o wiele tańszy i łatwiej dostępny :). no i bez wątpienia zdrowszy.
To jest moje zdanie i ja się z nim zgadzam.
© Jan Tomaszewski
Joanna Struzik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 110
Rejestracja: śr 18 sty, 2012 14:46
Lokalizacja: Pionki

Post autor: Joanna Struzik »

Ja też otrzymałam wielkanocnego zajączka. Krosanty były przepyszne;)
Awatar użytkownika
titrant
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 2152
Rejestracja: ndz 26 paź, 2008 18:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: titrant »

Mi przysłali tylko druki reklamowe :(.
[tutaj to tylko moja opinia: na tym forum wydaje się, że głównie ja uważam, że gluten to śmiertelna trucizna i jej rzucenie powinno nastąpić choćby na podstawie lepszego samopoczucia]
Awatar użytkownika
agacia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 138
Rejestracja: pn 09 sie, 2010 21:26
Lokalizacja: Marki

Post autor: agacia »

mi też :(
JacekB
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pt 05 mar, 2010 10:02
Lokalizacja: Burgstall

Post autor: JacekB »

Wielkanocnego zajączka :) można zamówić wypełnieniając kartkę z napisem "Tak, chcę otrzymać darmowe próbki produktów". Proszę napisać na priv, to ewentualnie podeślę takowe do wypełnienia, powinny być też w Stowarzyszeniu, jeśli nie, to podeślę.
Awatar użytkownika
titrant
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 2152
Rejestracja: ndz 26 paź, 2008 18:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: titrant »

Tak, wypełniałem taką kartkę i ją wysłałem. Gdzieś tam była adnotacja, że jedna osoba może otrzymać jedną paczkę. Być może już kiedyś taką paczkę dostałem i o tym lepiej pamiętają niż ja.
[tutaj to tylko moja opinia: na tym forum wydaje się, że głównie ja uważam, że gluten to śmiertelna trucizna i jej rzucenie powinno nastąpić choćby na podstawie lepszego samopoczucia]
Awatar użytkownika
agacia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 138
Rejestracja: pn 09 sie, 2010 21:26
Lokalizacja: Marki

Post autor: agacia »

ja tak samo jak titrant...
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Justyna1982 »

Od 8 sierpnia w Inter marche produkty schar w super cenach chleb - 4,69 200 g, ciastka różne rodzaje 6,99, mąka 5,99. Jak porównałam ok 2 zł taniej niż w bezglutenie. Nie wiem czy to ceny na stałe czy na zachętę jako produkty wchodzące na stałe to oferty sklepu
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
kerima_82
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 179
Rejestracja: wt 07 maja, 2013 22:16
Lokalizacja: Lubuskie

Post autor: kerima_82 »

Tez kupuję tej firmy ,są dobrej jakości produkty,ale ceny.
Obskoczyłam chyba 20 sklepów Bio oraz drogerii i innych sklepików w poszukiwaniu produktów bezglutenowych tańszych niż u nas w Niemczech okazuje się że tak tanio nie jest zawlaszcza produkty Schar ceny wyższe przeliczajac na złotówki.Znalazłam to czego u nas nie ma dla dzieci paluszki z kurczaka ,pizzę , lody dla dzieci Schar drogo opakowanie ponad 4,50 euro,chleb ponad 3 euro.
kerima_28
Celiac
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: śr 19 cze, 2013 23:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Celiac »

tak jak już wcześniej napisałam, ten producent ma określone stawki swoich produktów. Mimo cen produkty tego producenta są w każdym sklepie bezglutenowym. Jest popyt na te produkty.

Zapraszam: http://www.sklepbezglutenowy.com.pl/?f= ... =0&q=schar
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Justyna1982 »

Dla tych co z angielskim na bakier strona internetowa schar już po polsku :)
http://www.schaer.com/pl
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
Anna Mama Szymona
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 187
Rejestracja: pt 13 lis, 2009 12:19
Lokalizacja: łódź

Post autor: Anna Mama Szymona »

Produkty Schar mrożone kupiłam w Kuchniach świta.Pizza mrożona pyszna ,bułki kajzerki też są super .Zainteresowały mnie lody których reklama widnieje na tyle opakowania pizzy.Pytałam o nie ale Pan powiedział że jak będzie większe zainteresowanie to zamówią.Mają też w sprzedaży ciasto francuskie,paluszki rybne i z kurczaka.
ODPOWIEDZ