Balviten

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kfiatek
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 824
Rejestracja: czw 22 lip, 2004 11:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kfiatek »

Natko_ pisze:No ale powiem wam, że zaskoczyła mnie tym, że badają każdy produkt, mimo iż ma skład podany i podejrzanego nic w nim nie ma - ja sobie naiwnie myślałam, że oni znajdują w zagranicznych sklepach takie "na oko" bezpieczne wyroby - na takiej zasadzie, jak ja bym sobie sama do tych Czech zajechała i kupiła :)
Hm, może ja przesadnie optymistyczna jestem, ale dla mnie to, że producent bezglutenowej żywności wymaga, żeby produkty innych firm, które sprzedaje jako bezglutenowe, były przebadane, jest jak najbardziej oczywiste i zrozumiałe. Jak pojedyncza ludzka jednostka kupuje sobie na własny użytek "na oko bezpieczne" wyroby, to to jest jej osobisty wybór i ryzyko. Co innego taki Balviten - dla niego to jest dużo większa odpowiedzialność.
"Denerwować się - to karać własne ciało za głupotę innych"
idka_7
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 197
Rejestracja: śr 30 kwie, 2008 13:02
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: idka_7 »

Chlebek dworki jest pierwsza klasa ;) Ale wieloziarnisty jest, bynajmniej dla mnie ciut za twardy jak trzeba go zjeść na szybko, bez podgrzania ;) W moim rankingu najwyżej jest ten z amarantusem i lnem, a później słonecznikowy ;)

A co do produktów bezglutenowych, to dobrze tak czy inaczej wzbudza nasze zaufanie dzięki prowadzonym badaniom ;)
Flanela
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: śr 30 lip, 2008 22:37
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Flanela »

Tak, oczywiście Balviten. Pisałam w pośpiechu i pod wpływem dużych emocji. Musiała być to ta mielonka, o której piszesz dalej, Natko, bo od długiego czasu szukam dla córeczki bezskutecznie (Poznań) czegoś na kształt szynki.
Pasztety ich kupuję nadal, może jeszcze i co do tej mielonki się zastanowię.
Do pani nie dzwoniłam, lecz napisałam maila. Bez odpowiedzi, a minął prawie miesiąc.
Dzwoniła przy mnie właścicielka sklepu, w którym ogladałam tę mielonkę. Otrzymała informację taką, jak tutaj powyżej przedstawiona przez Natko, o różnicy pomiędzy polską a ichnią normą. Z tego co przeczytałam tutaj, rozumiem, że chyba mogę uznać ją za wiarygodną.
No to idę sie wreszcie witać.
gosiek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wt 17 cze, 2008 17:32
Lokalizacja: Mszczonów

Post autor: gosiek »

Ja jestem po pierwszym zamówieniu w balvitenie i jestem zadowolona.
Zamówienie dostałam na drugi dzień,kilka gratisów i jeszcze zadzwoniła do mnie miła pani żeby upewnić się że wszystko mi odpowiada

[ Dodano: Nie 24 Sie, 2008 12:34 ]
to mój pierwszy chlebek z mąki chlebowej Balvitenu jest pyszny :D Obrazek Obrazek
ruda52
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 274
Rejestracja: sob 14 lip, 2007 10:48
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: ruda52 »

Gratuluję <brawo> -jeść się od razu chce,a ja przed śniadaniem :P
Awatar użytkownika
mama Krzysia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 121
Rejestracja: pn 14 maja, 2007 16:32
Lokalizacja: Wschowa

Post autor: mama Krzysia »

Otrzymałam maila z Balvitenu myślę ,że nie jednego zadowoli ta informacja mój syn jest zachwycony .Szanowni Państwo z przyjemnością informujemy o wprowadzenie do sprzedaży nowych produktów. Spełniając prośbę naszych klientów będących na diecie opracowaliśmy technologię produkcji zupek instant bezglutenowych i niskobiałkowych( danie w 5 minut).Na początek produktów z tej lini proponujemy:

Błyskawiczny rosół bezglutenowy niskobiałkowy PKU

Błyskawiczna zupka pomidorowa bezglutenowa niskobiałkowa PKU

Błyskawiczna zupka grzybowa bezglutenowa niskobiałkowa PKU

Zapraszamy do zakupu zupek i czekamy na Panstwa opinie,


Serdecznie pozdrawiamy i życzymy smacznego !!!

Balviten
Ostatnio zmieniony wt 26 sie, 2008 22:48 przez mama Krzysia, łącznie zmieniany 1 raz.
ruda52
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 274
Rejestracja: sob 14 lip, 2007 10:48
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: ruda52 »

Zobaczcie jak nas Producent "dopieszcza"

Szanowny Państwo,
Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu następujących produktów:
Błyskawiczna zupka grzybowa bezglutenowa- instant
Błyskawiczna zupka pomidorowa - instant
Błyskawiczny rosół bezglutenowy - instant
Przyprawa warzywna do potraw bezglutenowa
Zupki błyskawiczne to szybki sposób na przyrządzenie posiłku, wystarczy zalać wrzątkiem i po 5 minutach zupka gotowa do spożycia.
Polecamy również przyprawę warzywną, która doskonale poprawi walory smakowe i zapachowe przygotowywanych przez Państwa dań.
Szanowni Państwo sukcesywnie będziemy poszerzać asortyment produktów z tej lini.
pozdrowienia
Firma Balviten

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
hubabuba80
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: ndz 25 lis, 2007 21:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: hubabuba80 »

Zupki już jadłem - dla mnie bomba.
Zamówiłem po 2 na próbę i najbardziej mi smakowała pomidorówka. :564:

Dużo pysznego makaronu i smak taki jak powinien być.

A do następnego zamówienia muszę znaleźć schowek w domu zupki po zdązyłem zjeść tylko po jednej - bo resztę rozdysponowała między siebie moja Familia. ;(
Ostatnio zmieniony pt 12 gru, 2008 14:45 przez hubabuba80, łącznie zmieniany 2 razy.
... w życiu piękne są tylko chwile ....
kinga
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: pn 14 mar, 2005 11:30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kinga »

Co za wspaniała wiadomość :)
Musze koniecznie kupić i dac wypróbować mojej bezglutce.
Kiedy wyrazi swoje zdanie,dam wam znać.
Awatar użytkownika
Cecylia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 368
Rejestracja: czw 05 cze, 2008 10:12
Lokalizacja: Wschowa

Post autor: Cecylia »

Ja też nie mogę się doczekać przesyłki - zamówiłam wszystkie 3 rodzaje, szkoda że nie ma barszczu czerwonego. Po degustacji podzielę się wrażeniami. :043:
Obrazek
Awatar użytkownika
tyqua
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 13:24
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: tyqua »

Wszyscy się tak zachwycacie przesyłkami, a ja czekałam 6 dni, nie dostałam żadnego gratisu i jeszcze nazwisko mi przeinaczyli, mimo, że przecież mieli w kompie wpisane...
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

hubabuba80 pisze:A do następnego zamówienia muszę znaleźć schowek w domu zupki po zdązyłem zjeść tylko po jednej - bo resztę rozdysponowała między siebie moja Familia. ;(
A co to, jacyś fani "gorących kubków"? :036:
Nie lepiej sobie normalnej zupy z pomidorów zrobić? Jeszcze tanie są.... :D
Awatar użytkownika
Cecylia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 368
Rejestracja: czw 05 cze, 2008 10:12
Lokalizacja: Wschowa

Post autor: Cecylia »

Rafal_tata pisze:Nie lepiej sobie normalnej zupy z pomidorów zrobić?
Z pewnością masz rację, ale co zrobić jak dopadnie Cię głód w pracy??? :P Dzisiaj skosztowałam zupki grzybowej- jak dla mnie bardzo dobra, aromat leśnych grzybów roznosił się po całym piętrze pomieszczenia :oops:
Obrazek
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Cecylia pisze:Z pewnością masz rację, ale co zrobić jak dopadnie Cię głód w pracy??? :P
Odniosłem się do tego, że domownicy rozkradli te zupki, jakby to był jakiś rarytas i przysmak...
kinga
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: pn 14 mar, 2005 11:30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kinga »

Dostałam paczkę bardzo szybko a córa zjadła zupki w tempie expresowym :D
Kupiłam tez jakies dwa sosiki,więc jak tylko zje podzielę się uwagami.
ODPOWIEDZ