Balviten

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
miszczPZ
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 175
Rejestracja: śr 07 sty, 2004 16:27
Lokalizacja: Poznań

Re: Balviten-bułeczki rarytas

Post autor: miszczPZ »

Jola-Gabrysia pisze:www.balviten.com
To firma która myśli o nas - te pączki to strzał super . <brawo> A te bułki to ,,poezja smaku ''.
Moja córka czeka na nowe ich produkty,
Chleb - bardziej mięciutki niż w bezglutenie .
Poproszę szczególy..t.zn które bułki są takie dobre, oraz który chleb jest "odpowiednikiem" chleba Powszedniego z Bezglutenu:) Z góry dziękuję :)
wszędzie w domu, ale dobrze najlepiej!
Mona
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 75
Rejestracja: czw 11 mar, 2004 19:42

Balviyen

Post autor: Mona »

Bułeczki - "Jaśki".
Chleba syn jeszcze nie napoczął, ale z pewnego źródła to podobnież chleb, który ma nazwę - "Chlebuś" bezglutenowy. Pączki pochłonął "nosem". Zwrócił tylko uwagę na to, że są strasznie białe (w środku), ale lukier na nich suuuper. :okulary:
Awatar użytkownika
Joanna
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 62
Rejestracja: pt 16 sty, 2004 11:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Joanna »

KRAKÓW
W sklepie VERT na Żabińcu u. Konecznego 6/10u czekają na informacje od klientów, ewentualnie konkretne zamówienia, i też będą sprowadzać. Tel. do sklepu: 012/ 416-16-66
Z tego co pan mówił można się spodziewać już jakiejś dostawy w okolicach przyszłego czwartku. Będzie powoli wprowadzać i czekać na opinie klientów.
Prawdopodobnie taka sama sytuacja w sklepie na Miłkowskiego 23/2 (róg Kobierzyńskiej) - tel. 012/ 267-79-44
Obrazek
BuenaDzidzia
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 86
Rejestracja: czw 12 lip, 2007 22:49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BuenaDzidzia »

w Warszawie na Broniewskiego 69 pawilon 21 pani posiada w ciągłej sprzedazy Balviten-duży wybór ich produków, właściwie to chyba wszystko co jest dostępne w ofercie-ceny naprawdę dobre. I jest otwarta na wszelkie sugestie i indywidualne zamówienia. Szczególnie mi podpasowało pieczywo, jest mięciutkie a moja córcia zachwycona np. chlebkiem tostowym.Robię jej nawet z niego kanapki do szkoły, które zjada z apetytem nawet zimne (tosty). Właśnie dziś powiedziała mi,że " pyszna była ta kanapka"-cieszy mnie to bardzo,że wreszcie zaczęła chętnie zjadać kanapki w szkole.
Miłośnicy kuchni i przyrody łączcie się
Awatar użytkownika
Gaga
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: śr 09 sie, 2006 00:11
Lokalizacja: Bielsko Biała

Post autor: Gaga »

Taak- bułki jaśki moja 12-letnia córka określiła jako absolutny hit. Zjadła paczkę w jeden dzień delektując się samą bułką z masłem. Pączki okreśłiła jako takie sobie ale i tak w porównaniu z tym co ja próbowałam wypiekać są ok.
I pomyśeć ,że 12 lat temu sama piekłam chleb bo ten dostępny był delikatnie mówiąc taki sobie ...
Gaga
Awatar użytkownika
anakon
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 609
Rejestracja: czw 08 sty, 2004 12:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: anakon »

Juz po jakichs drobnych doswiadczeniach- osobiscie rzucilam sie na bagietke niskobialkowa, ma zapach swiezego normalnego pieczywa, ale nie obylo sie bez przeszkod...bo bagietka okrutnie sie sypie, mozliwe, ze to kwestia tego, ze wybralam bezmleczna, choc w cale nie musze. Inna kwestia to jesli ktos przy okzaji ma z nimi kontakt to moglby im powiedziec, ze opakowania od maki w takim wydaniu dlugo nie pociagna...sa zbyt delikatne i cienkie i chocby przebicie ich przez te ostre konce pakowanego pieczywa moze cala porcje maki w proch obrocic. Miejmy nadzieje, ze z czasem rowniez opakowania "sie dopracuja". Poza tym asortyment ciekawy, miejmy ndzieje, ze dostosuja sie do potrzeb zmieniajacego sie rynku.
Awatar użytkownika
pogar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wt 30 paź, 2007 13:04
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pogar »

ja moge polecic bulki do hamburgerow - dobre :-)
--
Pogar
AgnieszkaB
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wt 18 gru, 2007 15:22
Lokalizacja: Kraków

Re: Balviten

Post autor: AgnieszkaB »

meggy pisze:Powstała nowa firma bzglutenowa (polska). http://www.balviten.com/
Produkty będą do kupienia np "Wege-light" w Tyskich Halach Targowych (niedaleko reala) ul.Piłsudzkiego 8 (boks nr49-parter).
Przed tygodniem dostałam w sklepie Vert w Krakowie do degustacji bułki Jaśki z Balvitenu i chleb Swojski. Rzeczywiście przypomina to recepturę Bezglutenu. Bułki były smaczniejsze od "powszednich". Chleb może bardziej przypomina razowy. Kupowałam też pączki i tu miła niespodzianka - naprawdę bliskie domowym. Do tego sklepu już Balviten sprowadzają, chyba skuszę się na inne gatunki pieczywa.
krystna
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 448
Rejestracja: sob 09 kwie, 2005 14:45
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Post autor: krystna »

Polecam bułki krakowskie z makiem, są pyszne.Ja trafiłam na pączki, które były już bardzo suche i przez to zrobiły się niesmaczne.Pączki, które mi zostały odpiekłam w piekarniku. Zrobiły się od razu lepsze i w tym momencie mogę stwierdzić, że są naprawdę smaczne.
Obrazek

Gazeta Internetowa "Małpia Gazeta" - Serwujemy bardzo dobre wiadomości!
Awatar użytkownika
Agrafka
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 53
Rejestracja: wt 20 cze, 2006 14:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Agrafka »

Faktycznie, ja też potwierdzam bułki "Jaśki" to robią super. Jadłam na kolację delektując się każdym kęsem tej bułki. Smakują prawie jak "normalne". Naprawdę nie wiele im brakuje. Tylko kolor jest inny (bardzo jasny) ale to się przykryje :P
Obrazek
Obrazek
Nikola5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pn 03 mar, 2008 16:47
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Nikola5 »

W Krakowie na Zamenhofa - koło dworca można kupić ich produkty.
Awatar użytkownika
Patka
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 527
Rejestracja: ndz 28 lis, 2004 17:31
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Patka »

o tak bułki jaśki tylko świeże potem mimo próżni moje były takie sobie już ;)
Chlebek dobry widać ze technolog sie stara :D
Awatar użytkownika
miszczPZ
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 175
Rejestracja: śr 07 sty, 2004 16:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: miszczPZ »

Patka pisze:o tak bułki jaśki tylko świeże potem mimo próżni moje były takie sobie już ;)
Chlebek dobry widać ze technolog sie stara :D
te bułki są super, gdy włoży się je na 15 sekund do mikrofali...wychodzą naprawdę fantastyczne:]
wszędzie w domu, ale dobrze najlepiej!
Nikola5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pn 03 mar, 2008 16:47
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Nikola5 »

Firmę Balviten założył technolog z Bezglutenu i dołączył do niego piekarz z Bezglutenu.Miałam okazję poznać pana właściciela Balvitenu - bardzo sympatyczny pan.
ruda52
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 274
Rejestracja: sob 14 lip, 2007 10:48
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: ruda52 »

Podzielcie się proszę informacją jaki chleb najbardziej Wam smakuje, bo za bułkami nie przepadam. Podczas krótkiego pobytu w Poznaniu chciałam kupić chociaż jeden bochenek na próbę, ale były już tylko bułki :029: . Niestety u mnie nie ma sklepu z żywnością b/g, więc zamawiam przez internet. :) Pozdrawiam
ODPOWIEDZ