Marks&Spencer

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Nastka
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 638
Rejestracja: czw 29 sty, 2004 01:12
Lokalizacja: Gdańsk

Marks&Spencer

Post autor: Nastka »

Odwiedziłam sklep M&S w Gdyni w poszukiwaniu produktów bezglutenowych (Candy pisała o mące bezglutenowej M&S). I rzeczywiście, jest mąka bezglutenowa, tortowa (Gluten-free Plain Flour). Oprócz tego wszystkie produkty świetnie oznaczone pod kątem alergenów. Jeśli nie ma informacji o glutenie, to produkt jest bezpieczny. http://health.marksandspencer.com/our-h ... tolerances

Tu jest lista produktów nie zawierających glutenu: http://health.marksandspencer.com/uploa ... gluten.pdf
Jest imponująca, ale zapewne 1% z tej listy w Polsce nie ma ;)

I jeszcze jedno - kilogram mąki kosztuje 10,99, czyli naprawdę niedrogo, jak na produkt zagraniczny. Mąka bez skrobi pszennej, na bazie naturalnych zbóż bezglutenowych. Moim zdaniem warto się zainteresować tym sklepem, pokazać naszą obecność, wtedy może sprowadzą więcej produktów bezglutenowych.

Oprócz mąki kupiłam Chipsy (paluszki) ziemniaczane solone, Tortillę (chipsy), czekoladki z nadzieniem miętowym, czekoladę gorzką (bezglutenowe i bezmleczne).

Strona M&S o celiakii, diecie bg i produktach bg: http://health.marksandspencer.com/our-h ... hout-wheat
Obrazek
mama Mateusza
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 72
Rejestracja: czw 30 gru, 2004 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mama Mateusza »

My też kupujemy słodycze w M&S - zgadzam się, że są bardzo dobrze opisane. Ponadto smaczne i bardzo atrakcyjne wizualnie dla dzieciaków (różne fajne edycje w związku z Halloween, Mikołajkami itp.)
A mąka rewelacyjna - od pewnego czasu jest moim faworytem!
Obrazek
martini
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 738
Rejestracja: czw 10 wrz, 2009 14:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: martini »

A ja jestem uzależniona od chipsów, niestety:(
Anna Mama Szymona
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 187
Rejestracja: pt 13 lis, 2009 12:19
Lokalizacja: łódź

Post autor: Anna Mama Szymona »

Gdzie można w Łodźi kupić artykuły Marks&Spencer??
martini
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 738
Rejestracja: czw 10 wrz, 2009 14:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: martini »

w Lodzi chyba nie ma sklepu. Ale mogę Ci przywieźć z Warszawy, jak będę się kiedyś wybierać, napisz do mnie na prv
Awatar użytkownika
Candy
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 55
Rejestracja: pn 16 mar, 2009 11:15
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Candy »

Poza mąką i słodyczami kupuję jeszcze sosy do makaronu - są bardzo smaczne ale trzeba czytać skład, bowiem w niektórych słoiczkach czai się pszenica.
Awatar użytkownika
Adam1987
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pn 08 lis, 2010 15:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Adam1987 »

Candy pisze:Poza mąką i słodyczami kupuję jeszcze sosy do makaronu - są bardzo smaczne ale trzeba czytać skład, bowiem w niektórych słoiczkach czai się pszenica.
podasz jakieś smaczne sosiki do makaronu,ryżu bądz ogólnie do obiadów? :D
bede bardzo wdzieczny :P
:)
sławek40
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: pt 08 sty, 2010 15:57
Lokalizacja: kielce

Post autor: sławek40 »

Witam, możecie napisac gdzie w Warszawie jest ten sklep i jakie dokładnie produkty można kupić byłabym wdzieczna slicznie dziekuje z góry pozdrawiam :) :) :)
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

Marks i Spencer taki duży z działem żywności jest w Trasach. Po wejściu w ciuchy trzeba skręcić w prawo i iść do końca, za działem dla dzieci jest spożywczy.
Obrazek
sławek40
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: pt 08 sty, 2010 15:57
Lokalizacja: kielce

Post autor: sławek40 »

dzieki jak bede w Warszawie to na pewno odwiedze :)
martusia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr 06 paź, 2010 13:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: martusia »

Bardzo dobrze zaopatrzony dział spożywczy M&S jest na Marszałkowskiej
Wojtek81
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw 12 mar, 2009 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wojtek81 »

Warto dodać że mąka bezglutenowa znika błyskawicznie z półek działu spożywczego M&S. Ja polowałem na nią kilka dni i udało mi się ją zakupić dopiero wczoraj :) . Byłem na Marszałkowskiej, w Złotych Tarasach i w Blue City.
mama Mateusza
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 72
Rejestracja: czw 30 gru, 2004 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mama Mateusza »

Tak, to prawda, też tego doświadczyłam. I na dodatek jej dostawy nie są takie częste.
Dlatego ostatnio kupiłam od razu 6 kg :-)
Obrazek
martini
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 738
Rejestracja: czw 10 wrz, 2009 14:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: martini »

matusia, trochę nie na temat, zwróciłaś może uwagę, czy na Marszałkowskiej są lodówki?
Wojtek81
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw 12 mar, 2009 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wojtek81 »

martini pisze:matusia, trochę nie na temat, zwróciłaś może uwagę, czy na Marszałkowskiej są lodówki?

Co prawda nie jestem Matusia :P ale byłem dzisiaj na Marszałkowskiej i są lodówki. A co cię konkretnie interesuje? Mąki niestety na Marszałkowskiej nie ma.
ODPOWIEDZ