PROFI

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

Gryfon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pn 11 lip, 2011 10:26
Lokalizacja: wrocław

PROFI

Post autor: Gryfon »

ej Profi też już ma produkty bezglutenowe, co mnie szalenie ucieszyło :D
Całą listę wyczaiłem na facebooku:
http://www.facebook.com/Profi?sk=app_221460014534454
Przy kolejnej okazji wyczaję na podstawie podanych przez nie kodów...
Ssikowa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw 28 lip, 2011 10:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: PROFI

Post autor: Ssikowa »

Gryfon pisze:ej Profi też już ma produkty bezglutenowe, co mnie szalenie ucieszyło :D
Całą listę wyczaiłem na facebooku:
http://www.facebook.com/Profi?sk=app_221460014534454
Przy kolejnej okazji wyczaję na podstawie podanych przez nie kodów...
Cieszy mnie to bardzo :) Mam nadzieję, że doczekać chwili, kiedy będę mogła korzystać z całej puli zróżnicowanych produktów :)
agotka_dzemik
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 56
Rejestracja: wt 09 gru, 2008 09:02
Lokalizacja: Skarżysko-Kam.

Post autor: agotka_dzemik »

Ja już znalazłam są u mnie w sklepie obok domu. Jupii jak się ucieszyłam w końcu jakiś pasztecik zjem. U mnie cena przystępna nawet 3.30 za sztukę. Paszteciki po 100 g.
Agata23
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 121
Rejestracja: ndz 06 mar, 2011 21:27
Lokalizacja: Zuzułka

Post autor: Agata23 »

a ja nie mogę znaleźć tych pasztecików bez glutenu są tylko te tej firmy co zawierają mąkę pszenną.patrzyłam już w paru sklepach i nic z tego.SZKODA:( ALE BĘDĘ DALEJ SZUKAĆ
Ostatnio zmieniony sob 30 lip, 2011 21:12 przez Agata23, łącznie zmieniany 1 raz.
Moniaaa
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 51
Rejestracja: śr 27 lut, 2008 03:00
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Moniaaa »

Kupiłam dzisiaj pasztety Dworskie , i Wielkopolski gulasz Angielski w REALU w Czeladzi... Pasztet na najwyższej półce .... musiałam się trochę porozglądac... Gulasz Angielski na wysokosci ud:)
Pozatym zapytałam Panią o wędliny bezglutenowe i zaprowadziła mnie na pułkę w chłodniach oznaczona "produkty dietetyczne" i byl wybór... kilka szyneczek , parówki Konspolu , ladnie oznaczone naszym znaczkiem:)

Udanych zakupów w sieci Real.
Ostatnio zmieniony pn 01 sie, 2011 20:57 przez Moniaaa, łącznie zmieniany 1 raz.
deszczowkama
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: czw 04 sie, 2011 13:39
Lokalizacja: Namysłów

Post autor: deszczowkama »

A ja szukam u siebie w mieście produktów bezglutenowych i ciężko, chyba będę musiała zamawiać przez internet:(
Gryfon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pn 11 lip, 2011 10:26
Lokalizacja: wrocław

Post autor: Gryfon »

Póki co Profi ma kody, ale przecież muszą wprowadzić osobne opakowania. Wtedy będzie można standardowo wkładać produkty do koszyka bezpośrednio z półki :))) Poza tym ekspedienci powinni być zorientowani i pomóc odnaleźć taki produkt :)
deszczowkama
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: czw 04 sie, 2011 13:39
Lokalizacja: Namysłów

Post autor: deszczowkama »

Pewnie pojawią się osobne opakowania. Też mi się wydaje, że ekspedienci w sklepach powinni pomóc w szukaniu. Ale u mnie nadal nie ma nic w sklepach dla bezgluenowców, ciekawe kiedy się doczekam.
Ola_la
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1229
Rejestracja: pn 06 gru, 2010 15:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ola_la »

Gryfon pisze:Poza tym ekspedienci powinni być zorientowani i pomóc odnaleźć taki produkt
ups... zazdroszczę wiary w ekspedientów ;)
To jest moje zdanie i ja się z nim zgadzam.
© Jan Tomaszewski
Gryfon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pn 11 lip, 2011 10:26
Lokalizacja: wrocław

oj tam :)

Post autor: Gryfon »

Hehehe no fakt, może z tą wiarą lekka przesada :)
deszczowkama
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: czw 04 sie, 2011 13:39
Lokalizacja: Namysłów

Post autor: deszczowkama »

Może trochę mnie poniosło z optymizmem:). Mam nadzieję, że kiedyś nie zginę pomiędzy sklepowymi półkami.
Gryfon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pn 11 lip, 2011 10:26
Lokalizacja: wrocław

Post autor: Gryfon »

Ja myślę, że wprowadzenie nowej linii opakowań to kwestia bardziej formalna. Sprawdzam regularnie, ekspedient przy znajomości kodów w zasadzie wydaje się zbędny.
deszczowkama
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: czw 04 sie, 2011 13:39
Lokalizacja: Namysłów

Post autor: deszczowkama »

Kwestia formalna i kwestia czasu;). Kody nie są może najlepszym sposobem, ale przynajmniej nie ma możliwości żeby się pomylić, a to raczej najważniejsze.
anomalia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pt 09 wrz, 2011 09:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: anomalia »

Już robiłam zakupy na podstawie kodów. Nie jest to naprawdę jakąś wielką filozofią :) tak naprawdę można się spokojnie zorientować w tym co należy do menu osób chorych na celiakię :)
deszczowkama
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: czw 04 sie, 2011 13:39
Lokalizacja: Namysłów

Post autor: deszczowkama »

Biorąc pod uwagę, że produktów bezglutenowych w sklepach nie jest tak dużo, to faktycznie nie ma problemu ze znalezieniem.
ODPOWIEDZ