cukiernio-piekarnia Margita w Warszawie

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

Adrian
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1055
Rejestracja: pn 13 sie, 2012 21:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: cukiernio-piekarnia Margita w Warszawie

Post autor: Adrian »

Chleb mieszany i owsiany jest rewelacyjny bardzo sycący, a do tego przepyszne pierogi z soczewicą i czosnkiem :!: :D
Adrian
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1055
Rejestracja: pn 13 sie, 2012 21:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: cukiernio-piekarnia Margita w Warszawie

Post autor: Adrian »

Margita poszerzyła swoją działalność i zmieniła lokalizacje, nowy adres to ul. Prymasa Tysiąclecia 76C (jeden lokal wcześniej).
magda_90
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 97
Rejestracja: pt 25 mar, 2016 07:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: cukiernio-piekarnia Margita w Warszawie

Post autor: magda_90 »

Dzisiaj wybrałam się pierwszy raz do Margity bo mam ochote na pierogi ale niestety dzisiaj ich nie było :( zamiast pierogòw kupiłam sobie naleśniki z serem i były wspaniałe, nie czułam że jem naleśniki bezglutenowe :) kupiłam sobie też pączka z nadzieniem malinowym i koperty z francuskiego ciasta z jabłkiem. Oba wypieki są pyszne. Bałam się że już nigdy nie zjem pączka (ewentualnie smacznego pączka) ale teraz już wiem gdzie moge sobie je kupić :) tłusty czwartek już nie będzie taki straszny ;)
I bardzo się ciesze z faktu że mają bezglutenowe ciasto francuskie - w żadnym sklepie go nie widziałam a przez internet żadne sklepy nie wysyłają.
Na diecie bezglutenowej od 29.03.2016
Adrian
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1055
Rejestracja: pn 13 sie, 2012 21:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: cukiernio-piekarnia Margita w Warszawie

Post autor: Adrian »

Bezglutenowy żurek dostępny w Margita Cukiernio Piekarnia Bezglutenowa w cenie 7 zł :)


Obrazek
ODPOWIEDZ