Pomysł na piekarnię bezglutenową w Łodzi?

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kaczka1000
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pn 31 maja, 2010 15:39
Lokalizacja: Łódź

Pomysł na piekarnię bezglutenową w Łodzi?

Post autor: kaczka1000 »

Witajcie,

Pierwsze co przyszło mi do głowy to zapytać u źródła. A więc tak chciałabym w Łodzi otworzyć piekarnię bezglutenową i chciałabym się Was zapytać co o tym sądzicie. Sama jestem bezglutkiem i jedna moja córka również jest chora. Mnie osobiście brakuje tego rodzaju usług, a większość pieczywa, które kupujemy jak dla mnie nie bardzo nadaje się do jedzenia. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź i ewentualną sugestię.

Pozdrawiam wszystkich
Frezja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: śr 14 lis, 2012 12:03
Lokalizacja: Wiśniowa Góra

Post autor: Frezja »

Świetny pomysł.Myślę że akurat w Łodzi bardzo brakuje miejsc dla bezglutków. Fajnie by było gdyby oprócz zakupu chleba można było zjeść jakieś pyszne ciacho na miejscu za rozsądną cenę :). Powodzenia. Trzymam kciuki żeby się udało.
Mam chorego syna na celiakię
Obrazek
Anna Mama Szymona
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 187
Rejestracja: pt 13 lis, 2009 12:19
Lokalizacja: łódź

Post autor: Anna Mama Szymona »

Super pomysł.Myślę , że byłaby to rewelacja!
Awatar użytkownika
kuyt
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 121
Rejestracja: wt 11 maja, 2010 17:22
Lokalizacja: LODZ

Post autor: kuyt »

Proponuje, jeśli miałby powstać taki sklep gdzieś w centrum, bo jak będzie np na Retkinii czy na Olechowie, to będzie płacz, że trzeba taki kawał jechać :( pomysł jak najbardziej ciekawy, fakt ... jeśli będzie cena dostatecznie dobra to będzie ruch :)
Chrys­tus wypędził han­dlarzy ze świąty­ni. Potem han­dlarze zmądrze­li: przyw­dziali sza­ty kapłańskie.
Awatar użytkownika
nula
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 164
Rejestracja: pn 23 paź, 2006 21:00
Lokalizacja: Jazgarzewszczyzna

Post autor: nula »

W Warszawie Piekarnia Margita działa na dalekiej Woli (gdzie jest taniej ale też i można prowadzić tego typu działalność) ale współpracuje z różnymi sklepami w całej Warszawie, więc ta lokalizacja nie jest problemem.

A dla tych którym się nie chce wychodzić z domu jest sprzedaż wysyłkowa. Myślę, że w Łodzi można by zrobić podobnie.
Obrazek
kaczka1000
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pn 31 maja, 2010 15:39
Lokalizacja: Łódź

Post autor: kaczka1000 »

Ponownie powielam zapytanie. Myślałam, że trochę więcej opinii uda mi się zebrać. Nie wiem czy to brak zainteresowania tego typu działalnością czy brak chęci wyrażenia swojego zdania.

Dziękuję tym, którzy już się wypowiedzieli :-)
Awatar użytkownika
alva_alva
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 2067
Rejestracja: czw 12 sty, 2012 14:37

Post autor: alva_alva »

Mogłabyś dostarczać chleb do szpital w Łodzi.
Awatar użytkownika
GUTEK
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 276
Rejestracja: ndz 24 wrz, 2006 17:12
Lokalizacja: SIERADZ

Post autor: GUTEK »

alva_alva pisze:Mogłabyś dostarczać chleb do szpital w Łodzi.
To bardzo dobry pomysł.
Na diecie od 15.03.2011
Ola_la
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1229
Rejestracja: pn 06 gru, 2010 15:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ola_la »

O ile szpital byłby zainteresowany :).
Może jestem zbyt wielką sceptyczką, ale na podstawie lektury postów o szpitalach mam poważne wątpliwości, co do ich świadomości odnośnie celiakii, diety b/g i konieczności zapewnienia chorym DROŻSZEGO bezglutenowego pieczywa.
Ale wierzę, że się mylę - jeśli nawet nie teraz, to że już niedługo nie będę miała racji :)
To jest moje zdanie i ja się z nim zgadzam.
© Jan Tomaszewski
ODPOWIEDZ