Balviten-brak towaru w paczce

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kaylii
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czw 03 kwie, 2014 14:06

Balviten-brak towaru w paczce

Post autor: kaylii »

Witam!

Niestety otrzymałam od nich wczoraj przesyłkę z żywnością bezglutenową i brakowało 2-óch produktów :galy: (tanich na szczęście), a jeden był zamieniony na coś innego, ale podobnego :039: . Zastanawiam się w jaki sposób zareklamować ten fakt. Napisałam na razie do nich maila i czekam na odpowiedź. Czy komuś przydarzyło się coś podobnego? Jestem niemile rozczarowana i jeśli nie doślą towaru to najprawdopodobniej już nie skorzystam z ich oferty! :029:

Dzisiaj dostałam od Balvitenu odpowiedź - bardzo przepraszają i doślą brakujące towary w poniedziałek! No, teraz jestem usatysfakcjonowana. Pozdrawiam. :)
Ostatnio zmieniony pt 11 kwie, 2014 16:17 przez kaylii, łącznie zmieniany 1 raz.
basiag
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 379
Rejestracja: śr 22 sty, 2014 18:59
Lokalizacja: Polkowice

Re: Balviten-brak towaru w paczce

Post autor: basiag »

Mi tez sie tak zdarzylo kilka razy, co prawda nie reklamowalam ani nic bo jakos az tak bardzo mi to nie przeszkadzalo, co nie zwalnia ich z tego ze nie powinni tak robic a jak nie ma danego towaru albo cos to zawsze mozna zadzwonic i poinformowac klienta, zapytac czy mozna w zamian dac cos innego lub jakas inna opcja a nie samemu decydowac co w zamian. Jak narazie nie zamawiam u nich ,chociaz mam karte balvitenu co do zakupow za 1 grosz ale odkrylam inny fajny sklep internetowy gdzie w jednym miejscu jest wiele roznych producentow zywnosci bg , dzisiaj dostalam paczke od tego wlasnie sklepu i dorzucili mi 4 produkty dodatkowo w postaci makaronu, platkow kukurydzianych, paczki ciastek i batonika, bylam mile zaskoczona ;)
.... żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi bo nie jesteś sam... Jak na deszczu łza cały ten świat nie znaczy nic a nic... Chwila, która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...
Anula80
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3643
Rejestracja: śr 07 sie, 2013 07:40
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Balviten-brak towaru w paczce

Post autor: Anula80 »

Czy chodzi o Friendly Food Shop? Zamawiałaś u nich chleb gryczany może? Bardzo mnie on ciekawi
Nie ma ludzi zdrowych. Istnieją tylko niezdiagnozowani.
kaczmi
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 297
Rejestracja: pn 10 cze, 2013 14:56
Lokalizacja: Poznań

Re: Balviten-brak towaru w paczce

Post autor: kaczmi »

Anula80, my co tydzień zamawiamy chleb gryczany, jeździmy po niego osobiście. Na razie produkują dwa rodzaje, zwykły gryczany i z siemieniem lnianym, tego z pestkami dyni jeszcze nie ma, czekają za drugim piecem, żeby rozpocząć produkcję. Synkowi bardzo smakuje, trochę szybko twardnieje, ale kroi się cieniutkie skibki, gdyż chlebek jest bardzo syty. Zresztą schodzi im na pniu, odbiór zawsze jest w środy, w tym tygodniu się nie wyrobiłem i odbierałem w czwartek, to już niestety nie mogłem zamówić na przyszły tydzień, gdyż w środę mieli już zamówienie na całą przyszłotygodniową produkcję.
basiag
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 379
Rejestracja: śr 22 sty, 2014 18:59
Lokalizacja: Polkowice

Re: Balviten-brak towaru w paczce

Post autor: basiag »

Anula80 pisze:Czy chodzi o Friendly Food Shop? Zamawiałaś u nich chleb gryczany może? Bardzo mnie on ciekawi
nie, ja zamawiam teraz http://www.gluttinio.pl jakos ten mi podpasowal ostatnio, chlebkow nie zamawiam sama pieke, gryczany rowniez pieke moj ulubiony zreszta :)
darek15 pisze:W tej firmie pomyłki to standard : Czas wysyłki dłuższy niż u konkurencji , zamawiam mąkę krakowską - dostajesz galicyjską , zamawiasz kilogramowe opakowania a dostajesz półkilowe, płacisz od razu z góry przelewem a oni dzwonią po tygodniu o zapłatę. Kiedyś zdarzyły się małe braki ale po reklamacji przy następnym zamówieniu dorzucili coś na przeprosiny. Jedynie cena ( 8zł/kg mąka była ostatnio w promocji ), produkty za grosz i przede wszystkim paczkomat czasami kuszą mnie do skorzystania z ich oferty. Np bezgluten nie potrafi zrozumieć że nie wszyscy mogą siedzieć w domu i czekać na kuriera.
To ja az takich brakow i pomylek nie doswiadczylam, jedynie co to zamiana ciastek na inne lub makaron,lub brak jakiegos produktu np. paczki paluszkow, maka zawsze byla taka jak zamawialam, nigdy nie mialam problemow tez co do platnosci - zamawialam przy odbiorze platne i paczka zawsze byla szybko. Dluzszy czas zamawialam u nich, a teraz jak narazie sobie odpuscilam.
.... żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi bo nie jesteś sam... Jak na deszczu łza cały ten świat nie znaczy nic a nic... Chwila, która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Re: Balviten-brak towaru w paczce

Post autor: Justyna1982 »

Mi też to się zdarzyło tj brak produktów za które zapłaciłam mam odliczyć od następnego zamówienia tą kwotę. Ja jak coś mi nie pasuje od razu dzwonię i piszę mail (rozmowa może ulecieć a co napisane to zostaje ;)). U niech właśnie paczkomat, produkty za 1 gr kuszą. Te chleby za 1 gr zazwyczaj z tych watowatych ale ja je suszę i mam bułkę tartą za parę groszy. W sprawie paczkomatów pisałam do Bezglutenu ale nei będą ich wprowadzać ospisali, że kurier daje gwarancję dostarczenia przesyłki w ciągu 48 h a paczkomat podobno nie.
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
GOSIASIT
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 129
Rejestracja: wt 28 sty, 2014 02:08
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Balviten-brak towaru w paczce

Post autor: GOSIASIT »

Od prawie 3 lat zamawiam z balvitenu u nigdy nie spotkało mnie coś takiego,a paczki zamawiam konkretne (!) raz na 3 miesiące.właśnie też za grosz biorę głównie chleb i suszę.nigdy żadnej pomyłki czy braku towaru nie miałam,widzę ze miałam szczęście.
Są ludzie i ludziska,tych drugich niestety jest jakby więcej...
Cichocka1976
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pt 18 kwie, 2014 16:42

Re: Balviten-brak towaru w paczce

Post autor: Cichocka1976 »

Aż dziwne skoro jest więcej takich osób. Jeszcze trochę i zejdą z rynku bo klienci pójdą do konkurencji..
Anula80
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3643
Rejestracja: śr 07 sie, 2013 07:40
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Balviten-brak towaru w paczce

Post autor: Anula80 »

Właśnie odebrałam paczkę i niestety brakuje w niej 1 produktu. Napisałam maila z prośbą o wyjaśnienie. Nie otrzymałam nic w zamian, a ten produkt kosztował ponad 7 zł (spody do pizzy).
Chciałabym tu przy okazji napisać, że zamawiałam 29 kwietnia ok. 22.00, a sms z kodem przyszedł 1 maja po godz. 18.00. Tak więc nie jest to prawda, że na zamówienia z paczkomatów trzeba dłużej czekać. Często korzystam z tej opcji dostawy i jeszcze nie zdarzyło mi się czekać długo. Tym bardziej, że mamy długi weekend majowy

Wiadomość z ostatniej chwili. Przeprosili za brak spodów do pizzy i mają mi je dosłać :)
Nie ma ludzi zdrowych. Istnieją tylko niezdiagnozowani.
ODPOWIEDZ