Incola z nowymi produktami - pieczywo bezglutenowe!

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

wieczorynka.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: śr 07 paź, 2015 13:30

Re: Incola z nowymi produktami - pieczywo bezglutenowe!

Post autor: wieczorynka. »

Bardzo źle się czuję. Wmawiałam sobie że to nie po tym chlebie ale tylko go zmieniłam. Od kilku dni mnie brało a dziś to już klapa. Właśnie po raz kolejny sobie uświadomiłam że z celiakią nie ma żartów. Będę już kupowała tylko z licencją bo to najpewniejsze.
Anula80
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3643
Rejestracja: śr 07 sie, 2013 07:40
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Incola z nowymi produktami - pieczywo bezglutenowe!

Post autor: Anula80 »

Wystraszyłaś mnie, bo mi zasmakował ich chleb świeży z makiem i ostatnio go jedliśmy wszyscy. Może napisz do nich, że bardzo źle się czułaś po ich chlebie? Zobaczymy, co napiszą
Nie ma ludzi zdrowych. Istnieją tylko niezdiagnozowani.
wieczorynka.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: śr 07 paź, 2015 13:30

Re: Incola z nowymi produktami - pieczywo bezglutenowe!

Post autor: wieczorynka. »

Nie będę do nich pisała. Poczekam jeszcze. Może informację umieszczę na ich stronie na fb. Ja już z całą pewnością kupuję z licencją bo aż mi się wierzyć nie chce że chleb z inkoli mógłby np przekraczać te normy...może i nieznacznie dlatego u mnie po 3 bochenku wystąpiły objawy. Może jeszcze sie ktoś z czasem odezwie ale szkoda ża płacimy naszym zdrowiem.
basiag
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 379
Rejestracja: śr 22 sty, 2014 18:59
Lokalizacja: Polkowice

Re: Incola z nowymi produktami - pieczywo bezglutenowe!

Post autor: basiag »

kupuje ich produkty, przewaznie mąki, ostatnio nawet skusilam sie na platki owsiane nie zauwazylam u siebie zadnych dolegliwosci, sama nie wiem co myslec, co prawda certyfikowanego znaku klosa nie maja dla nas to pewnosc, ta firma jedynie ma rekomendacje Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych Na Celiakie Przekreślony Kłos
.... żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi bo nie jesteś sam... Jak na deszczu łza cały ten świat nie znaczy nic a nic... Chwila, która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...
ODPOWIEDZ