Smak Życia

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Lolypop
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 64
Rejestracja: śr 25 lut, 2009 13:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lolypop »

U mnie ich strona przez pierwsze dni od uruchomienia ich sklepu w ogóle nie chciała się otworzyć. Teraz już nie mam tego problemu- ale nie mam też pojęcia, od czego to było uzależnione. Może wtedy tak naprawdę sklep nie był jeszcze "realnie"otwarty? :) Szkoda, że wśród opcji płatności nie ma wpłaty na konto po dostawie paczki z np. siedmiodniowym czasem na opłatę, tak jak w Bezglutenie. Dla niektórych osób to bardzo dobre rozwiązanie...No ale trudno, firma chce się zabezpieczyć finansowo i trzeba to zaakceptować :/
"Świat jest jedną wielką restauracją"
Woody Allen
Awatar użytkownika
Tomkus
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 615
Rejestracja: pn 08 gru, 2008 12:38
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Tomkus »

No, jak klikam, to witrynka Smaku Życia wyskakuje bez kłopotu. Wydaje mi się, że to może zależeć od złej konfiguracji któregoś z modułów lub aplikacji serwera, na którym jest strona sklepu.
O, nie chcieć, o i nie móc umrzeć chociaż nieco!
Wszystko wypite! Ty tam, nie śmiej się z mych żali!
Wszystko, wszystko wypite! zjedzone! - Cóż dalej?

/Paul Verlaine/
Awatar użytkownika
agacia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 138
Rejestracja: pn 09 sie, 2010 21:26
Lokalizacja: Marki

Post autor: agacia »

kilka dni temu pożarłam ciasteczka maślane http://www.glutenfree.com.pl/index.php?prod=17 i muszę Wam powiedzieć że rozkoszowałam się nimi niesamowicie, są tak pyszne że głowa mała, smakują zupełnie (albo i lepiej) jak normalne ciastka maślane glutenowe. poezja po prostu. zakupiłam je w organicu za prawie 9zł. ale zrobiłabym to w każdej chwili znowu :D
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Justyna1982 »

Miałam już te ciasteczka. Dobre ale jakoś mnie nie powaliły z nóg - każdy ma inny gust. Kupiłam też te migdałowe z tej samej serii, ale te to mi nic a nic nie smakowały.
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
Awatar użytkownika
Tomkus
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 615
Rejestracja: pn 08 gru, 2008 12:38
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Tomkus »

Jak dobrze pamiętam, to są jeszcze miodowe, ale pewnie jak i tamte, też pewnie nie będą ci podchodzić-wyszło, że to nie ta firma.
O, nie chcieć, o i nie móc umrzeć chociaż nieco!
Wszystko wypite! Ty tam, nie śmiej się z mych żali!
Wszystko, wszystko wypite! zjedzone! - Cóż dalej?

/Paul Verlaine/
Awatar użytkownika
agacia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 138
Rejestracja: pn 09 sie, 2010 21:26
Lokalizacja: Marki

Post autor: agacia »

ostatnio dorwałam czekoladowe i powiem Wam że się mocno zawiodłam. nie wiem, czy to kwestia nieprawidłowego przechowywania przez Organica, czy czego, ale były tak twarde że myślałam że zęby połamię ! :|
Awatar użytkownika
Tomkus
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 615
Rejestracja: pn 08 gru, 2008 12:38
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Tomkus »

A wcześniej czekoladowych nie jadłaś?

po edycji:
one wszystkie są takie twardawe robię tak: rozwieram 1 opakowanie wieczorem i na rano są miększe
Ostatnio zmieniony czw 17 mar, 2011 21:28 przez Tomkus, łącznie zmieniany 1 raz.
O, nie chcieć, o i nie móc umrzeć chociaż nieco!
Wszystko wypite! Ty tam, nie śmiej się z mych żali!
Wszystko, wszystko wypite! zjedzone! - Cóż dalej?

/Paul Verlaine/
Awatar użytkownika
agacia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 138
Rejestracja: pn 09 sie, 2010 21:26
Lokalizacja: Marki

Post autor: agacia »

jadłam tylko maślane, i były cudownie kruchutkie, a kupowałam je kilka razy. tymczasem te czekoladowe miały jakąś taką białą mgiełkę, jakby były wcześniej zamrożone może...? chyba to jednak wina złego przechowywania...
ruda52
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 274
Rejestracja: sob 14 lip, 2007 10:48
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: ruda52 »

Mnie smakują też tylko maślane. Te czekoladowe i miodowo-orzechowe są twarde. :)
Awatar użytkownika
misia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 110
Rejestracja: ndz 03 paź, 2004 14:26
Lokalizacja: Zawiercie/Kraków

Post autor: misia »

Ja też tylko maślane ;) chociaż nie kupuję ich często, tanie nie są a smak jest raczej zadowalający ... ostatnio zachwyciły mnie wieloziarniste kruche z schara, niebo w gębie ;) ale to nie ten wątek więc się nie rozpisuję.

Chciałam jeszcze tylko dodać, że w lutym pisałam do Smaku Życia odności tartaletek - takich małych babeczek z propozycją produkcji takich do samodzielnego wypełnienia (bez nadzienia), szkoda że nie wysilili się żeby odpisać cokolwiek ... :/
Awatar użytkownika
Katiou
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: czw 06 maja, 2004 23:09
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Katiou »

Murzynek z kawalkami czekolady jest pyszny, swiezutki, mieciutki i smakuje jak "prawdziwy" :P chce jeszcze

natomiast bulkami wieloziarnistymi idzie wybic dziure w scianie takie twarde. i na slodko, fuj.
Ostatnio zmieniony wt 05 kwie, 2011 20:43 przez Katiou, łącznie zmieniany 1 raz.
celiakia + Hashimoto
+ nietolerancja 36 produktów żywnościowych :) yeah
Awatar użytkownika
Patrishiap
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: sob 26 maja, 2012 22:42
Lokalizacja: Katowice

smak życia

Post autor: Patrishiap »

Czy ktoś wie dlaczego produkcja "smaku życia" została zawieszona???
Mieli pyszne chlebki...brakuje mi ich :(
kwiatuszeq82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz 17 lut, 2013 20:04
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: kwiatuszeq82 »

w sobote kupila pierszy raz chlebek wiejski bodajze brazowy dla swojego malego bezglutka i jak nigdy sie nim zajadala :), oczywiscie musialam go skosztowac i jest naprawde baardzo smaczny :)
mama Milenki na diecie od grudnia 2012
Magdula82
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 229
Rejestracja: ndz 07 sie, 2011 19:09
Lokalizacja: Szczecinek

Post autor: Magdula82 »

ja ich chleby kupuje na allegro. Najsmaczniejszy chleb jaki jadłam.
ODPOWIEDZ