Produkty firmy - look food, ktoś je zna?

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Gos!a
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: pt 09 cze, 2017 08:16
Lokalizacja: Opole

Produkty firmy - look food, ktoś je zna?

Post autor: Gos!a »

Kochani, ostatnio znalazłam w Netto mąki nieznanej mi dotąd firmy look food - mąka ryżowa pełnoziarnista 0,5kg około 4-5 zł, oraz mąka kokosowa 1kg w niskiej cenie 9,99 zł. Mąka ryżowa jest określona jako produkt bezglutenowy ze znaczkiem, choć on o drobinę różni się wyglądem, mąka kokosowa już na opakowaniu nie ma takich oznaczeń. Czy ktoś już próbował mąki tej firmy? Są bezpieczne? Nie znalazłam w naszym forum na wyszukiwarce żadnej wzmianki o produktach tej firmy.
Gos!a
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: pt 09 cze, 2017 08:16
Lokalizacja: Opole

Re: Produkty firmy - look food, ktoś je zna?

Post autor: Gos!a »

Nikt nie zetknął się jeszcze z mąkami tej firmy? Ich strona jeszcze nie działa, jak sprawdzałam wczoraj i w ogóle nie wiem czy to dobre produkty, czy to może jakaś firma kogucik wykorzystująca trendy mody na zdrowe produkty??
Awatar użytkownika
Zolek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 139
Rejestracja: pt 02 wrz, 2016 17:11

Re: Produkty firmy - look food, ktoś je zna?

Post autor: Zolek »

Ja używam w kuchni ich mąkę ryżową i kukurydzianą czyli te że znaczkiem, kokosowej się boję bo nie znalazłam informacji że bez glutenu- A skoro nie ma znaczka to może coś być na rzeczy. Jeszcze kupuję ich sól himalajską.
Gos!a
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: pt 09 cze, 2017 08:16
Lokalizacja: Opole

Re: Produkty firmy - look food, ktoś je zna?

Post autor: Gos!a »

Czyli po tych dwóch zero problemów po spożyciu, to dobrze wiedzieć. Dziękuję za info :)
ODPOWIEDZ