sklep-piwo

Tutaj trafiają tematy stare, nieaktualne i niepotrzebne.
Czasem warto przejrzeć.

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
miszczPZ
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 175
Rejestracja: śr 07 sty, 2004 16:27
Lokalizacja: Poznań

sklep-piwo

Post autor: miszczPZ »

widzę, że sklep działa i jest w nim coraz więcej produktów. Niestety widzę też, że nie ma w nim obiecanego piwka:( A tu lato idzie i mimo braku słoneczka organizm domaga się tego lekarstwa:) Czy doczekamy się go w niedalekiej przyszłości?
wszędzie w domu, ale dobrze najlepiej!
Awatar użytkownika
pawel_tak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: ndz 06 cze, 2004 17:24
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: pawel_tak »

Ale ceny to ja widze zrobili Wam odlotowe!!!!
Po 20zł za 4 bułki? Czy to nie przesada?
Współczuje!
Awatar użytkownika
MariuszO
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 236
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004 17:55
Lokalizacja: obywatel świata

Post autor: MariuszO »

Produktów będzie przybywało sukcesywnie. Natomiast jeżeli chodzi o obiecane piwo - działam, ale producent zachowuje się tak jakby mu nie zależało na sprzedaży :?
A co do cen... a zresztą nie chce mi się...
Awatar użytkownika
pawel_tak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: ndz 06 cze, 2004 17:24
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: pawel_tak »

Nie rozumiem troche:
A co do cen... a zresztą nie chce mi się...
No ale cóż.
Swoją drogą jak już sprowadzicie pifo to pewno cena za sztuke to bedzie z 10zł.
Jestem ciekaw czy te produkty są aż tak drogie?
Awatar użytkownika
MariuszO
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 236
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004 17:55
Lokalizacja: obywatel świata

Post autor: MariuszO »

W celu weryfikacji zapraszam na strony producentów :) oraz proszę doliczyć transport, podatek (cła już nie ma na szczęście), koszty tłumaczeń, fotografów, prąd, moje nerwy i jeszcze dodać 15% do ceny z tytułu kosztów innych. Może wtedy się skończą zarzuty pazernego kapitalizmu...
Awatar użytkownika
pawel_tak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: ndz 06 cze, 2004 17:24
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: pawel_tak »

No to może powinniście pomyśleć może o jakimś oszczędzaniu. No bo jak się ma prywatnych fotografów no to potem są wyniki takie jak są (nie wieże że nikt z Was nie ma prywatnego aparatu cyforwego).
Swoją drogą możesz podać stronę producenta?
Awatar użytkownika
MariuszO
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 236
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004 17:55
Lokalizacja: obywatel świata

Post autor: MariuszO »

Odrobinę inwencji poproszę, wszystko jest w sklepie.
I mniej sarkazmu...
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

skieri pisze:No to może powinniście pomyśleć może o jakimś oszczędzaniu. No bo jak się ma prywatnych fotografów no to potem są wyniki takie jak są (nie wieże że nikt z Was nie ma prywatnego aparatu cyforwego). Swoją drogą możesz podać stronę producenta?
Mimo, że też jestem potencjalnym klientem tego sklepu muszę stanąć w obronie Mariusza...
po 1. sklep to nie jest działalność charytatywna, każdy chce zarobić parę groszy
po 2. wierzę, że ceny są negocjowane z producentem
po 3. fotograf był poszukiwany przez dłuższy czas, nawet na stronie celiakia.pl i przez GG
po 4. nikt nie mówił, że produkty zagranicznych producentów są tanie, wystarczy popatrzeć na ich stronach na ceny - ja to zrobiłem na przykładzie Glutano:
sandwich 2 szt = 2 funty = 13.60 zł
chleb z brązowego ryżu 450g = ok. 4 funty = 27 zł
2 bułki = 2 funty = 13.60
2 bagietki = 3.65 f = 24.82 zł
biały chleb = 2.49 f = 16.93 zł
Funty liczyłem po kursie NBP 6.80 zł
Do przesyłki do Polski trzeba prawdopodobnie doliczyć 9 funtów, ale nie wiem czy to są już wszystkie opłaty.
Pozostaje więc sugerować, aby w ofercie znalazły się produkty rodzimych firm z Polski, ale one jakościowo się NIE umywają do produktów na przykład Dr. Schaer.
po 5. oczywiście, fajnie by było gdyby te produkty były tanie, ale nie są... choćby z powodu małej konkurencji, małego zainteresowania producentów i drogiej (relatywnie) produkcji.
Awatar użytkownika
MariuszO
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 236
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004 17:55
Lokalizacja: obywatel świata

Post autor: MariuszO »

Odpowiadam po raz ostatni...
Po pierwsze primo (cytat ze sklepu):

"W związku z pytaniami i małą dezorganizacją kilka słów organizacyjnych:
- sklep CIĄGLE jest w fazie testów
- pomimo obecności towarów i możliwości dokonywania zakupów na dzień dzisiejszy NIE REALIZUJEMY zamówień
- sklep został uruchomiony żebyście mogli Państwo pomóc wyłapać błędy i zapoznać się z ofertą
- staram się jak mogę, żeby jak najszybciej wszystko zaczęło działać, lecz trzeba jeszcze jakoś zarabiać na chleb ;)
- pełna funkcjonalność sklepu i rozpoczęcie sprzedaży jest przewidywana… niedługo
- wybaczcie niekomercyjne i niehandlowe podejście, ale strona, sklep, itp. to moja działalność DODATKOWA, więc nie mogę poświęcić jej tyle czasu ile bym chciał
- cały czas coś się dzieje i zmienia, więc proszę (po raz n-ty) o cierpliwość i wyrozumiałość
- może są chętni do pomocy…?"

Po drugie primo: zawsze mozna kupować:
a. produkty polskich producentów
b. towary BEZPOŚREDNIO u producenta
c. w ogóle gdzie indziej i co innego...

I po trzecie primo:
Proponuję zakończyć tę nic nie wnoszącą dyskusję. Wygląda wszystko jak wygląda. Ceny są jakie są. Będzie co będzie.

P.S. Ciekawe czy jakby wszystko było po 1 PLN to też by było za drogo, bo powinno być po 50 groszy...
Awatar użytkownika
pawel_tak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: ndz 06 cze, 2004 17:24
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: pawel_tak »

P.S. Ciekawe czy jakby wszystko było po 1 PLN to też by było za drogo, bo powinno być po 50 groszy...
Nie wpadajmy odrazu w skrajności...

Ruszyła mnie ta sprawa ponieważ nie lubie jak ktoś zarabia na chorych bo to troche niemoralne :? no ale skoro ceny sa jakie sa za granica no to już siła wyższa.
Awatar użytkownika
MariuszO
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 236
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004 17:55
Lokalizacja: obywatel świata

Post autor: MariuszO »

To nie skrajność, tylko nie lubię tego "polskiego" sposobu myślenia: najpierw powiedzieć/napisać/obsmarować a potem pomyśleć/sprawdzić/porównać i ewentualnie jak ktoś się oburzy że niesłusznie to mgliście przeprosić.
EOT
Zablokowany