A gdzie ma sklepu jest INTERNET

Tutaj trafiają tematy stare, nieaktualne i niepotrzebne.
Czasem warto przejrzeć.

Moderator: Moderatorzy

A gdzie ma sklepu jest INTERNET

Postprzez grafpit » Śr 07 lis, 2007 12:58

Witam. Niech nie martwią sie ci u ktrórych w mieście nie ma sklepu z bezglutenową żywnością.
Zapraszamy do sklepu www.livingfood.pl. Stałym klientom proponujemy bardzo atrakcyjne zasady współpracy.Przy mniejszych zakupach w połowie pokrywamy koszty transportu. Przy zakupach powyżej 150 zł dostarczamy przesyłkę gratis.

Jeśłi w naszym sklepie nieznajdziesz czegoś czego szukasz i na czym ci zależy po prostu zadzwoń (052 329 04 25, 501 012 033), napisz (livingfood@livingfood.pl), lub powiedz o tym przez gg. (1172707).

Na stronie internetowej prezentujemy tylko część produktów, staramy sie to uzupełniać lecz nie zawsze jesteśmy na bieżąco. Jesteśmy otwarci na sugestie, wprowadzamy te produkty których klienci szukają, życzą ich sobie i po prostu lubią. :))
ZAPRASZAMY
grafpit
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez kabran » Śr 07 lis, 2007 13:53

Tia, fajna reklama... Tylko czy aby u producenta nie jest taniej? A takowi też mają strony internetowe. ;) No i małe pytanie - dlaczego wyroby znanej krakowskiej firmy są podpisane "Wyprodukowane przez Livingfood"? Czepiam się, nie? :027:
Ostatnio edytowano Śr 07 lis, 2007 13:53 przez kabran, łącznie edytowano 1 raz
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
kabran
-#Moderator
-#Moderator

Postprzez grafpit » Śr 07 lis, 2007 14:25

Faktycznie się czepiasz :). Ale co tam. Słuszna uwaga, dziękuję za nią. MOże zachęci cię to że od jutra może nawet od dziś jeszcze. Obniżamy dość znacznie ceny na te produkty, między innymi znanego krakowskiego producenta. Mam nadzieję że będzie to atrakcyjna propozycja.

A do tego jeśli ktoś Bydgoszczy to zakupy z udziałem towarów bezglutenowych, powyżej 50 zł dowozimy gratis do domku.
grafpit
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Rafal_tata » Śr 07 lis, 2007 14:38

REGULAMIN FORUM PKT 10:
Na forum zabrania się reklamowania czegokolwiek. Dotyczy to w szczególności treści komercyjnych, ale i nachalne promowanie treści o charakterze niekomercyjnym, również nie jest zbyt mile widziane.

ZAMYKAM
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator

Powrót do Archiwum