Podstawowe informacje.

Tutaj trafiają tematy stare, nieaktualne i niepotrzebne.
Czasem warto przejrzeć.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez anakon » Cz 08 sty, 2004 13:36

Na razie zzera mnie ciekawosc jak to bedzie funkcjonowac, bo wiesz, zywnosc tych firm jest dosc droga i o ile wiem nawet glupie ciasta z Glutenexu zalegaja w sklepach nie odebrane z zamowien swiatecznych ,sprzedawcy skarza sie, ze zaporowe ceny (naszej polskiej zywnosci) skutecznie odstraszaja rodzicow i doroslych chorych od kupowania czegos ponad podstawowa wersje chleba.....wiem cos o tym, bo jak ide ran na tydz. lub 2 do sklepu to zostawiam tam jakies 50-100zl,a i tak sie staram ograniczac.....a co dopiero produkty zagraniczne, czy moze udalo ci sie wynegocjowac jakies znizki na polski rynek???? Pan Kepka z piekarni w Wwie wasnie ze wzgledow finansowych(chodzilo o jakies kolosalne finansowo pozwolenia na sprzedaz w polsce) zrezygnowal z zywnosci zagranicznej....wiec czekam z ciekawoscia na rozwoj wypadkow i nie wykluczam, ze bede klientka, a i bylabym zainteresowana mozliwoscia odbioru osobistego, bo tak np. robie z zabawkami dla dziecka tez kupujac w sklepie internetowym, a omijam koszty przesylki (oczywiscie na terenie Wwy) ale Ty chyba tez jestes z Wwy.
anakon
Bardzo Aktywny Forumowicz

Postprzez lotsy » Cz 22 sty, 2004 17:09

Pomysł ze sklepem jest niezły. trzeba by jednak wcześniej pogadać z Hausnerem :wink: Przecież te ceny przyprawiają o zawrót głowy: licząc euro po 4zł wychodzi około 18zł za kg mieszanki (!) do wypieku (w Tarnowie kg Mix PKU chyba 10zł)
lotsy
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez rene » Pn 02 lut, 2004 10:37

Witam Wszystkich - od dłuższego czasu poszukuję sklepu, dostawcy na zagraniczne produkty bezglutenowe. wiec dziękuje Rafałowi za adres tej stronki. Jestem Bardzo ciekawa Waszego asortymentu tym bardziej, że próbowałam już dożo rzeczy - produktów polskich - co prawda nic nie zastąpi makaronu ryżowego ale np. gotowe produkty proponowane przez firmę GLUTANO z Niemiec rzucają mnie na kolana.
a wiec kiedy, kiedy kupujemy u WAS??

pozdrawiam i czekam na start.
Rene
:lol:
rene
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez MariuszO » Pn 02 lut, 2004 11:12

Jak zapewne Państwo zauważyliście pomimo informacji o uruchomieniu sklepu w miesiącu styczniu, wystąpiło nieznaczne opóźnienie. Spowodowane jest ono niestety – jak to zwykle bywa – problemami formalnymi. Jednakże wszystko jest na dobrej drodze i otwarcie nastąpi niedługo. Jest to kwestia kilku/kilkunastu dni.
Jak już wspomniałem na dzień dzisiejszy w sklepie można będzie nabyć produkty między innymi: Hammermuehle, Rabenhorst (3Pauly) i Poensgen. Prowadzimy też rozmowy dotyczące współpracy z innymi firmami.
Mam nadzieję, że oferta – zarówno asortymentowa jak i cenowa – zainteresuje Państwa i zachęci do zakupów. Proszę o jeszcze trochę wyrozumiałości i cierpliwości.

AD1. Jeżeli chodzi o firme GLUTANO to ich przedstawiciel będzie w Polsce na targach IFE i wtedy jesteśmy umówieni na spotkanie. Jednakze to dopiero maj :(
MariuszO
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz

Postprzez anakon » Śr 18 lut, 2004 00:19

Czy cos sie rusza w spawie sklepu????czekam z niecierpliwoscia....
anakon

Postprzez MariuszO » Śr 18 lut, 2004 14:35

To już naprawdę kwestia dni...
MariuszO
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz

Postprzez Jolka » Pt 05 mar, 2004 16:51

Jestem ciekawa czy coś ruszyło z tym sklepem .Obawiam się że to tlko obiecanki cacanki .
Jolka
Forumowicz
Forumowicz

Postprzez MariuszO » Pt 05 mar, 2004 19:34

Zdaję sobie sprawę, że możecie się Państwo czuć rozczarowani ale proszę o jeszcze chwilę cierpliwości. Sklep jest przedsięwzięciem półprywatnym - nie dysponuję zapleczem i finansami Coca-Coli - ale naprawdę cały czas pracuję nad jego otwarciem. Ostatnio na drodze stanęły zdarzenia losowe, byłem - a właściwie jestem - mocno zagrypiony (prawie SARS) i tylko łóżeczko, ani rączką ani nóżką. To choćby, spowodowało tygodniowe opóźnienie - a problemów wbrew pozorom trochę jest.
Zaręczam (jeżeli mnie tramwaj nie przejedzie), że na Wielkanoc będzieć już mogli jeść bezglutenowe ciasta - jeżeli tylko zechcecie je kupić :)
Myślę, że przyszły tydzień wszystko wyjaśni. A oprócz sklepu będę miał dla Was kilka innych przyjemnych informacji.
Pozdrawiam.
MariuszO
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz

Postprzez MariuszO » Pn 22 mar, 2004 00:07

Tak więc sklep wreszcie ruszył...
Nie uwierzylibyście ile bzdurnych problemów moze stanąć na drodze.Na szczęście większość udało się juz pokonać i juz będzie tylko lepiej.
Na dzień dzisiejszy w ofercie znajdują się produkty firmy Hammermuehle, ale z dnia na dzień będzie ich przybywać - zarówno producentów jak i produktów.
Jeżeli chodzi o zamówienia - śmiało można juz kupować.
Prosiłbym jednak o wyrozumiałość - nasze służby celne działaja jak działają - a do maja niestety jeszcze jesteśmy na nie skazani.
Oczywiście o wszystkich parametrach zamówienia bedziecie Państwo informowani przed realizacją w celu jego akceptacji. Docelowo termin realizacji nie bedzie przekraczał 2-3 dni ale teraz moga wystąpić niezależne od nas przesunięcia i gdyby tak sie stało prosze się nie zrażać -bedziemy usilnie sie starać aby wszystko przebiegało sprawnie i bezproblemowo.
Niestety, na obecną chwilę nie ma możliwości odbioru osobistego - choć wiem że dla wielu osób z Warszawy taka wersja byłaby odpowiedniejsza - dodam tylko iż planujemy taką opcję w przyszłości.
Bardzo proszę o zasypywanie mnie pytaniami, pomysłami, krytyką... - ten sklep jest dla Was i bez Was nie ma sensu jego funkcjonowanie :)
Mam nadzieję, ze to co w nim znajdziecie spełni Wasze oczekiwania.
Pozdrawiam i czekam na opinie.
MariuszO
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz

Postprzez MariuszO » Pn 22 mar, 2004 10:58

Jeszcze jedna sprawa, mamy pewien problem ze zdjeciami produktów firmy Hammermuehle. Zdjęcia, które są przedstawiają FAKTYCZNY wygląd oferowanych produktów, jednak w większości nie w opakowaniu sprzedaznym.
Jak tylko dostaniemy materiały od producenta zdjęcia zostana uaktualnione.
MariuszO
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz

Postprzez MariuszO » Pn 17 maja, 2004 16:31

Witam wszystkich po długiej przerwie - zarówno mojej aktywności, jak i tematu sklepu internetowego.
Niestety problemy prywatne trochę się zbiegły z reorganizacja techniczną, ale już się większość rozwiązała.
Na dzień dzisiejszy sprawy mają sie tak:

1. Sklep - chwilowo wraca w starej postaci. Można zamawiać, produkty są już u nas. Na razie Poensgen i Hammermuehle.
Równolegle kończymy "nowy lepszy" sklep w którym będzie juz od razu większy asortyment. Zostanie on uruchomiony w najbliższym czasie, jak tylko zostanie skończony.
2. Ktoś na forum pytał o piwo - wiem, że nic nie wiem ;) Czyli tzw: sprawy się toczą.
3. Teraz już się wszystko potoczy troche szybciej. :)
MariuszO
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz

sklep-widmo

Postprzez Dominika » Wt 01 cze, 2004 22:53

Gdzie można zobaczyć jakąś listę produktów dostępnych w sklepie? Gdzie tego szukać?
Dominika
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez MariuszO » Wt 01 cze, 2004 23:03

W sklepie (niezamierzona ironia) :wink:
Daje słowo, że ruszy na dniach. Chociaż pewnie nikt mi już nie wierzy...
MariuszO
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz

czy to ma jakis adres?

Postprzez bozenna » Śr 30 cze, 2004 22:13

Chciałabym sie dowiedziec jak mam zamawiac te produkty. Czy to przez WWW czy przez maila?

Z góry dziękuje za odpowiedz!
bozenna
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Alicja Dabros » N 20 mar, 2005 05:05

chcialabym sie dowiedziec, czy ten sklep jest tylko dla osob w Polsce, czy moga z niego korzystac osoby mieszkajace w Stanach?
Alicja Dabros
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do Archiwum