Boczek

Tutaj rozmawiamy o konkretnych produktach bezglutenowych i tych innych ;)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
salcia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: pt 08 paź, 2004 21:16
Lokalizacja: Sosnowiec

Boczek

Post autor: salcia »

Przeglądałam teraz przepisy kulinarne i natknęłam się na boczek.Z tego co mnie powiedziano nie wolno takich rzeczy jeść i koniec.Mojej córce tak pachnie boczek jeszcze smażony na dodatek.Napiszcie jak z tym jest i innym mięsem np. schab.Teraz to się trochę pogubiłam w tym wszystkim.Czy tylko kurczak i cielęcina?
Ostatnio zmieniony śr 24 maja, 2006 12:58 przez salcia, łącznie zmieniany 1 raz.
Mama 26-letniej Moniki,córka chora praktycznie od urodzenia.Zdiagnozowana celiakia 2004 r.wrzesień/październik.12 lat zabiegów o zdrowie dziecka...
Awatar użytkownika
kfiatek
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 824
Rejestracja: czw 22 lip, 2004 11:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kfiatek »

Salcia, ja w tej kwestii wciąż niezmiennie myślę to, co ci już kiedyś napisałam w tym wątku.
O mięso się już tam też zresztą pytałaś - moim zdaniem, dobre jest każde, a to, czy tłuste i ostre nam szkodzi, czy nie, to są dwie szkoły, kalenicka i otwocka... Tak samo jest z kwestią glutaminianu na przykład.
P.S. jak dopiszesz kolejny post do jakiegokolwiek starego wątku - np. swojego wcześniejszego wątku o mięsie - to ten wątek automatycznie zostaje podciągnięty na górę wszystkich wątków w danym dziale i każdy forumowicz będzie widział, że jest tam nowy post. Wobec tego, pytanie, czy zakładanie drugiego wątku o podobnej tematyce ma sens...
Ostatnio zmieniony śr 24 maja, 2006 11:48 przez kfiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
"Denerwować się - to karać własne ciało za głupotę innych"
ODPOWIEDZ