Co Kupić ?

Tutaj rozmawiamy o konkretnych produktach bezglutenowych i tych innych ;)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8096
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Co Kupić ?

Post autor: Leeloo »

jest mnóstwo rzeczy, które możesz jej kupować. wpisuj nazwy w wyszukiwarkę i zobaczysz ile odkryjesz (większość Haribo, Śmiejżelki, Nutella) :)

Dary Natury dostaniesz w internecie, Rossmannie i sklepach ze zdrową żywnością. nie są drogie, a naprawdę dobre. Są użytkownicy, którzy kupują przyprawy popularnych firm, ale nigdy mieszanki, tylko pojedyńcze typu papryka, pieprz itd. Ja, mając dostęp do Darów, wybieram Dary, nie ryzykuję.
agnisia7
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 149
Rejestracja: pn 10 lut, 2014 20:36

Re: Co Kupić ?

Post autor: agnisia7 »

W wyszukiwarkę wpisuję, ale czasami wyskakuje tyle stron o jednym produkcie, że musiałabym to czytać chyba całą noc. Zresztą nigdzie nie znajduję jasnej odpowiedzi, jedni piszą tak, a inni jeszcze inaczej. Jeśli to jakiś problem, żeby odpowiedzieć to nie zmuszam, ale ja podziękowałam za odpowiedz.

Pozdrawiam
basiag
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 379
Rejestracja: śr 22 sty, 2014 18:59
Lokalizacja: Polkowice

Re: Co Kupić ?

Post autor: basiag »

agnisia7 pisze:W wyszukiwarkę wpisuję, ale czasami wyskakuje tyle stron o jednym produkcie, że musiałabym to czytać chyba całą noc. Zresztą nigdzie nie znajduję jasnej odpowiedzi, jedni piszą tak, a inni jeszcze inaczej. Jeśli to jakiś problem, żeby odpowiedzieć to nie zmuszam, ale ja podziękowałam za odpowiedz.

Pozdrawiam
W poszczególnych wątkach na forum jest mnóstwo informacji o różnych produktach, sklepach itd. trzeba przeglądać forum wzdłuż i wszerz i czytać.
To nie problem, zeby odpowiedzieć ale jak te informacje juz istnieja na forum to niepotrzebnie jest zaśmiecać.
.... żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi bo nie jesteś sam... Jak na deszczu łza cały ten świat nie znaczy nic a nic... Chwila, która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8096
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Co Kupić ?

Post autor: Leeloo »

to właśnie chciałam przekazać, dzięki basiag !
miłosz41
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sob 28 mar, 2015 15:33

Re: Co Kupić ?

Post autor: miłosz41 »

Witam dopiero zacząłem dietę bezglutenową i nie do końca wiem jakie produkty spożywać a jakie nie.Dzięki wielkie za doradzenie mi :) .
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8096
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Co Kupić ?

Post autor: Leeloo »

w prawym górnym rogu masz wyszukiwarkę słowną- wpisujesz szukane zagadnienie i klikasz enter. wyskoczą Ci wątki, gdzie poruszono temat. jeśli takowego nie będzie, możesz stworzyć nowy wątek z pytaniem.
Miłego forumowania :564:
rafalfusik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz 05 lip, 2015 12:34
Lokalizacja: Plock/Dublin

Kasz jaglana, gryczana

Post autor: rafalfusik »

witam,
Kupilem ostatnio kasze Janex ( producent mowi ze jest bezgltenowa ) i dzisiaj firmy Eska. Na stronie eska pisza ze jest bezglutenowa ale ..
wlasnie, jakie sa wasze doswiadczenia z tymi kaszami?
Poszukuje takze dobrej i sprawdzoenj kaszy gryczanej , palonej lub nie...
Moze wymienicie sie ze mna doswiadczeniami, ja dopiero zaczynam przygode z dieta bezglutenowa...
--- przygoda z celiakia zaczela sie oficjalnie 1/7/15 , ---
Anula80
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3643
Rejestracja: śr 07 sie, 2013 07:40
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Co Kupić ?

Post autor: Anula80 »

Ja każdą kaszę przebieram z obcych ziaren, płuczę i wtedy gotuję
Nie ma ludzi zdrowych. Istnieją tylko niezdiagnozowani.
ODPOWIEDZ